2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canım son kurt andan sonra benimde rahime incelme oldu. 5.5 mm falan di. O yüzden hamile kalamiyordum. Bana 2 ay arayla iğne ile lökosit yüklemesi yaptılar. Bu iğne rahmi kalinlastirdi ilkinde 7.7 mm sonraki yüklemede 8.5 mm oldu. Arkasından histeroskopiyle çizik attılar kendim hamile kaldım canim

Kızlar bende tüp bebek tedavisine başlamıştım ve 1 eylül de 5.fün embriyosu transferi yapıldı. Test günü için 10 eylül de yaptırabileceğimi söylediler fakat 5.gün embriyosu hemen tutunduğu ü duydum ve dün yani 7 eylül de kan testi yaptırdım maalesef sonuç 1.03 Sizce değişen bişey olur mu hiç ümidim yok ve hiç bir belirtim yok

Daha cok erken kisiden kisiye degisiyo canim moralini yuksek tut..

Bugün normalim bi önceki günlerde hafif adet Ağrı'ları hissetmiştim zaten test günüm adet günüm tabi tedaviden dolayı gecikme olmazsa

Çok büyük hayalkirikligi yaşarım olmazsa zor gelirim kendime çok zor bi ďurum ya
Elden gelen bisey yok canim.. rabbim ol derse olcak.. ilkinde bende cok yiprandim ama bu sefer sanirim okadar uzulmem. Ilki buyuk hayal kirikligi olmustu. Bende cumartesi yada pazar bi baktircam bhcgye. Test gunum 12si malum bayram oncesinden toparlayim kendimi en azindan yoksa. Ama varsa en guzel bayramim olcak sanirim..

Benim de test gunum 12 si cnm bu bayram bize zehir olmaz ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…