2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

6. günde de var mıydı canım sende? bir de kasık ağrısı hiç oldu mu?

Kasık ağrı şeklinde değil canım kullandığımız ilaçlardan ötürü bel ve bacak ağrısından ölüyorum o ayrı ama kasıklarımda karıncalanma var tatlı tatlı sancılar var o da daha bugün başladı. Daha 1,5 mm düşünsene ne sancısı yapabilir ki :)

Minnoşuna sağlıkla kavuşursun inşallah darısı başımıza. olsun ya rabbim:) vücudumu dinlemekten bi hal oldum.

Kızlar çıktı sonucum 457

Şükürler olsun gözün aydın canım tebrik ederim Rabbim sağ salim kucagına almayı nasip etsin.
Sayımızı artır Allahım darısı bizlere inşallah

Bu topic fire vermeyecek herkes patır patır hamiş kalacak
Transferim oldu kızlar 2 tane 5.gün embriyosu. 1 tanesi daha iyi diğerine göre. Nasibimde varsa olacak yoksa en iyiside olsa olmayacak biliyorum. Bu yüzden kafama takmayacağım
Ayy canım benim cok sevindim sıkı sıkı tutunsunlar inşallah güzelce dinlen Rabbim güzel haberler vermeni nasip etsin

Üniversite hastanesinde tedavi goruyorum. Doktorum butun hastalarinin tedavilerini ayarlayip temmuz sonu izne cikmak uzere butun programini yapmisken malum sebepten izinler kaldirildi. İzinler acildigi icin izne cikacakmis benim de tedavim iptal oldu, ertelendi. Rahme atilan cizik icin duydugum aciya mi yanayim 6 gun boyunca bosuna lucrin yaptigima mi yanayim yoksa umitlenip bu sefer olacak mucizem bana gelecek diye kurdugum hayallerime yanayim...

hiçbirşeye üzülme canım. Ben aptal aptal kendimi yıpratıyorum her Allahın saniyesi. Yine de herşey olacağına varıyor. Dinlenirsin biraz olsun. Allah hepimizi müjdeye boğsun inşallah

Canim kiyamam ben de çok üzüldüm. Hayırlısı olsun. Kendini yıpratma

Bende aynı durumda sayılırım canım daha hiç bi ilaca başlamadım ama ertelemek istemiyorum, hayırlısıyla tez zamanda anne olmak istiyorum , benimde doktorum izne çıkamamıştı 29 ağustosta gidecem de izinde olacak tedavi ertelenecek diye çok korkuyorum

Her işte bir hayır vardır canım üzülme. Şimdi bu işin olmadıysa daha iyisi olacak. Belki de kendiliğinden hamile kalacaksın bu arada. O yüzden sıkma canını ve zamanını bekle.

Pozitifi alan tatli anneler simdi bizi bilgilendirirmisiniz transferden sonra neler yaptiniz kac gun dinlendiniz nelere dikkat ettiniz nasil beslendizlniz yazarsaniz bizde onlara dikkat edelim

Hoşgeldin canım ekliyorum hemen

Senelerdir ugrasiyoruz insallah hakkimizda hayirlisi olur. Belki kendiliginden gelir bebisler bu topic ugurlu . İyi dusunelim iyi olsun

Senelerdir ugrasiyoruz insallah hakkimizda hayirlisi olur. Belki kendiliginden gelir bebisler bu topic ugurlu . İyi dusunelim iyi olsun
İnşallah canım tedavinin ertelenmesinde de bir hayır vardır inşallah , ben bu ay hsg de çekildim acaba normal yolla olabilir mi diye düşünüp duruyorum zaten, hakkımızda en hayırlısı olsun inşallah, topicin uğurlu geleceğine inanıyorum

Ben hsg den sonra 1 kere adet oldum sonra hamile kaldım. İnşallah sende de işe yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…