2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Tebrik ederim canimm cok sevindimmmm Allah tamamina erdirsin insallahhhhh

Hayırlı olsun canımm maşallahh kaç embriyo transfer edilmişti

Ayyyyyyy cok ama cok sevindim surekli bakip duruyodum bende allahimmm saglikla kucagina almayi nasip etsin canimmmmmm benimmmm

canim maşallah subhanallah çok güzel çıkmış değerin. Çok sevindim. Katlanarak devam etsin inşallah

Maşallah canm allahım kucağına almayı nasip etsin

Masallah ne guzel bir deger ikizmiydi hayirli olsun hadi Alalh kucagina almayi nasip etsin darisi basimiza insallah..

Canimm ya süper bir haber gözüanydin grubun.yeni hamişi de sen.oldun:))

Allaaaaaaaahhhh çok sevindim canıııımmmmm
Tebrik ederim Kocaman öpüyoruuummmm

maşallah allah tamamına erdirsin, gözün aydın canım.

Allah razı olsun kızlar darısı başınıza mükemmel bir duygu bu.. Sakın belirti aramayın benim sadece göğüslerim şişti başka da bir şeyim olmadı.. 2 embiryo transfer edilmişti 3. gün embiryosu biri çok iyiydi, diğeri 2. kaliteydi.. Az yumurtası olanlara da umut olayım benim 3 yumurtam vardı transferden sonra 4 tane topladık dediler.. ama 2 tanesi 3. güne ilerledi ve onları koydular. bu süreçte eşimin morfolojisi %3 olduğu için ona;

L-Arginin 1000 mg günde 1 tane
E vitamini ama solgarın 200 mg günde 1 tane
Keçi boynuzu özü günde 2 kaşık
Neofortil günde 2 tane (İçinde çok güçlü vitaminler var biraz pahalı ama çok faydalı:)

Ben de bu ilaçların hepsinden aynı şekilde 2 ay eşimle birlikte kullandım ek olarak DHEA kullandım. 2 ayda spermlerde epey düzelme olmuş embiryolog bu sefer çok iyiydi dedi. Vitaminlerin muhakkak bana da faydası oldu. Hamile kalırsam herkese anlatacağım diyordum. Bu aslında Kaan Aydos'un reçetesi. Ben onun tüm makalelerini okudum ve bunların iyi geleceğini anlattığı için hepsini aldım ve 2 ay boyunca kullandık. Yeni başlayacaklara öneri olsun. Dualarım sizinle

Gulce27 tebrik ederim cnaımmmmm Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Rabbim tüm hepimize bu mutlulukları kısmet etsin. Bugun benim 6. gün. Silik çizgi alabilme ihtimali için hangi gün ideal acaba? Ben de ufak kasık ağrıları var. Korkuyorm. Kendimi modsuz hissedince de çok kızıyorum. Rabbim güç versin çok zor. Eşler de anlamıyor pek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…