2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Pregnant35 Pregnant35 canim benim cok mutlu oldum insallah yarın guzel sonuclarla haber verceksin bize Rabbim sonuna kdr gitmeyi nasip etsin..umitsizdn bide Rabbim ol derse olur..
Bende ilk 3 gun gectikten sonra olmadi dedim hep çünkü hic agri sizi bile yoktu ki negatif gordm biliyosn..
Kafaya cok takmamak gerek aslinda.

Insallah degerin cok cok iyi cikarda keyifle kutlama gibi gecer gunlerin
Saolun kizlar insallah.hersey guzel olur

Ben hemen deniycektim ilkinden sonra ama nasip olmadi kayinvalidem rahatsizlandi ondan erteledik.ama vucut ilaclari almis hazirlanmisken bekleme.
Bende hep ilaçlarin etkisi gecsin diodum ama daha iyi o zmn..iyi olmasa dr derdi herhlde..
3.gun embriyosu oldugu icin çok takiliyorum ama seni görünce umutlandm.
Ekimde tekrar beni bekler heyecanlar beklmeler..okullarda acilio nasıl olck bilmiyorm

Bende hep ilaçlarin etkisi gecsin diodum ama daha iyi o zmn..iyi olmasa dr derdi herhlde..
3.gun embriyosu oldugu icin çok takiliyorum ama seni görünce umutlandm.
Ekimde tekrar beni bekler heyecanlar beklmeler..okullarda acilio nasıl olck bilmiyorm
Valla bende be taktim 3.gun diye ama ac oku 2.gun bile okadar cok tutan var ki?rabbim dermansiz dert vermesin.olmadi bidaha yapariz girdik bikere bi yola..

Valla bende be taktim 3.gun diye ama ac oku 2.gun bile okadar cok tutan var ki?rabbim dermansiz dert vermesin.olmadi bidaha yapariz girdik bikere bi yola..
Evet canım aynen oyle gücümuzun yettignce yapacz insallah..
Insallah yarin guzel sonucunu da haber vercksnz bize..
Sakinligine hayran kaldm cnm

Evet canım aynen oyle gücümuzun yettignce yapacz insallah..
Insallah yarin guzel sonucunu da haber vercksnz bize..
Sakinligine hayran kaldm cnm
Ben ilk tedavide boyle deildim cok takiyodum bunda huyum degisti.transfere gittigimde falan okadar alakasizdim ki olayla.olmuycani dusundugum icindi sanirim.halada inanmiyorum zaten.yok cnm ilaclardan falandir diyorum.degisik bi his boslukta gibiyim son bir aydir.

Bugun gittim dra sonucuma çok üzüldü..
3.gun embriyosu 2 tane daha kaldi gelecek ay gel dedi..
Sizce hemn denemeli miyim kizlar ne diyosunz
Bende deneyecektim bu ay beklememeye karar verdim canim adet oldum doktoru aradim.ama doktor izne cikmis mecbur diger aya kaldi.bu ay dinlen dedi diger koyalim.

Pregnant35 Pregnant35 acayip sevindim:))) inşallah güzeldir değerin. Valla arkadaşım benim test o dwndiklerde hala silik. Ona rağmen 165 çıktı. Bence seninki ucar:KK66:
Denizatidenizyildizi Denizatidenizyildizi kız gukdurdun beni:) ben şu 10 günde bile 35 tane yaptim:)))) seninkiler çok hoşuma gitti valla tatlı tatlı dizmis bide :)

Pregnant35 Pregnant35 acayip sevindim:))) inşallah güzeldir değerin. Valla arkadaşım benim test o dwndiklerde hala silik. Ona rağmen 165 çıktı. Bence seninki ucar:KK66:
Denizatidenizyildizi Denizatidenizyildizi kız gukdurdun beni:) ben şu 10 günde bile 35 tane yaptim:)))) seninkiler çok hoşuma gitti valla tatlı tatlı dizmis bide :)
Bende tam tersi dusuk cikcak diye yaptirmak istemiyorum.bu cizgilerle iyi gibi geliyo.deger kismindan korkuyorum.ya ben 5 gun once catlatma ignesi yaptim ondan deildir deme.5 gune etki kalmaz sanirim.ilk tedavide 3.gun idrara bakmistim igneden sonra negatifti.simdi 5gun oldu.

:)))) sonra ignelerimi falanda dizcem :)) ah şu kelebegim bi gelsin helede neler neler yapcam :)

X