2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

günaydın kızlar, 8 yumurtam vardı 6 tanesini döllediler, 1 i ierlemedi 5 tane olduğunu öğrenmiştik ,2. gün haber almadık . bugün aradılar 1 tane kalmış :KK43: 3. gün oluyor bugün, çok mutsuzum, ümitsizim, bugün saat 1 gibi transferim var, dualarınıza ihtiyacım var, lütfen esirgemeyin:KK42:
Allah yardımcın olsun canim... Insaallah o bir yumurta, senin ihtiyacin olan yumurtadir.. Gönlünü ferah tut :dua:

senin de 5 gun embiyosu degilmiydi? niye 16 test gününü verdiler. çok uzun bir zaman nasıl beklenir nasıl geçer. benim 13 agustos

Benim de 5. gün embriyosu. 2 tane yavru var içimde diye şekilden şekile giriyorum. İlk denememde OHSS riskim vardı. Çok yıpranmıştım. Tutmaması normaldi ama bu sefer güzel olacağına inanmak istiyorum. O kadar mucizevi birşey ki insan hayal bile edemiyor. 5inde transfer oldum.

Merhaba arkadaslar..buguun itibariyle tedavim basladi cok mutluyum her sey normal gözüküyormus.. yalniz ben polikistik oldugum icin 150 mg ile basladi doktor biraz temkinli gitcez dedi bakalim neler olcak arkadaslar... simdi.size sorum ben ne yemeli ne icmeliyim ? Yumurtalarim icin

Benim de 5. gün embriyosu. 2 tane yavru var içimde diye şekilden şekile giriyorum. İlk denememde OHSS riskim vardı. Çok yıpranmıştım. Tutmaması normaldi ama bu sefer güzel olacağına inanmak istiyorum. O kadar mucizevi birşey ki insan hayal bile edemiyor. 5inde transfer oldum.
ilkinde ohss olmana rağmen transfer olmusmuydun. ben transfer olmadim donduruldu. ins mucizemiz gerçekleşir.

Kızlar cumartesi transferimin 9. günüydü Beta hcg 103 çıktı çok şükür. Doktorum 2 gün sonra testi tekrarlamamı istedi ve yine şükürler olsun değerimin yükseldiğini gördük:anneadayı:2 hafta sonra ultrasona çağırdı doktorum bakalım neler göreceğiz:emir_bebek: Umarım hepiniz bu güzel haberleri alırsınız... Allah kimsenin emeklerini boşa çıkarmaz inşallah ...Hepiniz için dua edeceğim...
maşallah tebrikler darısı bize:)

Amin canim benim, cok sagol...
Bugun gittim, 10 Agustos Carsamba günü OPU olacak dedi doktor sabah 11:00'de :halay:.. Simdiden heyecan basti valla !
18 - 19mm'ye kadar cıkmıslar, bu gece catlatma ignesini vuruyorum.. Allahtan hayırlısı artik. :dua:

simarik83 simarik83 , Canim listede benim OPU tarihini guncelleyebilir misin.
Bende çarşamba opu olacağım cnm saat 11 gibi bu aksam bende catlatma iğnesi vurduracagim beraber bekleyeceğiz günleri :KK74:

Kızlar cumartesi transferimin 9. günüydü Beta hcg 103 çıktı çok şükür. Doktorum 2 gün sonra testi tekrarlamamı istedi ve yine şükürler olsun değerimin yükseldiğini gördük:anneadayı:2 hafta sonra ultrasona çağırdı doktorum bakalım neler göreceğiz:emir_bebek: Umarım hepiniz bu güzel haberleri alırsınız... Allah kimsenin emeklerini boşa çıkarmaz inşallah ...Hepiniz için dua edeceğim...
Sağlıkla kucağına alirsin inşallah cnm benim bize de dua eder misin :nazar:

Evet doktor şiddetle yapma demesine rağmen ben rahim içi kalınlığı limitleri geçiyr diye diretmiştim. Kendime yaptım. Psikolojisi ağır sonuçta. Şimdi daha umutluyum.
bende çok ısrar etmiştim ama kabul etmedi ilk doktorunda simdikide. tehlikeli olacağını ve hamile kalsam bile rahat ilerlemeyecegini soylemisti

Benim ölçülmüştü ama transfer günü değildi.

7.3 müydü 7.7 miydi neydi. Ama 6.5 üstü ok diye biliyorum. O dönem olmadı işte. Canımız saolsun. Bu ay hepimizin yüzü gülecke inşallah son 8 gün
en son transferden 1 hafta önce ölçüldü 8.2 di. bu dahada olculmedi. canim senin test gününu çok geç vermisler bekleyebilecekmisin?

Saol bitanem bugün olacak ti arayan soran yok kuzum iki tane döllenen yumurta çıktı ikisinden biri ilk gün durdu diğeri devam etti önceki gün akşam iyiydi hucrelenmesi ama beş gün transferi yaptığı için doktor riske atti bu konuda çok mutsuzum cnm benim inş senin yüzün güler ins
Canımm haber vermedn haber geldi mi seni merak ettm

X