2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim gecmis olsun cok sukur ki sonu guzel bitmis.. ikisindede sivi mi vardi tuplerinin tatlim?

@evlatkokusu_ canım inşallah ikinci tedavinde bebeğine kavusursun
Biraz dinlen kafanı dagıt sonra yola dimdik devam et.pes etme lütfen
Allahın izniyle o guzel haberi bir gun sende vereceksin

Eylül ayı kendi gibi hüzünüde getirdi.. Negatif sonuç alan arkadaşlar rabbim size sağlık versin ki yola devam edebilesiniz.. Artık ğozitif sonuçlar görmek istiyorum.. İstemeden banada bi umutsuzluk geçiyor

Canımm sana bakmak içinn girmiştim kii şimdii gördümm. İnankii benn bu sonucu beklemiyordumm. Rabbim yardımcımız olsunn acımız içimizdee üzülmee diyemiyorum. Ama bunda da bir hayır olduğunu sakın unutmaa. Raabbim bu çektiklerimizi gör sesimizi duyyyy bizi sabrımızla mukafatlandır kimseyii evlatsız bırakmaa dualarım kendimle birliktee isteyenn herkeze

Çok teşekkür ederim Rabbim hepimize hayırlısnı nasip etsin.Bahsettiğim dr da medical park hastanesinde.Dediğiniz doğru bende tüp bebek hastenesi olsun istiyorum ama bir kaç seçenek var aklım karışıyor hangisi olması konusunda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…