2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Benimde kolan hastanesinde opu oldu ve donduruldu embriyolar bu hastane bu sekilde calisyomus hepsini donduruyomus. Bakalimbu ayin 20si gibi transfer olcak ins ilaca basladim dun bekliyoruz artik . Senin transferi aret beymi yapmisti hemen ertesinde merkez kapandi heralde.benimde ilaclar bitti tam opu olacakti kapandiginda
Benım transferi aret bey yaptı hemen ardından merkez kapanmış şok olduk.gecen aydan dondurulmuştu ohss sebebiyle.dondurulmuşta başarı daha çok dediler..çok ağlamiştim ama hamdolsun iyi sonuçlandı.

aminnnnnnnnn canım inşallah allah büyük. hepimiz için güzel olacak inşallah rabbim yeterki eksiksiz kusursuz hayırlı evlat versin. sen opu sırasında eşini düşünmemeye çalış.

Denicem canım aslında hiç böyle değildim daha sakindim işyerindeyim birde onun stresi var. Eşim ara ver biraz demişti ama hilal süpermen yetişirr hepsinee zannediyor:süslü: :spor:

İlk @Gulce27 vardı listemizde sıra sizlere geliyor. Ay valla çok heyecanlı bir hafta olacakbu hafta ve önümüzdeki hafta. İnşallah teker teker ya da çifter çifter bebiş haberleri gelecek.
İnşallah ya inşallah. Ben cumartesi günü adet olup pazartesi ilaçlara başlayacaktım ama olmadım hala:KK43: Bir an önce başlasam da ben de size yazsam artık. Normalde en olmayacak Zaman'larda adet olurum, şimdi bekliyorum ya, olmadı türlü :KK43:

guzel dusunelim guzl olsn kuzum adet agrilariyla gebelk agrilari birbirine benziyomus ya hem ondan karistirablrs.
Haklısın canım ama insan endişeye düşüyor . Allah tan gelene yapacak bişey yok. Nasibimizde varsa pozitif görür kucagimiza alırız inşallah evlatlarimizi. Bu 3.transfer benim.

İnşallah ya inşallah. Ben cumartesi günü adet olup pazartesi ilaçlara başlayacaktım ama olmadım hala:KK43: Bir an önce başlasam da ben de size yazsam artık. Normalde en olmayacak Zaman'larda adet olurum, şimdi bekliyorum ya, olmadı türlü :KK43:
bende senin gibi oldum, ilaçlara başlayacaktım, bir türlü adet olamamıştım, hatta şüphelendim acaba hamilemiyim diye ama doktor da dedi stres kaynaklı geç oldum

Merhaba.. 11.30 gibi transfer yapıldı. 18 Ağustos da test tarihi inşallah hayırlı haber alırım. Allah emeğimizi boşa çıkarmasın. Allahım isteyen herkese nasip etsin
Hayırlı uğurlu olsun. Bebeğin hep seninle kalsın inşallah. Güzel haberlerini almak dileğiyle..

X