2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Allah razı olsun cnim. Malesef dondurulmusum yok sıfırdan baslicam. 1 tane embriyom olustu zaten
Benimde yok dondurulmuşum
Üç tane var ama ikisi orta kalite diye hepsini transfer edecek drum
Bende az once onu düşünüyordum negatif olursa en az bi 6 ay eşli vitamin falan kullanır oyle baslarız diye

Bende cok üzüldüm. Hep konuşuyordum onunla şimdi içimde kocaman bi boşluk oluştu. Ama daha da hırslı devam edicem. İşi bırak dedi eşim cok stresli isim var magaza sorumlusuyum bütün yük bende. Ekimde hersey daha güzel olucak. Bu sefer olcak bırakmicam onu
Helal kız.. Baya güçlüsün haaa.
burdayım canim sessiz takipteyim. senin memlekete yakinim alasehirde bayram gezmesindeyim. tedavim ise ilac kullaniyorum bayram sonrasi adetinle dondurulmuş transferi olucam. allah hakkımızda hayirlisini versin ins sag salim kucagimiza alacağımız e vlatlarimizi nasıp etsin
aaaa Can'ım çok yakınmışız.. Bende dün akşama kadar salihlideydim.. Ne kadar yaklaşmışız birbirimize..

Hep oyle dua ettim. Rabbim dayanamicam acı yasatma. Demek daha sınavım devam ediyo. Sadece bi sure cocuk sesi duymasam iyi olucak :KK43:
İlk tedavi vücut içinde bi karmaşa oluyor. İlk tedavide başarı oranı oyüzden düşük. Ama ikinci tedavide herşey daha farklı olucak vücut gebeliği öğrendi çünkü ilaçlar sayesinde.ikinci yada üçüncüde gol olucak....

Ben beklemek istemiyorum. 2 ay yeterli bi süre esimde bende cok saglikli beslenicez kürler falan yapicam herseyi. Bi yandanda diyorum ki sorun hep eşimde dendi bnim yumurtalarim cok iyi dendi ona gore tedavi uygulandi. En azindan suan bnimde yumurtalarimin kalitesinjn düşük olduğunu gördük ve ona göre tedavi uygulancak. Oyuzden bu sefer olma ihtimali daha yüksek. Ve baska doktora gidicem bu kez

İlk tedavi vücut içinde bi karmaşa oluyor. İlk tedavide başarı oranı oyüzden düşük. Ama ikinci tedavide herşey daha farklı olucak vücut gebeliği öğrendi çünkü ilaçlar sayesinde.ikinci yada üçüncüde gol olucak....
Insallah cnim. Ya gunah keçisi aramak degil amacım ama doktorumun hatasi cok. Bni sadece 2 kere muayene cagirdi. Oda sadece ilkini kendisi yapti. Digerini asistani yapti. Catlatma ignemi falan kendisi soylemedi. Kendisiyle sadece ilk randevuda 10 dk kadar konustuk okadar. Oyuzden bu kez vurduuu ve gol oldu dicem. Bide güçlüsün demissin ya cok ama cok duygusalim aslinda ama hemen b planı yaparım. Ve bu benim vazgecebilecegim bi duygu degil. Mecburum. Oysa hala ağlıyorum içimde fırtınalar kopuyo. Kendimi temizlige vurdum :)

Selam kızlar kaç gündür forumda sizleri takip ediyorum yazamıyordum şifremi kaybetmiştim yeni buldum..
Benim 2. Transferim olduzun ilkinde tutunmadı bu seferki de 5 eylül pazartesi saat 3 gibi transfer yapıldı 1.5 saat uzandım sonrasında otelimize geçtik 2 gün istirahat sonrası memleketime geldim.
İlaç olarak; climara fort bant kullanıyorum,estrofem, folbiol,ecoprin ve prednol kullanıyorum..Cumartesi günüm o zamana kadar hiç bir test veya bulgu düşüncem yok bakalım hayırlısı olsun inşallah

