2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

k
Canim evet saglik ocagini bilmem ama eşim devlet hastanesinde çalışıyor ben orda ücretsiz Yaptirmistim bir doktora randevu al durumunu anlat o istek gönderir labarotuvara yaptırırım boşuna para verme.
kadın dogumcudanmı yoksa herhangı bır doktor olsa olurmu acaba..aynı gun sıra verırlermıkı ya..cok ıyı olacak hastahanede olursa..otel parasıda verıcez birazcık masraf düşer ıyı olur..

KIZLARRRRRRRRRRRR LUTFEN CEVAPPPP,,,,
Bılıyorsunuz bu 3.denemem olacak...tedaviye başlanacağı zaman erkekten ve bayandan bazı tahlıller ıstıyorlar hormon,hepatıt vs. gerısını hatırlayamadım..bu tesler ıcın memorıal 1000 lıra gıbı fıyat cıkarmıstı..daha sonra arkadsım bır tıp merkezınde sordu orada 400 tl gıbı pır fıyata yaptırdık..2.denememde 6 ay ara olduğu ıcın hastahane yaptırmanıza gerek yok 6 ay suresı var demıstı..bu sefer muhtemelen tekrar ısteyecekler..oncekı denemelerımde bır arkadsımda kalmıştım ama bu denemeyı kimseye annem ve en yakın 3 arkadsım dışında kimseye soylemıcez..yurt dışından gelıcem hemde yalnız esım opuda gelıcek..ıstanbuluda cok ıyı bılmıyorum..memorıal atasehırde tedavı olucaz,,başka bır topıkte sordum yakınlarda tıp mekezı varmı dıye durumu anlattım bır bayan yazmış saglıkocaklarında bedava dıye..sızler nerede yapturdınız..doğrumu bedavamı sağlık ocağında..bedava dıye tahlıllrı guvenılırmı....
Büyük ihtimal sağlık ocagı yapmaz işlemler için kayıtlı olman gerekiyor.ben sırf hamile değilim diye kendi mahallemdeki s.ocagına kayıt olamadım cok yogunmuşş rapor mu ne yazdırcaktım kabul etmediler
Devlette ücretsiz yaptırabilirsin tahlillerin adını yaz veya drun işaretlesin o zaman yapıyorlar.
Benim tüp bebek drum kan testleri istedi kağıtta işaretledi hepsini gidip devlette yaptırdım
K dogumcudan al randevu yu

kızlar benim dondurulmuslarla olan transferimden sonra ki 2 ci gunum. ama bende karın sisligi var. ilaclardan olabilir mi? yada gaz mi? ama beni çok rahatsız ediyo benim gibi olan var mi?

kızlar benim dondurulmuslarla olan transferimden sonra ki 2 ci gunum. ama bende karın sisligi var. ilaclardan olabilir mi? yada gaz mi? ama beni çok rahatsız ediyo benim gibi olan var mi?
Bebem benimde öyleydi. Kullandığımız ilaçların biri gaz yapıyo ama ben hangisi bulamadım. Birde yememe içmeme dikkat etmiştim çok zor bulunca tabi :işsiz: 3 kilo almışım. Oda şişirmişti beni. Kabak çekirdeğide gaz yaptı bende çok.

canım esın sorunca banada yazarmısın hepsımı bır kısmımı yapılıyor dıye...unutma ama canım..:KK15:
Tabikide cnm salı gidecek o. Ama devlette arkadaşların dediği gibi hepsini yaptırırsın. Gebelik planlıyorum dediğinde bile yapıyorlar. Ama sakın özel yerlere gidip para verme tatlım. 1000 lira nedir ya :KK57:aşılama yapılıyor o parayla

Bebem benimde öyleydi. Kullandığımız ilaçların biri gaz yapıyo ama ben hangisi bulamadım. Birde yememe içmeme dikkat etmiştim çok zor bulunca tabi :işsiz: 3 kilo almışım. Oda şişirmişti beni. Kabak çekirdeğide gaz yaptı bende çok.
vallaha canim ben duyduğum herşeyi azar azar yemeğe çalışıyorum. fındık, badem, ceviz, ananas, kabak cekirdegi + ilaçlar bunlardan mi kaynaklaniyo yoksa bir sorun mu var bilemedim. ondan sorayım dedim sizlere. ins bunlardan dolayıdır.

vallaha canim ben duyduğum herşeyi azar azar yemeğe çalışıyorum. fındık, badem, ceviz, ananas, kabak cekirdegi + ilaçlar bunlardan mi kaynaklaniyo yoksa bir sorun mu var bilemedim. ondan sorayım dedim sizlere. ins bunlardan dolayıdır.
Aynen onlardan canm merak etme. Bende çok şişmiştim.

simarik83 simarik83 canım mrb. Beni listeden çıkar istersen çünkü ben tedavimi erteledim seneye yaza. Eylülde dönem başlıyor ve dönem içi izin yok derslerden dolayı. Eşimle karar aldık mecburen. Bu topik herkese uğur getirsin inşAllah. Bende hamile falan kalırsam buraya yazarım mutlaka. Arada fırsat bulursam girip okuyacağım. Sevgiyle kalın hepiniz ❤️❤️

Hoşgeldin cnm hatırlıyorm seni bende 2015 topiklerinden buralardayım nasip işte 2017 e katılmak nasip olmaz inşalllaahhh :KK39:
Ay inşallah arkadaşım. Yarın başlıyorum tedaviye. Yani ben öyle umuyorumm Dr ne dicek bakalım. Çünkü histereskopi den sonra anlamadım nasıl bi adet bu :KK34:

k

kadın dogumcudanmı yoksa herhangı bır doktor olsa olurmu acaba..aynı gun sıra verırlermıkı ya..cok ıyı olacak hastahanede olursa..otel parasıda verıcez birazcık masraf düşer ıyı olur..
Canim kadın dogumcu olsa iyi olur tabiki gidecegin gün belki olunca önceden internetten randevu almaya calis

Kızlarr sabah opum varr heyecanlıym ve korkuyorum yumrta sayım az inşallah olanlar kalitelidir benm için dua edermsnz:KK17:
Canim korkuların endişelerin boşunadır inşallah az olsun kaliteli olsun hepsi döllensin hayırlı haberlerle gel. Arkanda kocaman bir dua ordusu var korkma. Dualarim seninle

simarik83 simarik83 canım mrb. Beni listeden çıkar istersen çünkü ben tedavimi erteledim seneye yaza. Eylülde dönem başlıyor ve dönem içi izin yok derslerden dolayı. Eşimle karar aldık mecburen. Bu topik herkese uğur getirsin inşAllah. Bende hamile falan kalırsam buraya yazarım mutlaka. Arada fırsat bulursam girip okuyacağım. Sevgiyle kalın hepiniz ❤️❤️
Canim benim Rabbim yüzünü guldursun benim gibi hiç ummadigin bir anda sevindirsin seni inşallah. Güzel haberler verirsin umarim

X