2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Size umut olsun kizlar oglum var 6 yaşına girecek o 3.gün embriyo suydu çok sukur Rabbim nasip etti. Şimdi kardes için bekliyorum inşallah bu sefer de sağlıklı kardeşi olur oğlumun çok istiyor. Allah herkese sağlıklı bebisler versin önce Allah a sonra doktorlar a güveniyorum

Allah bağışlasın yavrunu tatlım. İnşallah bizede nasip olur o duygular

Kızlar bugün doktor orgalutran diye bi iğne verdi acayip yakıyor bir de kıpkırmızı oldu cildim. Yanlış mı vurduk acaba. Kullanan var mı bu ilAcı.

Kızlar bugün doktor orgalutran diye bi iğne verdi acayip yakıyor bir de kıpkırmızı oldu cildim. Yanlış mı vurduk acaba. Kullanan var mı bu ilAcı.
Cnm ben 4 gündür gonal f 300 ünite kullanıyorum orgalutran nana da verdi daha başlamadım baskilayiciymjs o anladigim kadarıyla senin diğer ilaç neydi
kaç tane kullandin hala kullanıyor musun?
Benim yarın kontrol var bakalim

Ayy sen cok tatlı bi anne olacaksın daha embriyoşlarına bile kıyamıyorsun masallah Allah umudunu boşa çıkarmasın. annesi onlara kıyamadı onlarda seni üzmiycek inşallah
En dogru kararı vermişsin canım

Ben de 4 gün gonal f 300 kullandım cnm. pazartesiye kadar devam edecek aynı ilaç. Bugün doktor bi de orgalutran başladı. İkisini yarım saat aralıklarla yapıyorum. 3 gün böyle devam edecek pazartesi de kontrol olacak yine haklarımızda hayırlısı olsun inş.

Yatıp uyiyalimm zumba000 sabah kızlar oku oku biteremiceklerr onlar bize lazım bugün daha güzel haberler almak duası ile iyi geceler
benım ılk opuda cok bulantım oldu sanırım sebebıde ogun okadr cok kışı vardıkı opu olan tup bebek bolumunde yer kalmadı doğum servısıne çıkardılar baygın kadınları..ac ac ogleden sonraya kadr bekledik..sonrakı denememde sabahtan opu oldum cok rahattım kahvaltı verdıler yedım gıyınıp çıktık nıdem bulanmadı..açlıkla ve narkoz bazı ınsanları daha cok etkılıyo bünyeye gore degısıyor galıba..

olgautran bıaz yanma yapar bırazda kızarılkık ama senınkı cokmu aşırı...yarım saat kadar yanma ve kızarıklık oluyordu sonra gecıyordu benım

Senin de mi bugün 4 cnm valla inşallah haftaya p.tesi den önce olmaz transfer hayırlısı cnm hayirlisiyla olsun insallah

KIZLARRRRRRRRRRRR LUTFEN CEVAPPPP,,,,
Bılıyorsunuz bu 3.denemem olacak...tedaviye başlanacağı zaman erkekten ve bayandan bazı tahlıller ıstıyorlar hormon,hepatıt vs. gerısını hatırlayamadım..bu tesler ıcın memorıal 1000 lıra gıbı fıyat cıkarmıstı..daha sonra arkadsım bır tıp merkezınde sordu orada 400 tl gıbı pır fıyata yaptırdık..2.denememde 6 ay ara olduğu ıcın hastahane yaptırmanıza gerek yok 6 ay suresı var demıstı..bu sefer muhtemelen tekrar ısteyecekler..oncekı denemelerımde bır arkadsımda kalmıştım ama bu denemeyı kimseye annem ve en yakın 3 arkadsım dışında kimseye soylemıcez..yurt dışından gelıcem hemde yalnız esım opuda gelıcek..ıstanbuluda cok ıyı bılmıyorum..memorıal atasehırde tedavı olucaz,,başka bır topıkte sordum yakınlarda tıp mekezı varmı dıye durumu anlattım bır bayan yazmış saglıkocaklarında bedava dıye..sızler nerede yapturdınız..doğrumu bedavamı sağlık ocağında..bedava dıye tahlıllrı guvenılırmı....

Ben de 5 yılı geçti yaptirali yaptır demedi ilk gittiğimde doktor ya unuttu ya gerek yok bilmiyorum yarın kontrol de soracağım
sağlık ocağında yapılıyor mu bilmiyorum devlet hastanesinde yaptırmıştır ben ucretsiz

Canim evet saglik ocagini bilmem ama eşim devlet hastanesinde çalışıyor ben orda ücretsiz Yaptirmistim bir doktora randevu al durumunu anlat o istek gönderir labarotuvara yaptırırım boşuna para verme.

Evet canım sağlık ocağında yaptıra bilirsin. Ama kayıtlı olman gerekiyor mu acaba. Bizdende bugün eşimin 6 ayı geçtiği için istediler. Eşim gidip sağlık ocağında baktıracak. Kadından istenen amh lh fsh prolaktin gibi değerleri sağlık ocağı yapmıyor diye biliyorum. Sormuştum onlar olmuyor demişti hemşire. Devlet hastanesinde yaptırmıştım ben onları. Ama tsh tam kan sayımını vitamin değerlerini hbsag anti hbs anti hiv anti hcv bunları yaptırabilirsin.

yanı devlet hastahanesıne yaptırsam hepsı orada yapılıyormu..atdetın 3.gunu yapılıyordu demı hormon teslerı..atesehırde devlet hastahanesı varmı acaba ..yabancı olunca cok zor..ıstanbul cok buyuk..

canım esın sorunca banada yazarmısın hepsımı bır kısmımı yapılıyor dıye...unutma ama canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…