2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Aynen bende yeni yerime alismaya calisiyorum artik nasip boyleymis hayirlisi diyoruz insallah emriyolarindan guzel haberler alirsin sonrada pozitif sonuclarilac verdiler sanada dimi ne kullaniyorsun

Ay süper çok sevindim canım. Kendine dikkat et bikaç gün. İkizlerimize iyi bak

Aynen bende yeni yerime alismaya calisiyorum artik nasip boyleymis hayirlisi diyoruz insallah emriyolarindan guzel haberler alirsin sonrada pozitif sonuclarilac verdiler sanada dimi ne kullaniyorsun
Kızlar mrb istanbul tbm'nden bahsedıosunuz sanırım.tedaviye nerede devam edeceksınız ben de zor durumda kaldim

simarik83 canım benimde opu tarihim netleşti çok şükür.
Dün gece çatlatma iğnesini 1 de vurdumm.
Nasıl heyecanlıyım anlatamam yarın sabah 7 de hastanede olucaz.
İlk önce eşimi ameliyata alıcaklarr tese için kızlarr bize dua edin eğer tesede sperm çıkmazsaa kii düşünmek bile istemiyorum. Herşeye bir virgül koymuş olucaz.
Aylardır içimizde geçmeyen bir yara bu bizim ne haykıra biliyorum nede içimde tutabiliyorum. Kendimi teselli ede ede rabbimin bir sınavı sakın isyan etme umudunu kaybetme diye diyee geldik buralara kadar. İnsanın içinin yanması ne demekmiş anladımm. Rabbim sen bu sınavdan geçenlerden nasip et bizi daha fazla uğraşmadan kavuşmayı nasip et bizede

Canim bende dua edicem size bulunacal insalalh icini ferah tut bu surec hep olumlu dusunmeyi gerektiriyor canim kotu enerj yaymiyoruz:))

Ya şöyle umutsuz konuşma ya. Sperm çıkacak. Seninde yumurtaların süper döllenecek ve çok kaliteli embriyolar olacak. Herşey yolunda gidecek kötüyü aklının ucundan bile geçirme. Bu aşamayı geçeceksin sorunsuz Allahın izniyle. Sonra da bana transfer tarihini söyleyeceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…