2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

selam kızlar perşembe günü son kontrolüm var rahim kalınlığı 7.5mm olmuş rahim hazır dedı doktorum ayın 13ü yada 15inde transfer olucam stresli bekleme başlıyor

selam kızlar perşembe günü son kontrolüm var rahim kalınlığı 7.5mm olmuş rahim hazır dedı doktorum ayın 13ü yada 15inde transfer olucam stresli bekleme başlıyor
Oncelikle hayirli olsun canim allah pozitifi nasip eder insallah adetin kacinci gunu transfer olacak canim

simarik83 ayy resmen bana umut oldun. tüpe başlamadan hamile kalmışsın. bana söyle Allah aşkına eşin ameliyat olmuş muydu ve ameliyat olduysa ne kadar sonra oldu bebiş?

simarik83 ayy resmen bana umut oldun. tüpe başlamadan hamile kalmışsın. bana söyle Allah aşkına eşin ameliyat olmuş muydu ve ameliyat olduysa ne kadar sonra oldu bebiş?
Yok canım eşimde 1. Derece varikosel vardı doktorlar ameliyata gerek yok dediler. Durup dururken oldu bebiş. Aslında ben rahim filmi çekildim ve bebiş oldu. Rahim filmim temizdi ama o rahime verilen ilaç spermleri hızlandırıyomuş. Filmden sonra 1 kere regl oldum sonra bebiş geldi :) darısı başına :)

ayy maşallah yaa ne güzel Allah ım sağlıkla devamını ve sağlıkla doğumunu da nasip etsin.
benim eşim ameliyat oldu sonuncu evreydi. sayı 3.5 milyona düşmüştü. herşey kötüydü.
ameliyatın 3. ayında morfoloji hariç hepsinde ciddi iyileşme var ama 8. aya girdik ameliyattan sonra hala bebiş yok.
Allah ım bana ve isteyen herkese en tez zamanda hayırlısıysa nasip etsin inşallah.

Kizlar ne var ne yk bekleyenler gunler nasl geciyo insallah guzl sonuclar aliriz hala tedavi yapanlar nasl geciyo carsamba gnu kontrolm var bnde merktan olucem bsi sorucam bana kahve yasak dediler benki kahve icmeden kendime gelemeyen insan herkese bahaneler uretiyrm kmse blmedigi icin sizede ayni seyi sylediler mi merk ediyrm

Kizlar bugunn tedavimin 1. Gunu cok korkuyorum bu ohs miydi neydi ondna olmaktan ..polikistik olarak sizlere sorum olmamak iicn ne yaomam gerek tecrubeli arkadaslardan taktik almam gerek

Sayı arrtıysa bi rahim filmi çektirsene sende. Herkes diyodu filmden sonra hamile kalınıyo diye ben umutlanmıyodum çünkü harekt sorunlu sayı sorunlu vs. Diyodum herşeyi normal olanlar hamile kalıyodur falan ama işe yaradı bi dene istersen

simarik83 kizlar yarin saat 7.30 da benim de transferim olacak dua edermisiniz benim icin de 5.gün embriyosu olarak konulacak insallah tutar yarin baska transferi olan arkadas varmi
Dua etmezmiyim canım benim. İçin rahat olsun stres yapma Allahın izniyle yarından itibaren bebişlerinle olcaksın

bu adetimi olduğumda cektirmeyi düşünüyorum. aslında 3 ay önce çekilmek istemiştim doktorum 3 ay daha deneyin söz çekeceğim demişti o çok umutlu olduğu için. 3 ay doldu çektireceğim bakalım. inşallah bana da vesile olur.

Arkadaşlar ben geçen çarşamba başladım tedaviye gonal f klomen başlandı yarın kontrolüm var nasıl olacak hiç bilgim yok ilkkez yapılacak

Teşekkür ederim canım hiç çevremde kimsede yok yaptıran bilgim yok merak ediyorum nasıl olucak napilacak netten araştırıyorum işte.bide özellerde tek hak var demi

simarik83 kizlar yarin saat 7.30 da benim de transferim olacak dua edermisiniz benim icin de 5.gün embriyosu olarak konulacak insallah tutar yarin baska transferi olan arkadas varmi
Canım dualarımız seninle hiç stres yapma olur mu.olumlu düşün kötü yorumlar okuma hersey cok guzel olacak bebeklerin sıkı sıkı tutunacak inşallah

BirAsilAnnesi hoşgeldin topiğimize rahim filmi cektireceksin heralde inşallah sana vesile olur.
Ne varikosel ameliyatı ne hsg bende işe yaramadı

Canim benimde ayni carsamba kontrol hakkimuzda hayirlisi..canim bana yasak demediler ama bende okumustum hic icmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…