2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Ne
canım valla bende bugün çok dua ettim, kan testi de yapıdıl, sonuç doktorun istediği gibi çıkmasaydı 1 ay daha ertelenecekti, benim rahim kalınlığı 11.40 çıktı, amin inş. bayram şekerlerini alırım, inş pozitifleri görürüz :dua:
Smdi ne zaman transfer canm bayramn 3.gnumu

Evet canım test vericem yarın. Korkacak bişi yok. Opudan biraz ağır düşün. Ki bana hem çizik attı, hem cokukluk düzeltti. Ona rağmen rahat geçti. Antibiyotik veriyor hafif, bir de sonra adet olmanı sağlayacak 21 günlük hap.
Test sonucunu haber vermeyi unutma bana :KK200: sagol canim cok soru sordum yaww hakkini helal et :KK60:

Evet canım test vericem yarın. Korkacak bişi yok. Opudan biraz ağır düşün. Ki bana hem çizik attı, hem cokukluk düzeltti. Ona rağmen rahat geçti. Antibiyotik veriyor hafif, bir de sonra adet olmanı sağlayacak 21 günlük hap.
Canım senin bundan öncekilerin tutmamasının sebebi olarak rahmin şekil bozukluğu mu gösterildi? Benim rahmimde de çöküklük var kalp şeklinde rahim ama doktor ilk denemeyi çizik atmadan yapalım tutmazsa hiteroskopi olursun dedi. Kafam karıştı keşke önce ameliyat edip sonra transfer yapsaydı ;(

Canım senin bundan öncekilerin tutmamasının sebebi olarak rahmin şekil bozukluğu mu gösterildi? Benim rahmimde de çöküklük var kalp şeklinde rahim ama doktor ilk denemeyi çizik atmadan yapalım tutmazsa hiteroskopi olursun dedi. Kafam karıştı keşke önce ameliyat edip sonra transfer yapsaydı ;(
Canim aslında tam ondan demedi. Histereskopi den sonra 'bi cokukluk vardı duzelttim onu ama ultrason da görmüştüm çok onemsemedim ' dedi. Ama bundakı güzelliği ben ona bağlıyoum. Çünkü tedavi olduğum ayda adet olmadan gitmiştim. Rahmin çok güzel kalinlasmis güzel görünüyor dedi. Zaten her açıdan bu transfer surecim daha rahat geçti. Genelde iki negatif ya da iki dusukten sonra yapıyorlar histereskopiyi. Doktoruna güven canım. Bu arada benim biri düşük diğeri de kimyasaldi. Rabbim gönlüne göre versin güzel olsun her şey.

Benim tutmadı heralde ağrım var moralim çok bozuk ağlayıp duruyorum kendi kendime destek olacak kimsem yok o kadar umutlandım boş yere
Arkadasim ben suan deli gibi adet sancisi cekiyorum. Belimde agriyodu bacaklarimda. Ve az once 4 liralik dandik test aldim onda da silik cizgiyi gordum.. ben adet olcam gibi geliyo hala. E o dandik testte bile ciktigina gore hamileyimdir heralde diyorum simdi

Arkadasim ben suan deli gibi adet sancisi cekiyorum. Belimde agriyodu bacaklarimda. Ve az once 4 liralik dandik test aldim onda da silik cizgiyi gordum.. ben adet olcam gibi geliyo hala. E o dandik testte bile ciktigina gore hamileyimdir heralde diyorum simdi
İnş cnm bana umut oluyusun allah razı olsun ins hamilesindir kaçıncı günün dü

Canim aslında tam ondan demedi. Histereskopi den sonra 'bi cokukluk vardı duzelttim onu ama ultrason da görmüştüm çok onemsemedim ' dedi. Ama bundakı güzelliği ben ona bağlıyoum. Çünkü tedavi olduğum ayda adet olmadan gitmiştim. Rahmin çok güzel kalinlasmis güzel görünüyor dedi. Zaten her açıdan bu transfer surecim daha rahat geçti. Genelde iki negatif ya da iki dusukten sonra yapıyorlar histereskopiyi. Doktoruna güven canım. Bu arada benim biri düşük diğeri de kimyasaldi. Rabbim gönlüne göre versin güzel olsun her şey.
Canim zaten adet belirtisiyle ayni diyolar. Lutfen artik gerilme bebegin sninle ve onu uzmeye hakkin yok kızarım baakkk :)

Eklentiler

• 2016-09-09 17.22.27.jpg
    2016-09-09 17.22.27.jpg
    21,1 KB · Görüntüleme: 62
Biraz kendime geldim valla allah razı olsun ins sonucunda çok güzel çıkar cnm
Insallah ya.. aklimin ucundan gecmedi bu tedavide tutucagi. Okadar umitsizdimki ne yattim ne dikkat ettim 2.gunu agir kaldirdim hatta. Yaptigim tek sey ananas ve kabak cekirdegi yemek oldu.onun disinda hic dikkat etmedim.

İnşallah canım yaa insan ister istemez kafasına takıyor. Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

X