2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Ben kontrole yarın sabah gidicem yumurtaların erken çatlamaması için bir iğne vericem demişti doktorum onumu vurdun canımm banada yarın onu verecek ozaman sen nerde hangi hastanedesinn hayırlı olsun bu arada seninde :halay:
Saol canim seninde hayirli olsun ins ben ist acibadem hastesindeyim sen? Dun kontroldeydim ben ikinci igneyi yumurtalari uyarmak icin dedi 2 gun yapicam persembe kontrol en buyuk yumurta 10mm mis senin nasil?

Saol canim seninde hayirli olsun ins ben ist acibadem hastesindeyim sen? Dun kontroldeydim ben ikinci igneyi yumurtalari uyarmak icin dedi 2 gun yapicam persembe kontrol en buyuk yumurta 10mm mis senin nasil?[/QUOTE

Bende istanbul şişli memorialda başladım canım cuma günü en son pazartesi gitmiştim yarın 2. gidişim olucak bana yumurta büyüklüklerini ve sayılarını söylemedi ama ben doktor asistanına yazdırırken duydum 10 a 10 8 e8 falan diyordu biraz erken diye birazda heyecandan soramadım bende yarın sormak istiyorum inş. :KK6: merak ediyorum kaç yumurtam oluştu büyüklükleri ne birde acaba nezaman çatlatma iğnesi olacaz c.tesi gelin derlermi acep ya benim yumurtalar çoktu doktor ohss olmaması için dikkat edicez dedi çok aşırı şişkinliğim ağrım falan yok sadece ishal oldum birazcık oda geçti gibii :KK16:sen nasılsınn canım bir ağrın sızın sıkıntın varmı sizin tüp bebek sebebi neydi

Merhaba canım. Benim ilaçlara başladıktan 10 gün sonra opu olmuştu. Çatlatma iğnesi de ondan 36 saat önce. Hiç Ağrım sızım olmadı, hatta opu akşamı düğüne gitmiştim. Düşün yani, ne kadar iyi olduğumu :) hayırlısı olsun.

hahah inş canımm yaa bizimde öyle olur iş olmazsa ağrılara üzülmüyorumda kendimi işe adepte etmek zorundayım sonrasında yani ben geçen cuma başladım muhtemelen doktorum c.tesi gibi iğneye vuralım diyebilir. Yarın kontrolüm var bakalım yumurtacıklar ne durumda senin sonuç noldu canımm ?? transferden sonra durumlar neydii

HILALCEEE HILALCEEE 10 .gunumuz pazara geliyo bakalim artik benimde persembe belli olucak bende bi problem yok cok sukur esimin spremi bitmis neredeyse ama sperm bulup dondurdular opu gunu bidaha örnek vericek icinde yine bulurlarsa tazesini yapicaklar benim normal yolla bir kizim var 8 yasinda zaten cok sukur 2. Olmadi iste bizde tedaviye basladik hayirliyla hamis kalsak artik heycandan olucem kizimda kardes diye diye basimizi yedi hakkimizda hayirlisi sizde sorun ne ? Yas kac ben 28 yasindyim

HILALCEEE HILALCEEE 10 .gunumuz pazara geliyo bakalim artik benimde persembe belli olucak bende bi problem yok cok sukur esimin spremi bitmis neredeyse ama sperm bulup dondurdular opu gunu bidaha örnek vericek icinde yine bulurlarsa tazesini yapicaklar benim normal yolla bir kizim var 8 yasinda zaten cok sukur 2. Olmadi iste bizde tedaviye basladik hayirliyla hamis kalsak artik heycandan olucem kizimda kardes diye diye basimizi yedi hakkimizda hayirlisi sizde sorun ne ? Yas kac ben 28 yasindyim

Ah canım benim yaa rabbim sana kızını bağışlasın inş. Emeklerini boşa çıkarmasın bizimki azospermi birde onun stresi var bulunur mu ogün bulunmazmı hiç bilmiyoruz. Mikro tese ameliyatı olacak eşim 10. günümüzde yaşım 23

Ah canım benim yaa rabbim sana kızını bağışlasın inş. Emeklerini boşa çıkarmasın bizimki azospermi birde onun stresi var bulunur mu ogün bulunmazmı hiç bilmiyoruz. Mikro tese ameliyatı olacak eşim 10. günümüzde yaşım 23
Canim bizede oyle dediler normal hastelerde kac kere yaptik sifir dediler hic yok ama tup bebek merkezlerinde daha ince eleyip sik dokuyolar buluyorlar yani yoksa esimde ameliyat olucakti bulamazlarsada hic sikma canini cok kisa bi operasyonla buluyolar

ay canim allah bin kere razı olsun. mevlam nasip eder ins. ismim Seher
Canım yasin fetih rahman dualarını okuyuverdim. Senin için hakkında en hayırlısını diledim. Hayırlı sağlıklı nur yüzlü güler yüzlü bir bebeğinin olmasını da :) kalbini ferah tut ve olacağına inan :anneadayı: :nazar: hadi inşallaahh

canım suan hamılemısın hamılelık takvımı olunca sasırdım..bırde normal yolla kızım var demıssın esının problemı sonradanmı oluştu acaba..

hahah inş canımm yaa bizimde öyle olur iş olmazsa ağrılara üzülmüyorumda kendimi işe adepte etmek zorundayım sonrasında yani ben geçen cuma başladım muhtemelen doktorum c.tesi gibi iğneye vuralım diyebilir. Yarın kontrolüm var bakalım yumurtacıklar ne durumda senin sonuç noldu canımm ?? transferden sonra durumlar neydii
Benim maalesef negatifle sonuçlandı canım, 2. Kez dondurulmuş embriyo transferi yapıldı ama o da tutmadı. Şimdi 3. Kez deneyeceğiz.

Canım yasin fetih rahman dualarını okuyuverdim. Senin için hakkında en hayırlısını diledim. Hayırlı sağlıklı nur yüzlü güler yüzlü bir bebeğinin olmasını da :) kalbini ferah tut ve olacağına inan :anneadayı: :nazar: hadi inşallaahh
allah razı olsun arkadasim allah seninde gönlüne göre versin. çok sagol canim

Aynen canım. Estrofem kullanıyorum transfere hazırlık tahmini 10 gün sonra transfer olur diyorum bi aksilik olmazsa tabi.
canim ben 13 temmuzda adet oldum. 15 temmuzda estrofem başladım. ve 3 agustos da transferim olucak allah nasip ederse. kişiye gorede değişebilir tabi

X