2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım sat 28 Ocak ise doğum tarihi 3 Kasım olmaz mı?
Evet 3 kasım oluyor aslında ama doktor ultrason muaynesi sırasında geç döllenme olduğu için tahmini doğum tarihinin 9kasıö olacağını söylediği için öyle yazdım 3 kasım mı yazalım bilemedim

Evet 3 kasım oluyor aslında ama doktor ultrason muaynesi sırasında geç döllenme olduğu için tahmini doğum tarihinin 9kasıö olacağını söylediği için öyle yazdım 3 kasım mı yazalım bilemedim
Hımmm genelde bebek ileriki dönemlerde arayı kapatıyo gelişiyor ama doktor arayı kapatmış dediğinde değiştir tarihi istersen

Bende de henüz bulantı baslamadı.

sık wc gidiyorum agız kurulugum var su içmeyen ben sürekli su içmek istiyorum.

birde bütün gün iştahsızlık oluyor ama aksam a çosuyorum :)

birde gögüsümde dokununca çok acıyor.

arada sıra da da kasık agrım oluyor o kdar.

kızlar siz ne kdr wc gidyorsunuz ben genelde her saat bazen de yarım saatte bi gidiyorum.

birde kasık agrısı oluyor dimi sizlerde de.

yani çok şiddetli değil geliyor 5 dk sonra gidiyor ara ara yani.

haftaya pazartesi keseyi görücem.. inşallah görebilirim inşallah kalp atıslarını da duyarım.

sürekli dua ediyorum.. iş yerindeyim şimdi sürekli zikir de çekiyorum. sizlerede tavsiye ederim.

gerçekten içim rahatlıyor. böle huzur oluyor.

ben sürekli allah ve estafurullah diyorum sizlere de tavsiye ederim. bir yandan pc de çalışıyorum bir yandan zikir çekiyorum :)

Bende de henüz bulantı baslamadı.

sık wc gidiyorum agız kurulugum var su içmeyen ben sürekli su içmek istiyorum.

birde bütün gün iştahsızlık oluyor ama aksam a çosuyorum :)

birde gögüsümde dokununca çok acıyor.

arada sıra da da kasık agrım oluyor o kdar.

kızlar siz ne kdr wc gidyorsunuz ben genelde her saat bazen de yarım saatte bi gidiyorum.

birde kasık agrısı oluyor dimi sizlerde de.

yani çok şiddetli değil geliyor 5 dk sonra gidiyor ara ara yani.

haftaya pazartesi keseyi görücem.. inşallah görebilirim inşallah kalp atıslarını da duyarım.

sürekli dua ediyorum.. iş yerindeyim şimdi sürekli zikir de çekiyorum. sizlerede tavsiye ederim.

gerçekten içim rahatlıyor. böle huzur oluyor.

ben sürekli allah ve estafurullah diyorum sizlere de tavsiye ederim. bir yandan pc de çalışıyorum bir yandan zikir çekiyorum :)

Cnm belirtilerimz aynı gibi.wc ye nerdeyse 10 dk arayla gittiğim bile oluo.ağız kuruluğu oldgndn su icmeden duramiorm.Ara ara olan kasık ağrısı inşallah iyi bişeydir Die seviniorm.göğüs meselesi ve yemek konusu da aynen dedigin gibi.inşallah sağlıklı bir 9 ay geçiririz.
Tesbihte subhanallahi ve bihamdihi çekmek çok iyi die okumstm 70000 dio ama ben okuyabldgm kadar okumayı düşünüyorum inşallah.Onun haricinde salavat ta tavsiye ederm cnmcm

benim de mide bulantım yok. ağzımda aşırı tükürük salgısı var. çok uykum var sadece. her yerde uyuyabilirim.

