2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar aranızda transfer öncesi bant kullanan var mı? Bu bantlar kasıklarda ağrı ve hafif bulantı yapıyor bana. Yan etkileri gören var mı benim gibi?

Can'ım nbr yoksun Bayadır.. Ne durumdasın?
burdayım canim sessiz takipteyim. senin memlekete yakinim alasehirde bayram gezmesindeyim. tedavim ise ilac kullaniyorum bayram sonrasi adetinle dondurulmuş transferi olucam. allah hakkımızda hayirlisini versin ins sag salim kucagimiza alacağımız e vlatlarimizi nasıp etsin

Canim inan cok uzuldum baska dondurulmusun varmi peki ne hissettigini cok iyi anliyorum ama gercekten zamanla geciyor ve yeni arayislara giriyosun sabret canim vakti saati vardir elbet bizimkilerinde :KK43:
Dondurulmuşum yok cnim. Doktor hersey cok guzel bissuru yumurtan var büyüklükleri harika dedi hep ve 8 yumurta 4 tanesi olgun cikti. 1 tanesi döllendi sadece. Simdi korkum bu sefer o da olmazsa. Yoksa dahada guclendim asla pes etmicem sadece korku yaşıyorum. Gercekten hep duamda hamile kalipta kaybetmenin acısını yasatma diye dua ettim. Oyuzden vardır bi hayır diyorum. Sen nezaman basliyosun. Ben ekimin 20si gibi başlamış olurum

ar
1,5 diyo ya hala.. Kızım ben 8.yıla girerken gördüm..
arkadaslar bende 12 yıldır bekliyordum. bi kere gorebilsem o çift çizgiyi diyordum. ama öyle değilmiş mevlam hayirlisini versin sağlıkla kucagimiza alacagimuz çizgileri göstersin. yoksa o çizgiyi görüp umutlanip kaybetmek çok çoook zor. mevlam hepimizin kucaklarini doldursun

Ben öyle söyleyen okadar çok insanı bozdum ki.. Şimdi çıt ses etmiyo.birini bozunca o mutlaka duyuluyor ve kimse soramıyor..
Haklisin aslinda bende bozsam susarlar ama kirilirlar diye laf soz olur diye yapamiyorum

Dondurulmuşum yok cnim. Doktor hersey cok guzel bissuru yumurtan var büyüklükleri harika dedi hep ve 8 yumurta 4 tanesi olgun cikti. 1 tanesi döllendi sadece. Simdi korkum bu sefer o da olmazsa. Yoksa dahada guclendim asla pes etmicem sadece korku yaşıyorum. Gercekten hep duamda hamile kalipta kaybetmenin acısını yasatma diye dua ettim. Oyuzden vardır bi hayır diyorum. Sen nezaman basliyosun. Ben ekimin 20si gibi başlamış olurum
Canim sana tavsiyem tabi dr sor ari sutu poleni karisimi tahta kasıkla yiceksin ama sabah aksam o yumurtalar icinmis ben sormustum yiyebilirsin demisti ve butun yumurtalar dollendi tutumadi o ayri konu :KK70: bide incir ben tekrar basladigimda yapicam yine sanada tavsiye ederim kuzum ben aslinda 1 yil dusunmuyodum ama dondurulmusum var 2 tane onu denemk icin subatta baslicam insallah

Kızlar aranızda transfer öncesi bant kullanan var mı? Bu bantlar kasıklarda ağrı ve hafif bulantı yapıyor bana. Yan etkileri gören var mı benim gibi?
Bende bant kullandim ama belime yapistirmistim hep oyle dediler bana yan etkiside olmadi hic dru ara istersen ne dicek

Hep oyle dua ettim. Rabbim dayanamicam acı yasatma. Demek daha sınavım devam ediyo. Sadece bi sure cocuk sesi duymasam iyi olucak :KK43:
Canm ck uzuldum herseyde bi hayr vardr bunu unutma dedigin gbi rabbim acilarini gostermesin o daha zordur eminim rabbim bizleri boyle siniyo napalim bunada sukur dicez sen bu aralar kafani dinle cocuk olan yerlere grmemeye calis gerci uzakta dursan icinde yasicaksin seni senden baskasi anlamaz anca bizler gbi olanlar anliyo rabbim buyuktur

X