2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kan sulandirici igne kullanan arkadaslar sizinde caniniz cok yanio mu igne beni cok yakio ya agliorum resmen

Allah sabrını versin canım ben vurunmuyorum o iğneden ama kuzenim vurunmustu. Kan sulandirici iğneler kas içine değil de yağ tabakasına yapiliyor. Yağ tabakası da kan damarı az olduğu için iğneyi çabuk dagitmiyor. Agrinin bir sebebi bu. Diğer acı sebebi de iğneyi yaparken ne kadar yavaş yavaş ilacı verirseniz o kadar az acıtır. Bu yavaş vermenin bi sınırı yok ne kadar yavaş yapabilirseniz o kadar kâr. Son olarak da iğnenin kapağı lastikli ya , o kapağı çıkarırken iğne ucuna temas ettirmeyin. Temas edince iğne ucu gözle görülmeyecek derecede eğiliyor , ama iğne girerken çok çok yakıyor. Sondan başa saymış oldum ama umarım anlatabilmisimdir canım .

Aslinda tablo yapabilen biri yeni topik acsa daha guzel olabilir. Yas, sehir, kilo tahmini dogum, cinsiyet bizde birbirimizi takip edebiliriz boylece

Saol canim ceviz yiyorum surekli kilo da almak istemiyorum hemen turk kajvesinde 59 mg kafein varmis Nescafe de 200 mg ve günlük en fazla 200 olabilirmis o yuzden rurk kahvesini bile acik yapiyorum :)

Kizlar icinizde benim gibi hamilelikle beraber sigarayi birakanlar var mi 14 senedir iciyorum bi de her gun kahve en az 4 5 kupa icen biriydim kut diye biraktim hamile oldugumu ogrendigim gun ikisini de ayni seyi yasayanlariniz var mi

Ben de sigara da çok zorlanıyorum. Benim doktorum kahveye günde iki kupa izin verdi, mümkünse filtre kahve olsun dedi.

Hepinize iyi akşamlar mart anneleri... Dün yine doktora gittim, şikayetlerimi anlattım. Doktor sırıtarak bunlar istediğimiz belirtiler, güzel belirtiler dedi Salı günü test yapacağım inşallah. İki yılın sonunda olacak galiba :) Aranıza katılmak için sabırsızlanıyorum

Kan sulandirici igne kullanan arkadaslar sizinde caniniz cok yanio mu igne beni cok yakio ya agliorum resmen
Canım geçmiş olsun ben de kullanıyorum 0.4 lük oksapar ama clexane ye geçmek istiyorum benim çok çok az yanmam oluyo çok sıkıntım yok şükür doktoruna danıştın mı??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…