aynen canımm benım de çok uykum var
aksam 10 da yataktayım. gece de wc kalkıyorm sürekli
eşleriniz ne durumda arkadaslar evde yardımcı oluyorlar mı :)
birde çalışan arkadaslar ne durumdasınız zorlanıyor musunuz

birde iş yerine sölediniz mi bn henüz sölemedim. hemen önlem almaya baslıcaklar. hemen böle yerime birileri için telaş etmeye baslıcaklar diye..

henüz istemiyorm. ne zamn kendiliğinden anlaşılırsa o zamn

bir tek sekreter anlamak üzere cnküü wc karsında masası :) sürekli wc gitmemden anlıcak sanırım

Canım Allah korusun inşallah bu sefer sağlıkla kucaklarsın. Peki ilkinde kalbi durduğunda kanaman falan olmadımı canım merak ettim kusura bakma üzmek istemem.
Yok canim tmyerlesme kanamam olmustu pembe gbiydi ondan snra kalp atsini duydum dger muayenemde 1 ay snraydi iste dger muayenmde de kalbi durmus snrada ilacla dusurttuler ben hic anlamadm oldgunu hc bi belrtsi olamdi yani

Cnm belirtilerimz aynı gibi.wc ye nerdeyse 10 dk arayla gittiğim bile oluo.ağız kuruluğu oldgndn su icmeden duramiorm.Ara ara olan kasık ağrısı inşallah iyi bişeydir Die seviniorm.göğüs meselesi ve yemek konusu da aynen dedigin gibi.inşallah sağlıklı bir 9 ay geçiririz.
Tesbihte subhanallahi ve bihamdihi çekmek çok iyi die okumstm 70000 dio ama ben okuyabldgm kadar okumayı düşünüyorum inşallah.Onun haricinde salavat ta tavsiye ederm cnmcm

canım nasıl dicem subhanallahi ve bihamdihi bütün olarak mı sölicem yok sa ayrı ayrı mı :)
biraz acemiyim öğrenmeye calısıyorm canım
birde şükür etmek için ne sölemem gerek biliyorsan eğer bana da söler misin :)

birde bende bazen aşırı şişkinlik oluyor gaz sıkısması yasayan var mı aramızda.

böle sanki gaz sıkıstırıyormus gibi . hatta dün çok kötüydüm karnım acıyordu.. gazdan sanırım :KK43:

selam kızlar çok sıklıkla gelemiyorum bende ,benim mide bulantılarım başladı.Hiç bişey yiyemiyorum,her sabah olmasada bi çıkarma faslı yaşıyorum.Kokulara karşı normalde de hassastım şimdi daha beter oldum.Et-peynir bunları görmeyi bırak adına bile tahammülüm yok. :KK43: nasıl geçicek bu süreç bilmiyorum.

aynen canımm benım de çok uykum var
aksam 10 da yataktayım. gece de wc kalkıyorm sürekli
eşleriniz ne durumda arkadaslar evde yardımcı oluyorlar mı :)
birde çalışan arkadaslar ne durumdasınız zorlanıyor musunuz

birde iş yerine sölediniz mi bn henüz sölemedim. hemen önlem almaya baslıcaklar. hemen böle yerime birileri için telaş etmeye baslıcaklar diye..

henüz istemiyorm. ne zamn kendiliğinden anlaşılırsa o zamn

bir tek sekreter anlamak üzere cnküü wc karsında masası :) sürekli wc gitmemden anlıcak sanırım

ben söyledim canım baya erken davrandım söylemekte.müdürüm erkek çok anlayışlı karşıladı sağolsun. dedim ki ben bir mani olmadığı takdirde doğumama kadar çalışmayı düşünüyorum.Bunları konuşmayalım doğanın kanunu bu bugün olmasa yarın olacaktı dedi.içim rahatladı içeme su serpildi.ama ertesi gün kendisi işten ayrılacağını açıkladı bakalım son durumum ne olacak. tek rahatlığım departmanda şu an en eski benim yanımdakiler tam işi öğrenmeden bişi yapamazlar diye kendimi rahatlatıyorum bakalım yaşayıp görücez zamanla.

X