2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Teşekkür ederim Can'ım.sanada geçmiş olsun.inşallah bidakine vurursun gol olur.. Valla benim ilkinde ilaçları kesince 3. Geldi ama 10 gün sonrada gelen var.biraz bünyeye bağlı sanırım.malum geçici menapoza sokuyolar herkeste farklı oluyo o yüzden..
Sağol tatlım nihayet demin oldum.inş yeni denemem olumlu olur

Günaydın abneler ve anne adayları :) benim bugün 8. Günüm veeee hiç bir belirtim yooookkk çok üzülmeye başladım ben :KK43: yani umutlanmak için tutunacak hicbi dalım yok :'(
ben bu sayfayı transfer gününden beri hep takip ediyorum her yazilani okudum hamile kalan arkadaslarin yazmış olduğutüm belirtiler bendede vardı hatta umutlanmistim filan ama hepsi ilaç etkisiymis belirti aramamani tavsiye ederim.

Pregnant35 Pregnant35 bizde 2 defadır trasfer iptal edildi. rahim kalınlaştırmada sıkıntı var kaan bey en sonunda nar suyu iç dedi ve diğer bütün ilaçları kesti duphaston alıyorum adet gelsin diye..
Valla sanırım benimde yavaştı rahim duvarı kalınlığı Dilek hanım bi ilaç verdi tebokan diye bu ilacı niye kullanıyorum diye düşünme araştırma yan etkisi rahim duvarını kalınlaştırmak ondan veriyorum demişti.belki ondan hızlandı bilmiyorum.çünkü transferden 5-6 gün öncesine kadar ancak 6.5 di rahim kalınlığı.kesmedik tedaviyi.gerçi rahim duvarı olayını pek çözemedim ama öyle tahmin ediyorum.

ben bu sayfayı transfer gününden beri hep takip ediyorum her yazilani okudum hamile kalan arkadaslarin yazmış olduğutüm belirtiler bendede vardı hatta umutlanmistim filan ama hepsi ilaç etkisiymis belirti aramamani tavsiye ederim.
Ay insallah oyledir. Gerci annem de hep belirtisiz hamilelik gecirmis. Zerre belirti yasamamis. Belki bende ona benzerim. Artık bundan umut buluyorum :). 11. Gün test yaptircm bakalim

Ay insallah oyledir. Gerci annem de hep belirtisiz hamilelik gecirmis. Zerre belirti yasamamis. Belki bende ona benzerim. Artık bundan umut buluyorum :). 11. Gün test yaptircm bakalim
Benim arkadasimda ilk denemede hamile kaldı ve transfer sonrası hiç belirti yaşamadım demisti 10. Gün test yaptı ve ikinci çizgi silik bir şekilde görüldü.. Şuan kızı 2 yaşında. Inşallah bizede nasip olur. Burda hamile kalanları görünce seviniyorum umutlaniyorum. Allah isteyen herkese nasip etsin inş.

Benim arkadasimda ilk denemede hamile kaldı ve transfer sonrası hiç belirti yaşamadım demisti 10. Gün test yaptı ve ikinci çizgi silik bir şekilde görüldü.. Şuan kızı 2 yaşında. Inşallah bizede nasip olur. Burda hamile kalanları görünce seviniyorum umutlaniyorum. Allah isteyen herkese nasip etsin inş.
Amiiin insallah cnimm. Bnim 3. Gün embriyosu ve orta kalite oyuzden tedirginim

Ayyy gercekten mi yaaa acaba bende de mi yapisiklik oldu hic gecmio bu agri.sen sormamis miydin doktora neden die.cok rahatsiz ediyor beni bende anlamadim ultrasonda normal gozukuyor ama agri devam ediyor .senin ne kadar zaman sonra gecmisti :KK43:
İkinci histeroskopiden sonra. Ama onunla ilgilimiydi bilmiyorum inan. Doktor ağrı ile ilgili bir yorumda bulunmadı hiç.

Günaydın sevgili anneler..... Arefeniz mübarek olsun. Bu günü dua ederek geçirelim birbirlerimize Allah herkese gönlünden geçen ne varsa onun olmasını nasip etsin etsin tabi hayırlısıyla..... Allahım isteyen herkese sağlıklı sıhhatli çocuklar nasip etsin.....
Merhaba canım kese ve kalp aydını duydunuz mu ?Rabbim gönlünüzce göre versin herkesin...

X