2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

bu adetimi olduğumda cektirmeyi düşünüyorum. aslında 3 ay önce çekilmek istemiştim doktorum 3 ay daha deneyin söz çekeceğim demişti o çok umutlu olduğu için. 3 ay doldu çektireceğim bakalım. inşallah bana da vesile olur.
Ama kafaya takma lütfen. Biz ilk başta aşılama yaptırmaya karar verdik eşimle o yüzden rahim filmi çekildim. Sonra kararımızı değiştirdik tatilimizi falan yapalım ağustosta tüp bebeğe başlarız dedik hatta bahçeci fulyaya gidip müstecep beyle ön görüşme yaptık. Tahlil listesini falan aldık. Tamamen aklımızdan çıktı çocuk olayı tüp bebeğe yoğunlaştık yani ve işte o sırada gelmiş bizim minik. Haziranda bi topicte 2 arkadaşla daha konuşuyoduk onlarda rahim filmi çekildi onlarda hamile şimdi. Yani belli olmaz. Ama film çekildim hamile kalcam diye bekleme düşünme takarsan yine olmaz.

Allah razi olsun canim benim birbirimizi hic gormesek tanimasak bile verdigin destek müthiş gercekten cok sağol
Biz birbirimize destek olmazsak kim olcak. Aynı sıkıntıyı yaşayanlar anlar birbirini ancak. Sen sadece rahat ol ve transfer esnasında devamlı dua et. Hayırlısını iste Allahtan.

Izin yasagi kaldirilmis kizlar gozumuz aydin :)
selincim iyi akşamlar ben ozlem yeni hesap actim.malesef tedavim iptal oldu.yeni yeni toparlamaya basladim kaan beyde bu duruma cok şaşırdı hiç beklemediğimiz birşeydi dedi tekrar iki aylık bana ile eşime vitamin takviyesi verdi.eylül sonu tekrar başlıyoruz.bende moral sıfır bana birde pko sun sen dedi çok yumurta çıkardığım için pko şikayetim yok sadece çok yumurta olduğu içilmiş anlamadım.senide takip ediyorum hayirlisiyla transferine az kaldi en azindan senden güzel haber gelsin inşallah hadi canim seni çok öptüm

Kizlar iyi geceler,tedavideki arkadaslara saglikli guzel yumoslar,transfer oluo bekleyenlere guzel sonuclar insallah.bende ayin20sinde dondurulmus embriyoyla transferim olacak insallah.bugun estorfem ilaca baslatti doktorum.aranizda dondurulmusla transfer olacak bekleyen varmi acaba

Kizlar iyi geceler,tedavideki arkadaslara saglikli guzel yumoslar,transfer oluo bekleyenlere guzel sonuclar insallah.bende ayin20sinde dondurulmus embriyoyla transferim olacak insallah.bugun estorfem ilaca baslatti doktorum.aranizda dondurulmusla transfer olacak bekleyen varmi acaba
Hayırlı olsun canım. Çarşamba nasipse benim olcak. Yarın arayıp bi aksilik olmazsa çağıracaklar. Bakalım.

Sisli colan hastanesi canim orda opu falan yapildi donduruldu simdi transferi bekliyorum sen nerdesin
Benim dondurulmuşları koç hastanesine aktarmışlar cnm. Bu yüzden alıp başka yerede götürmedim. Doktorum 5.güne kadar bekletelim sağlıklı olanı transfer edelim demişti. Bugün çözdüler arayan olmadı. Yarı arayıp ya gelin dicekler yada gelişmediler iptal diyip baştan başlıcam. Öyle diken üstünde oturuyorum. Ne şans varmış bizdede ya mahvolduk.

Baska dondurulmusun kaliyomu?hakkaten bula bula bizi buldu yani cok uzuldum ama elden gelen bisey yok bide ilk denemdi neye ugradigimi sasirdim.keske sen arasaydin aslinda insan merak ediyor

Baska dondurulmusun kaliyomu?hakkaten bula bula bizi buldu yani cok uzuldum ama elden gelen bisey yok bide ilk denemdi neye ugradigimi sasirdim.keske sen arasaydin aslinda insan merak ediyor
Kalmıyor başka donmuş canm. Son 3 tane. Ben merkezi aramaktan ziyade hastanemdeki koordinatörle konuştuğumda 3 ortaklarmış kimin para aktarımı yaptığı belli değilmiş bütün herşey devlet hazinesine aktarılmış dedi. Dosyalarımızada el konulmuş sistemden bile gönderememişler direkt kitlemişler. Bu yüzden baya sıkıntı. Açılıp açılmayacağı da belli değil. Kısmet böyleymiş. Çok mağdur olan var pgt yaptırıp parasını ödeyip öylece ortada kalanlar hamile olup doğumu orda yaptırcaklar transfere çok az kalanlar allah herkesin yardımcısı olsun. Halime şükrediyorum. Çok fazla etkilenmedik biz. Hemen başladılar tedaviyede sağolsunlar. Ama işte insan başka yerde kaldığında yerini yadırgar ya o moddayım.

Teşekkür ederim canım hiç çevremde kimsede yok yaptıran bilgim yok merak ediyorum nasıl olucak napilacak netten araştırıyorum işte.bide özellerde tek hak var demi
Bu 2 embriyo işi hastanedeki drun ile anlaşmana bağlı canım bende 32 yaşındaydım ve 2 embriyo tranfer edildi

Hayırlı sabahlar kızlar. Bende Allah izin verirse inşallah bugün transfer olacağım. Saat 10 gibi dualarınıza ihtiyacım var.... Birde bu 3.gun ve 5. Gün meselesi nasıl oluyor. Benim cumartesi yumurtalar toplanmıştı. Yani 3.gun mü oluyor.....
3.gün cnm takılma onlara sağlıkla al.kucağına insallah:dua:

X