2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar bu climara bant var ya ondan kullaniyorum. Normalde 3 günde bir degistiriliyo. Ama bugün yarısı çıktı yeni taksam sorun olur mu???

Hayırlı akşamlar kızlar transferi ertelenler opudan sonra normal bir şekilde mi adet oldunuz? Benim bugün beşinci gün ve hiç yoğun bi kanamam olmadı. Normalde böyle olmazdı yoğun olurdu? Böyle bir durum yaşayan oldu mu merak ettim

Benim ertelenmedi ama ilk kimyasaldan sonra gep az az geldi bikac ay..

Canim herkeste farkli oluyo benimde cok yogun ve daha sancili olmustu,kisiden kisiye degisiyo,bir suru ilac kullaniyorruz hirmonlar vucudun butun dengesi degisiyo iste EmlHll

Bu arada kizlar benimde kimyasal olmustu biliyosunuz ara verecektim dondurulmuslar icin ama vazgectim adet oldum bugun ve bu adette tekrar baslama karari aldim.bu ay cikmadan tekrar transferimi olmus olacagim insallah..
Bnimde kimyasal oldu transferin kacıncı günü adet oldun bnde adet olunca hemn ikinciyi denemk istiyorum dondurulmuşlarla

Bu arada kizlar benimde kimyasal olmustu biliyosunuz ara verecektim dondurulmuslar icin ama vazgectim adet oldum bugun ve bu adette tekrar baslama karari aldim.bu ay cikmadan tekrar transferimi olmus olacagim insallah..
Hadi hayrlı olsun canım yeniden heyecan yaşayacaksın ne güzell inşallahh bu kez bebişinz gelir canımm

Canim herkeste farkli oluyo benimde cok yogun ve daha sancili olmustu,kisiden kisiye degisiyo,bir suru ilac kullaniyorruz hirmonlar vucudun butun dengesi degisiyo iste EmlHll
Sağolasın canım haklısın vücutta ne yapacağını bilemiyor. Yoğun olacak diye beklerken doğum kontrol ilacına iki gün geç başladım ama sıkıntı olmaz herhalde. Senin de inşallah bu transfer de Rabbim hayırlı bebişler nasip etsin inşallah

Bnimde kimyasal oldu transferin kacıncı günü adet oldun bnde adet olunca hemn ikinciyi denemk istiyorum dondurulmuşlarla
Canim 23unde transfer olmustum kimyasal oldugu icin pazartesine kadarda ilaclara devam etmistim kesinlesene kadar bugunde geldi.2tane dondurulmusum var onlari transfer ettirecegim.senin bu ilk miydi kimyasalin nedeni icin bisey soyledimi doktorun

Canim 23unde transfer olmustum kimyasal oldugu icin pazartesine kadarda ilaclara devam etmistim kesinlesene kadar bugunde geldi.2tane dondurulmusum var onlari transfer ettirecegim.senin bu ilk miydi kimyasalin nedeni icin bisey soyledimi doktorun
Bnde 25de olmuştum bugun ikinci kanı verdım degerim 13ten 4e düşmüş doktrumla yarn konuşcam bikezde aşılamada böyle olmustu ilaclari braktm bnde inşallah hemn olurum benimde ikitane dondurulmuşum var sana bi sebep söyledimi doktorun

Yok canim sebebi pgt de cikabilir dedi sagliksizmis embriyo.ama bende cikolata kistide var kucuk 2tane.oncesindede dogal yoldan bikere kimyasal olmustu.simdide bu oldu insallah son olur

Kizlar kimse progesteron ve e2 tahlili yapmadi mi transfer sonrasi?tek yapan ben miyim? Benden niye istedi ki doktor? Valla neye takacagimi sastim ben artik..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…