2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Screenshot_20160909-173226.png
bukadar negatiften sonra bende 2 çizgi gorebilcekmiyim acaba :KK43:(( ki bide ilk yapip attıklarım da vardi :KK43:

5.gün embriyosu ewt yaşım gereği ve ilk tedavim ya ilk bırakıldı cnm ama çok iyi dediler embriyo için
Su bi gercek doktorumda soyledi bana. Dondurulmus embriyoda basari artiyo dedi. Ilki taze embriyoydu ayni kalitedeydi olmadi. Ben 3. Gun istemiyorum bastan baslayalim 5.gun olsun die tutundum doktora.dondurulmusta olasilik cok yuksek dene bunu dedi.ikna etti. Bak oda allahtan ilki iptal edilmis.hem domdurulmus hem 5.gun nie umutsuzsun ki.ben 3.gun diye umutsuzdum.senin sansin cok daha yuksek

Su bi gercek doktorumda soyledi bana. Dondurulmus embriyoda basari artiyo dedi. Ilki taze embriyoydu ayni kalitedeydi olmadi. Ben 3. Gun istemiyorum bastan baslayalim 5.gun olsun die tutundum doktora.dondurulmusta olasilik cok yuksek dene bunu dedi.ikna etti. Bak oda allahtan ilki iptal edilmis.hem domdurulmus hem 5.gun nie umutsuzsun ki.ben 3.gun diye umutsuzdum.senin sansin cok daha yuksek
Benim dondurulmuş değil cnm tze transfer sadece ağrılarım var die umutsuzum bi de ailem başka memlekette kimsem yok hep yalnız hissediyorum kendimi derdimi bi tek buraya yazıyorum o da cwp veren bulursam rahatlıyorum biraz her şey Rabbimdendir ama çok zor şartlar altında bu tedaviyi oldum umutlandım hayal kurdum ne bileyim işte

3. Gün embriyosumu birde... Baya iyi çıkmış canım kan değerin yüksek gibi.. Kaç tane transfer edilmişti

Benim dondurulmuş değil cnm tze transfer sadece ağrılarım var die umutsuzum bi de ailem başka memlekette kimsem yok hep yalnız hissediyorum kendimi derdimi bi tek buraya yazıyorum o da cwp veren bulursam rahatlıyorum biraz her şey Rabbimdendir ama çok zor şartlar altında bu tedaviyi oldum umutlandım hayal kurdum ne bileyim işte
Sen benim yasadiklarimi bilsen yakin olsak emin ol suan yanindaydim.ve cok kiside gordum en umutsuz tedavinde hamile kaliyosun. Bosa kendini yipratma iki gun dusunme takil kafana gore gez toz. 2 gun sonra bakarsin.senin daha cok yeni be canim.

Bebek düşündüğümden beri iste cnim. Bissuru hayal kırıklığı:KK43:
Ohoo canim sen bunlara takilma.inan bir sure sonra alisiyosun.ben 5 yildir evliyim.son 4 senedir dusunuyoruz ama husran hep.bazen ovulasyon testi yapiyorum cift cizgi cikinca esimle bile dalhga geciyorum bak bari bunda cifti gorelim diye:))

X