2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canım transfer sonrasi bel agrisi oluyor. Ateş basmasını da ilaclar yapıyor. Sen kendine dikkat et kabız olma. Bebeklerini sev annelerini üzmeden gelsin kuzucuklar.

İnşallah canım ya dün ve bugün tutunuyor olmalılar tabi tutundularsa.. Allahım yüzüme baksın artık bu 3. :KK43:

Normal bunlar canını sıkma canım. Kendini de dinlenme hiç. Umutla bekle. Allah yüzüne gülecek inşallah 3. defa da. Senin de benim de :KK54:Sevgiler.

Aynı şeyleri yaşamışız seninle benim de ilki düşüktü ikincisi kimyasal oldu artık Allah acısın bize son olsun bu.. Bu sefer ilaçlar beni mahvetti. Bel ağrısı ve ateş çok fazla var.. İnşallah senin de bol bol yumurtan olur..

Ancak öyle yatabiliyorum zaten hemşire bu yapmaz dedi ama başka da bir şey kullanmıyorum ki transferin 4. günü bugün tutunma için de çok erken..
canım tutunma için ilk 5 günde oluyor diye duydum, inşallah tutunma belirtisidir bunlar.
progestan ı fitil olarak mı, tablet olarak mı kullanıyorsun?

Evet canım 10 Ağustos ve ben o güne kadar asla kan vermeyeceğim bundan önce hep erken verdim sonra günlerce takip edildi ve kollarım mosmor oldu artık tecrübeliyim günü neyse o :) yumurtalarım toplandıktan sonra bile bu kadar ağrımamıştı şu 2 gündür gece uyandırıyor o derece bir ağrı..
İnşallah tutunma belirtisidir canım. Transferde n sonra hep yatiyormusun . Düz şekilde ilk gün yatmak mi gerekiyor

Günaydın kuzlarr bu gün biraz canım sıkkın doktorum bana MUHAKKAK embiryoskop yapılmasını istiyorum dedi. Sabah aradılar yapmamislar makine doluymus. Zaten sadece 6 kişilik mis makina. Dolu olduğu için yapmamislar çok canım sıkıldı :KK43:

Günaydın kuzlarr bu gün biraz canım sıkkın doktorum bana MUHAKKAK embiryoskop yapılmasını istiyorum dedi. Sabah aradılar yapmamislar makine doluymus. Zaten sadece 6 kişilik mis makina. Dolu olduğu için yapmamislar çok canım sıkıldı :KK43:

daha neler öğreneceğiz acaba :/ baktım embiryoskop nedir diye, iyi bişey ama canım, içlerinden en iyi olan seçilecek, olumsuz düşünme. sürekli izlenecek.
benim embriyolarım ile ilgili dün bilgi verdi merkez, transfer günüme kadar durumu öğrenemeyeceğim, bu sana uygulayacakları yöntemle sürekli bilgi sahibi olacaksınız, demek ki gerekli üzülme lütfen.
elimizden geleni yaptık bundan sonrası tevekkül. inşallah güzelce transferlerimiz olsun ve bebeklerimizi kucağımıza alalım.

daha neler öğreneceğiz acaba :/ baktım embiryoskop nedir diye, iyi bişey ama canım, içlerinden en iyi olan seçilecek, olumsuz düşünme. sürekli izlenecek.
benim embriyolarım ile ilgili dün bilgi verdi merkez, transfer günüme kadar durumu öğrenemeyeceğim, bu sana uygulayacakları yöntemle sürekli bilgi sahibi olacaksınız, demek ki gerekli üzülme lütfen.
elimizden geleni yaptık bundan sonrası tevekkül. inşallah güzelce transferlerimiz olsun ve bebeklerimizi kucağımıza alalım.
Evet canım benim ilk tedavi negatif olduğu için bi de 5. Gün ama orta kaliteydi embiyolarm. O yüzden istedi. 24 saat kamerayla izleniyormus bu yöntemle. Normalde hergün belli saatlerde bi defa kontrol edip bilgi veriyorlar. Yarın yine aryciaklar. Evet canım elimizden gekenin en iyisini yapmaya calisiyiruz .okadar çaba sarfediyiruz bu yolda Önümüzde böyle bir seçenek varken kullanalım istemiştim . Bi de zaten haberim yoktu benim böyle bir yontemden doktorum istedi şimdide olmayınca canım sıkıldı ama vardır herseyde bir hayır napalım dediğin gibi tevekkül etmekten baska yapacak bişey yok. İnşallah canım inşallah. perşembe mi olacak senin transfer

Iyi gunler kizlar benim de opu carsambadan persembeye ertelendi bir gun daha buyutmek istedi doktor yumurtalari bugun catlatma ignesini olucam insallah yumurtalar 21 20 19 18 17 16 diye gidiyor toplam 13 falan varmis insallah bu sureci hayirlisi ile tamamlariz simarik83 simarik83 canim senin mucizeni hastanede birkac kisiye daha anlattim onlara da umut oldu herkes masallah masallah dedi insallah bizede nasip olur canim:)

Canım ben anlamadım neden boyle birsey istemiş drun?
İnşallah hersey yolunda gider

Aynı şeyleri yaşamışız seninle benim de ilki düşüktü ikincisi kimyasal oldu artık Allah acısın bize son olsun bu.. Bu sefer ilaçlar beni mahvetti. Bel ağrısı ve ateş çok fazla var.. İnşallah senin de bol bol yumurtan olur..
Benim ikisi de negatif oldu. Allah kolaylık versin canım. Sağ ol, Bu sefer inşallah ikimizin de güzel güzel sonuçlanır.

X