2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Hayirli olsun canım sonu da güzel olsun inşallah

Canim histeroskopi adetin 8 9 10 . Günleri gibi yapiliyo. Transfer için genelde bir sonraki adeti bekliyorlar

Transfer olanlar bar mı bir değişiklik :) benim 7. Gün bugün ağzımın tadı bir garip başka da bir şeyim yok azıcık da göğüslerde acıma var o kadar..

Rica ederimm Evet ılkınde ben de abartmustim okadar icmisim ki iki saatte 6 kez ördek koydurdum en sonunda dayanamayıp kalktım. Bunda oyüzden az içtim. Canım. Tedavi şimdiden hayırlı olsun inşallah hersey çok güzel ilerler ve bebeğin kavusursin

yapşıklık var kürtaj oldum ben bebeği kaybedince o zaman yapışıklık olmuş ama çok değilmiş. bana da adetten sonraki 7-8. günde histeroskopi yapacağız dedi ama transfer ne zaman bilmiyorum.

yapşıklık var kürtaj oldum ben bebeği kaybedince o zaman yapışıklık olmuş ama çok değilmiş. bana da adetten sonraki 7-8. günde histeroskopi yapacağız dedi ama transfer ne zaman bilmiyorum.
Canım yapışıklık olayını nasıl anladnz. Bende kürtaj oldum 2 ay adetim az gelmişti korkmştm baya. Sonraki 2 ay normale döndü biraz ama tam anlamıyla eski adetlerim gibi değil. Doktorm geçen ultrasonla baktı biraz büyük ihtimal yok dedi. 3d ultrasonla falan baktı. Sizin nasıl belli oldu acaba

İyiki varsınız kızlar ya siz olmasanız ben bunları okumasam bu kadar rahat huzurlu olamazdım sanirim allahım yüzünüzü güldürdü gönlünüze Göre versin inş suyu az iccez ölçülü iccez o konuda anlastik peki ördek nedir ya

Ayyyy guldurdun beniii :)))) Ö

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…