2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Yok canım istanbul da.Merkez değil dr ismi nur
Merhaba, ben de uzun süre başka bir kadındoğum uzmanının muayenehanesine gittim, florance Nightingale hastanesinin laboratuvarını kullanacaktı, aylarca takip ve gereksiz testler ile geçti. Şahsi fikrim tüp bebek tedavisi üzerine yoğunlaşmış merkezlerde yaptırmak ya da hastanelerin tüp bebek merkezlerinde. Tabi belki bu bahsettiğiniz doktor işinin ehlidir. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Bende ozel doktora gidiyorum inanilmaz bir doktorum var cok guveniyorum.. sana denk gelnemis cnm bence

Ya kizlar ben bu progesteron degerime taktim kafayi okadar yuksek olmasi iyiye mi kotuye mi isaret bilemedim.

Onmli olan katlamasi. bence e2 progesteronda baktir doktorlar dusuk degerlerde bu hormonlarla takip ediyo diye biliyorum.benim ilk denememde 12.gun 10.8 di cunku
Ozamn hamile kalmişmydın sen sonucu merkeze gönderdim geri donmelerini bekliyorum n diycekler merakla bekliyorum

Ozamn hamile kalmişmydın sen sonucu merkeze gönderdim geri donmelerini bekliyorum n diycekler merakla bekliyorum
Kimyasal gebelik oldu canim,benim deger yukselmek yerine dustu.ama 15le falan devam eden hamilelikler okudum gec tutunma olabiliyormus seninde oyle bence

Kendime moral verdim.. gercek olmasada ikinci cizgiyi gormek iyi geldi bana...

Eklentiler

• 2016-09-06 12.28.34.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 44
Kizlar olmadi malesef..herseyde var bi.hayir gececek yeni umutlarla basliycm insallah..
Canimmm cok uzuldum ben senden cok umitliydim olsun vardir bi hayir nazar degdi topigimize lutfen iletisimi kesmeyelim olurmu diger tedavimizde pozitifleri gorucez insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…