2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Ya benim sol kasığım çok Ağrıyo..Buarada doktor randevum haftaya perşembeymiş,ona sıkıldım.yarın doktora giderken tekrar bhcg baktıracaktım,madem gitmiyorum akşam vericem kan. Korkuyorum bişey olucak diye.

Ya benim sol kasığım çok Ağrıyo..Buarada doktor randevum haftaya perşembeymiş,ona sıkıldım.yarın doktora giderken tekrar bhcg baktıracaktım,madem gitmiyorum akşam vericem kan. Korkuyorum bişey olucak diye.
Korkma cnim benim hersey cok güzel devam edicek. Tedirgin olup bebeğini strese sokmaman lazım. Bu ağrılar normal. Çevremde herkes 3-4 aya kadar cekiyo normal hic sıkma canını

Arkadaşlar yumurta kalitesini arttırmak için neler yapmam gerekiyor? Erkek infertilitesi var bizde onun için bissuru sey yapiyorum ama bu supriz oldu hazırlıksız yakalandım. Bilgisi olan varsa yardım bekliyorum

İyiyim canım sen nasılsın estrofem kullanıyorum ben hiç yan etkisini görmedim.. cumartesi kontrolum var inşallah herşey yolunda gider
Senin kontrolun ne zaman?
Doktor bişey demedi bant bitince gel dedi valla ama ben pazartesi yada salı kontrole giderim dayanamam herhalde. 15 gün boyunca kontrol oldun mu sen hiç?

Arkadaşlar yumurta kalitesini arttırmak için neler yapmam gerekiyor? Erkek infertilitesi var bizde onun için bissuru sey yapiyorum ama bu supriz oldu hazırlıksız yakalandım. Bilgisi olan varsa yardım bekliyorum
Canim ben ikinci tedavimde ari sutu bal polen karisimi almistim 3 ay yemistim faydasini gordum insallah sanada faydasi olur

kızlar bir şey soracağım. ben normalde saatlerce çişimi tuttuğumu bilirim ama opu dan sonra tutamıyorum sanki hemen gitmesem kaçıracak gibiyim hatta fermuarı zor açıyorum. geçen perşembe opum vardı daha yeni sayılır. fikri olan var mı?:KK43:

kızlar bir şey soracağım. ben normalde saatlerce çişimi tuttuğumu bilirim ama opu dan sonra tutamıyorum sanki hemen gitmesem kaçıracak gibiyim hatta fermuarı zor açıyorum. geçen perşembe opum vardı daha yeni sayılır. fikri olan var mı?:KK43:
İdrar yolu enfeksiyonu olabilir.sistit t öyle oluyor..

Biz de hep erkek infertilitesini düşündük ben de kullanacağım arı sütü bal polen Qenzim q10 ve d vitamini içeceğim başka bir forumda gördüm 3 ay kullanmak gerekirmiş

X