Crino jel ve progestan50 çift ampulde kullanıyorum ilaçları eşim gün içine uyarladı arada ananas ve portakal suyu içiyorum..kabız olmamak en önemlisi dikkat edelim canlar

Selam kızlar kaç gündür forumda sizleri takip ediyorum yazamıyordum şifremi kaybetmiştim yeni buldum..
Benim 2. Transferim olduzun ilkinde tutunmadı bu seferki de 5 eylül pazartesi saat 3 gibi transfer yapıldı 1.5 saat uzandım sonrasında otelimize geçtik 2 gün istirahat sonrası memleketime geldim.
İlaç olarak; climara fort bant kullanıyorum,estrofem, folbiol,ecoprin ve prednol kullanıyorum..Cumartesi günüm o zamana kadar hiç bir test veya bulgu düşüncem yok bakalım hayırlısı olsun inşallah
Hayırlı olsun Can'ım,.rabbim gönlüne göre versin..

Insallah cnim. Ya gunah keçisi aramak degil amacım ama doktorumun hatasi cok. Bni sadece 2 kere muayene cagirdi. Oda sadece ilkini kendisi yapti. Digerini asistani yapti. Catlatma ignemi falan kendisi soylemedi. Kendisiyle sadece ilk randevuda 10 dk kadar konustuk okadar. Oyuzden bu kez vurduuu ve gol oldu dicem. Bide güçlüsün demissin ya cok ama cok duygusalim aslinda ama hemen b planı yaparım. Ve bu benim vazgecebilecegim bi duygu degil. Mecburum. Oysa hala ağlıyorum içimde fırtınalar kopuyo. Kendimi temizlige vurdum :)
Can'ım benim önce şuna mutlaka emin ol doktoruna güveniyo musun?çünkü gerçekten senin hislerin herşeyden önemli.bizim uzak bi akrabamız var oda tüp bebek uzmanı.ailem ona git die çok baskı yaptı ama gitmedim çünkü bu elektrik meselesi birazda. Doktorumu okadar sevdim okadar güvendim ki 10kere de tutmasa değiştirmem dedim.aklında doktorunla ilgili en ufak bi soru işareti varsa değiştir mutlaka.. Ayrıca ilgilenmemesi de ayrı bi muamma. Biz 2günde bir her görüşmemizde en 20 dk muhabbet ettik.aklımda ki bütün soru işaretlerini sildi.opu ve transferde beni hep inanılmaz rahatlattı.. Sen bunları bi düşün bak.bir iki doktorla görüş doktoruna ona göre puan ver.içine sinsin..

Can'ım benim önce şuna mutlaka emin ol doktoruna güveniyo musun?çünkü gerçekten senin hislerin herşeyden önemli.bizim uzak bi akrabamız var oda tüp bebek uzmanı.ailem ona git die çok baskı yaptı ama gitmedim çünkü bu elektrik meselesi birazda. Doktorumu okadar sevdim okadar güvendim ki 10kere de tutmasa değiştirmem dedim.aklında doktorunla ilgili en ufak bi soru işareti varsa değiştir mutlaka.. Ayrıca ilgilenmemesi de ayrı bi muamma. Biz 2günde bir her görüşmemizde en 20 dk muhabbet ettik.aklımda ki bütün soru işaretlerini sildi.opu ve transferde beni hep inanılmaz rahatlattı.. Sen bunları bi düşün bak.bir iki doktorla görüş doktoruna ona göre puan ver.içine sinsin..
Doktor cok naif kibar biri ama beni ilgilendiren kısmı bu degil. Ilgilenmiyo bilgi vermiyo. Oyuzden degsitircem bakalim. Insallah hayirlisi olur. Onlar sadece aracı onunda farkındayım ama büyük pay onlarada ait

Transfer sonrası örendir yasaklamıştı dr bana

Telefon azizlimi dr prednolu yasaklamıştı bana transfer sonrası

Transfer öncesi tam içiyordum prednolu sütle,transfer sonrası yarıma indirdi bugün transfer günü dahil 10.günüm

X