2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Dondurma ile ilgili birşey demedi.. Daha çok yumurta olursa sa sin daha çok olur dedi 3 yumurta azmış....

Bana Bülent tıraş yumurta rezervin az demisti 3 kere yumurta toplama yapıp havuz işlemi yapılmalı demişti de dedim sana da mı öyle bi işlem yapılacak. Hayırlı haberler verirsin inşallah bize canım.

Canım ağrıların geçecek inşallah minik embriyolarin bol bol bölünsün annelerine tutunsunlar.

Bakalım perşembe belli olacak

Günaydın güzel bayanlar. Hamiş olanlar ve bizim gibi en büyük dileği hamiş kalmak olanlar, nasılsınız bakalım? Ben tatildeyim, çok takip edemiyorum ama hep aklımdasınız. Cumartesi adet olmayı bekliyorum. Olursa Pazartesi 3. Defa başlayacağız tedavimize bakalım. Sağlıklı, mutlu günler kızlar

Günaydın canim. Tatilin tadını çıkar. Tedavi öncesi çok iyi yapmışsın

Ancak öyle yatabiliyorum zaten hemşire bu yapmaz dedi ama başka da bir şey kullanmıyorum ki transferin 4. günü bugün tutunma için de çok erken..
Ay zaman ne çabuk geçiyor 4 gün olmuş bile Belki de yerleşmeye başlıyordur bel ağrısı ondan da olur. test günün 10 ağustostu dimi

Ancak öyle yatabiliyorum zaten hemşire bu yapmaz dedi ama başka da bir şey kullanmıyorum ki transferin 4. günü bugün tutunma için de çok erken..
Bel ağrısı işlemde kullanılan aletlerden dolayı oluyormuş. Ateş basması da bence hormondan.

Bel ağrısı işlemde kullanılan aletlerden dolayı oluyormuş. Ateş basması da bence hormondan.

Evet canım 10 Ağustos ve ben o güne kadar asla kan vermeyeceğim bundan önce hep erken verdim sonra günlerce takip edildi ve kollarım mosmor oldu artık tecrübeliyim günü neyse o :) yumurtalarım toplandıktan sonra bile bu kadar ağrımamıştı şu 2 gündür gece uyandırıyor o derece bir ağrı..

Günaydın kızlar beni çok fazla ateş basıyor ve çok fazla bel ağrım var progestandan mıdır bu?
Canım transfer sonrasi bel agrisi oluyor. Ateş basmasını da ilaclar yapıyor. Sen kendine dikkat et kabız olma. Bebeklerini sev annelerini üzmeden gelsin kuzucuklar.

Sabret az kaldı inşallah güzel sonuçlar alıcaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…