2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar benimde iğnelerin bugün 5. günü yarın için sabahtan kontrolüm var ne zaman çatlatma iğnesini vururlar acaba ve kaçtane yumurta olması gerekiyor tüp bebek için 5. günüm bugün ben daha kötü olurum diye düşünmüştüm ama hafif bir şişlik dışında büyük bir sıkıntım yok birde halsizlik oluyor akşamları . Başlarda ishal olmuştum oda muz falan yiyince geçti şükür sizin nasıldı bu süreç?? birde yumurtalar alındıktan sonra ogün dinlenmek yeterli oluyor mu

Amin canım Allah kucaklarımızı boş bırakmısın sağlıcakla hamileliğimizi yaşayıp kucağımıza alalım bebişlerimizi. Kimsenin çabaları boşa çıkmasın, umudu kırılmasın. Ağustos ayında bir sürü hamile haberi alıcaz ben çok umutluyum.

Merhaba,
Benim 15 temmuzda yumurtalarım toplandı, anestezi verdikleri için o gün kesinlikle dinlenmelisin, 17 tane toplandı , bunlardan 7 kaliteli embriyo oluştu, donduruldu, eylül başı gibi transfer gerçekleşecek

Ben de bugün iğnelere başladım..gonol f 300 kullacağım ilk 4 gün..cumartesi kontrole gideceğim..

Ayniyiz canim benim 5. Gunum bugun 2 igne yapicam sanada verdimi doktorun ?

Ayniyiz canim benim 5. Gunum bugun 2 igne yapicam sanada verdimi doktorun ?

Ben kontrole yarın sabah gidicem yumurtaların erken çatlamaması için bir iğne vericem demişti doktorum onumu vurdun canımm banada yarın onu verecek ozaman sen nerde hangi hastanedesinn hayırlı olsun bu arada seninde

Merhaba canım. Benim ilaçlara başladıktan 10 gün sonra opu olmuştu. Çatlatma iğnesi de ondan 36 saat önce. Hiç Ağrım sızım olmadı, hatta opu akşamı düğüne gitmiştim. Düşün yani, ne kadar iyi olduğumu :) hayırlısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…