2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar allah razı olsun. Burda bu ara kötü haberler olunca utandım cekindim yazmaya. Sonuç 164.75 çıktı. Rabbim sağlıkla devam ettirsin
Yaseeemiiiinnn bitanem cok sevindim zaten biliyordum ama teyit etmek iyi geldi bana rabbim kucagina almayi nasip etsin canim arkadasim :)

Sonuç değişmez canım malesef

Maşallah cnm hayırlı olsun ne güzel

Coook sevindim allah tamamina erdirsin insalllaaah

Canım tebrik ederim cok sevindim Allah tamamına erdirsin saglıcakla kucagına almayı nasip etsin inşallah
Pozitifleri duydukca umudumuz artıyor

Ayy maşallah Rabbim daim etsin sağlıcakla kucağına al inşallah sen kaçıncı günde yaptırdım

Canimmm cok sevindim.. hayirli olsun.. rabbim saglikli bi hamilelik donemi yasatsin.sag salim kucagina al yavrunu
..

Y yaasemintt canım hayırlı uğurlu olsun sağlıkla devam eder inşallah..

Hayırlı olsun canım Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Ne guzel haber ya insallah kat kat artar degerin canim cok sevindim valla

Yaseeemiiiinnn bitanem cok sevindim zaten biliyordum ama teyit etmek iyi geldi bana rabbim kucagina almayi nasip etsin canim arkadasim :)

Cok tebrik ederim canım... Allah saglıkli bir gebelik nasip etsin insaallah

Canım benm hayrlı olsun Rabbim kat kat arttırsn inşallahh çok sevindmm:))
Kızlar allah bin kere razi olsun. Darısı bekleyen tüm arkadaşlarıma olsun inşallah.
R ramanda25 10. Gün değerim bu canım. Elos35 ruyandan çok etkilendim. Darısı en kisa zamanda sana olsun inşallah arkadaşım. Hiç tanımadığın gormedigin bi insanı rüyada görmek... Allah hepimizin kucagini doldursun

Sen dün kan vermemiş miydin cnm ben mi yanlış hatırlıyorum
Arkadasim ben sonucumu dun aksam paylasmistim sen kacirmissin. Benimki de pozitif ama asil gunum yarin. Yarinda kendi dr uma gidecegim. Bu arada 12. Gun dr gittiginizde muayene ediyormu yoksa sadece kan testimi yapiyor???

Arkadasim ben sonucumu dun aksam paylasmistim sen kacirmissin. Benimki de pozitif ama asil gunum yarin. Yarinda kendi dr uma gidecegim. Bu arada 12. Gun dr gittiginizde muayene ediyormu yoksa sadece kan testimi yapiyor???
Hayırlısı olsun cnm olabilir kaçırmışım valla bilmiyorum ben hiç bu konuları

Kızlar allah razı olsun. Burda bu ara kötü haberler olunca utandım cekindim yazmaya. Sonuç 164.75 çıktı. Rabbim sağlıkla devam ettirsin
Canim niye cekineceksin biz bu haberlerle mutlu oluyoruz evet belki negetifi aldik ama bunlar bizim umudumuz inan.bir gun bizee bu haberleri alacagiz imsallahh. Anlatamayacagim kadar cok sevindim insallah kat kat artacak super bi haber:)

Ayy kiz yerim seni utanmismis.biz olumlu sonuclara hasretiz.buda cekindim diyo.aman valla tutunsun annesine kuzusu simsiki insallah..
Ay ne bilim:) daha hala pek inanamıyorum. Valla bi tuhafim. On gün sonra da senden alalım. İnşallah güzel haberler canım benim.

Y yaasemintt tatlimmmmmm hayurli olsuun. Degerin cok guzell. Bebegin annesini yormadan saglikla huzurla en guzel kaderlerle gelsin dünyaya insallah. Ve rabbim bekleyen herkese nasip etsin bu duyguyu insallah. Kaçıncı gün embriyosu ve kalitesini söyleyebilir misin rica etsem. Ve neler yaşadın bu süreçte merakla bekliyoruzzz

Kizlar bisey sorucam bu aksam bi calişanimizin düğünü var ona gidicem.topuklu ayakkabi giyince bisey olmaz dimi?bide elbise almistim 1 ay once sanirim ilaclarda 2 kilo falan almisim dar oluyo sikinti olur mu bebise? Tedirginim yaaa

Ay canım benim allah razı olsun. Darısı size olsun. Canım 5. Gün embriyosu iki taneydi. Kalitesinde 4ba yazıyordu. Benim bu üçüncü transferim. Diğer transferlerim bundan da kaliteliydi. Açıkçası bu transfere çok umutsuz girdim. Bundan da negatif i alım da Bülent tıraş a gideyim dedim hatta. Ama Dr um bu kez histeredkopi yapalım dedi. Transfer oldum ama içimde bi boşluk var anlatamam o zamanlar. Hatta dinleneyim diye 1 hafta annemde kaldım ama ne dinlenme orda daha çok yoruldum. Kış hazırlıkları bilmem ne derken baya yoruldum. Sadece ağır kaldirmadim bide kabizluga dikkat ettim. Yürüme bile her zamankinden çok oldu. Öyle denk geldi yani. Valla bi tuhafim kız hala inanamıyorum. Kaldı gitti bi haftadır pozitif olduğunu da biliyorum. Ama bu kadar yüksek beklemiyordum:)

Ayyy bende umutsuzum insallah senin gibi bi saskinlik yasarim...hele bugun cok negatif hislerim..

Ouyy ouyy masallah. Belirti kanama vs oldu mu peki

Canim birbirimizi tanidik sevdik burda yuz yuze gormesekte icten dua ettim sana her yataga girdigimde allahim sana nasip etti darisi bizlere olsun insallah bende yarin dra gidiyorum nolcak bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…