2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Yok hiç bir şey olmaz allahın izniyle. Sadece e uzanıp bişeyler yapmaktan ve ani hareketlerden eğilip kalmaktan kaçındıştan sonra hicbirsey olmaz ins
Valla arada eğilmek zorunda kalıyorum ama dikkat ederek eğiliyorum rabbim ins can verir yumoşlarımiza allahım sen herkse gonlundekini nasip et

Kizlar sizi takip ediyorum buralardayım,, test gunu yaklaşiyor,evde test yapmadim hiç günü gelince kan tahlili yaptırcam..Heyecanmi ? Merakmi ?Korkumu?Ümitmi? bilemediğim saniyede değişen duygular yaşiyorum ..bu gün eşimin beli için hastaneye gittik beraber , labaratuvarın önüne geldince hcg ye baktırsammi diye düşündüm sonra kaşinma zamanini bekle dedim kendime :)

Sagolun kizlar desteginiz icin..zaman herseyin ilaci cok sukurki umidimz var Rabbim yardimcimiz olsun.biliyorumki Allah bizim icin en hayirli zamani bekliyor..
Agladim esime sarilip evet isyan değil sadece kac ayin birikmesi..
Beni bekleyen 2tane daha emanetim var
Onlari alacağım gune kdr toparlycm kendimi stresli uzgun bi anneleri oldugunu hissetrmycm onlara..
Hep konuştum onlarla annenizle kalın diye tutunamadilar bana belki ama cektigim bu üzüntüler daha guzel günlerin habercisi ..
Simdi kafamda yüreğimde yorgun ama guclenip onlari almaya gidicem..
Rabbim isteyen herkese o kokuyu duymak isteyen herkese nasip etsin
Daha guzel kapilar acilacak Allahin izniyle
Insallah hepimiz sirayla daha guzel haberler vericz

Arkadaşım Rabbim hayırlısıni en güzel zamanda nasip etsin. İnşallah diğer buz bebeklerin sana son hamleyi en güzel şekilde yapar...

Arkadaşım Rabbim hayırlısıni en güzel zamanda nasip etsin. İnşallah diğer buz bebeklerin sana son hamleyi en güzel şekilde yapar...
Amin canim insallah nasipte biraz daha beklemek varmış..
Umut hep var Allah izin verdigi surece evlatlarimiza kavusana kdr devam edicem.

Inşallah yükselir sabah idrar testinde ikinci cizgiyi cok belirgin olmasada gordüm ve heycanlandim perşembeye kadar sabretmem lazım hakkımızda hayrlısı olsun
Insallah canim ben 12oldugu gun idrar testi yapmistim cikmamisti belki yukseliyidur degerin hayirlisi

Insallah canim yaa oysa ne guzel umutlarla eylul ayina girdik ama ne yazikki tek tek uzucu haberleri aldik.ama dedigin gibi daha guzel gunler var onumuzde..bekleyip gorecegiz...insallah bundan sonraki arkadaslardan pozitif haberleri alip bir nebze seviniriz...

okadar güzel anlatmissinki arkadasim hepimuzin dile getiremedi cok guzel bir yazı. acini yasa ağla sizla ve bitir bunları yapmazsan ınan içerde bi şeyler kaliyo. hakkinda hayirlisi neyse o olsun unutma mevlam kucagimuza alabilecegimuz saglikki evlatlarla sevindirsin bizi. ben geçen ay 12 sene sonra ilk defa pozitifi gördüm sevincim 10 gun sürdü düşük yaptim inanki onu bulup kaybetmek çok çoook zor. allahım hepimize güç kuvvet versin hepimiz tekrar tekrar deneyelim ama sonu güzel olsun. allah hepimizin kucağını bos koymasin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…