2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Sen benim yasadiklarimi bilsen yakin olsak emin ol suan yanindaydim.ve cok kiside gordum en umutsuz tedavinde hamile kaliyosun. Bosa kendini yipratma iki gun dusunme takil kafana gore gez toz. 2 gun sonra bakarsin.senin daha cok yeni be canim.
Ewt çok yeni de ben şimdiden pes ettim burdan bile verdiğin destek için allah bin kere razı olsun senden her gün meryem suresi okuyorum hepimize dua ediyorum ins pozitif görelim diye

Ohoo canim sen bunlara takilma.inan bir sure sonra alisiyosun.ben 5 yildir evliyim.son 4 senedir dusunuyoruz ama husran hep.bazen ovulasyon testi yapiyorum cift cizgi cikinca esimle bile dalhga geciyorum bak bari bunda cifti gorelim diye:))
Kiyamam ya. Ruyamda gördüm pozitifi oyle mutlu oldum ki kalkinca :)

Amin cnm ins hepimize rabbim anne olmayı nasip eder
Seda sayan sabah programi yaparken diyodu ya cikin cikin gelin hepinizi dogurtcam anam diye.oyle bu topikteki herkes er gec dogurcak bak gorursunuz.sukurler olsun ki hepimizin denemek icin bile elimizde imkan var. Ya hic sperm olmasaydi eslerde yada bizlerde hic yumurta olmasaydi.rabbim vermiyce seyin hayalini bile kurdurmazmis.pozitif olun.

Pregnant35 Pregnant35 maşallah baya baya iyi yaa benim 9.gün 101 çıkmıştı kızımda ..hemde senin dandik test ve ilk idrar dEğil değerin bence gayet iyi hadi gözün aydın. . Darısı bizlere ama sen ağrım var diyon .bende ağrı da yok sadece koca bir göbek var ama ohss defil çünkü bende Donmuslari kullandım bakalım ne olacak merakla bekliyorum benimde 8.gün bitti ama idrar testi için cesur değilim korkuyorum valla yapıcam 12.gün kan testi yapcam.

Pregnant35 Pregnant35 maşallah baya baya iyi yaa benim 9.gün 101 çıkmıştı kızımda ..hemde senin dandik test ve ilk idrar dEğil değerin bence gayet iyi hadi gözün aydın. . Darısı bizlere ama sen ağrım var diyon .bende ağrı da yok sadece koca bir göbek var ama ohss defil çünkü bende Donmuslari kullandım bakalım ne olacak merakla bekliyorum benimde 8.gün bitti ama idrar testi için cesur değilim korkuyorum valla yapıcam 12.gün kan testi yapcam.
Ben yarin kanda da baktircam bunu gordum ya asla dayanamam 12.gune

Pregnant35 Pregnant35 canim benim cok mutlu oldum insallah yarın guzel sonuclarla haber verceksin bize Rabbim sonuna kdr gitmeyi nasip etsin..umitsizdn bide Rabbim ol derse olur..
Bende ilk 3 gun gectikten sonra olmadi dedim hep çünkü hic agri sizi bile yoktu ki negatif gordm biliyosn..
Kafaya cok takmamak gerek aslinda.

Bugun gittim dra sonucuma çok üzüldü..
3.gun embriyosu 2 tane daha kaldi gelecek ay gel dedi..
Sizce hemn denemeli miyim kizlar ne diyosunz

X