2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Bu liste çok uğurlu masallah simdiden pozitifler var listede bende yer almak isterim. Yas 34 dokuz eylul adetim 18 agustos gibi olur saniyorum. Dondurulmus embriyo transferi olacagi icin opu tarihi yok. Her sey yolunda gider guzel haberleri almaya devam ederiz.

Ulun beye kuzum yoksa sendemi ordasn

Canım ben ordan serdar koça yaptırcakken normal hamile kaldım sonra düşük oldu
şimdi 3 aylık bekleme süresindeyim o arada hastane araştırıyorum
Ulun bey nasıl memnun musun? Benim evime yakın diye medicalpark bahçelievleri istemiştim ama araştırınca kafam karıştı nerde yaptırsam diye değim gibi şimdi hemen yaptıramayacağım için görüşmeler yapıyorum hastane ve tüp bebek merkezleriyle

Hoşgeldin canım hemen ekliyorum listeye

Merhaba kızlar. Tedaviye başladığımdan beri tüp Bebekle ilgili yazılanları takip ediyorum. Aranızda kendiliğinden hamile kalanları da görünce, bana da Uğur getirsin diye yazmak istedim. 32 yaşındayım. Eşim azospermi. Bu sebeple tüp bebek tedavisine başladık. İlk denememiz negatifle sonuçlandı. 2. Defa dondurulmuş embriyolarımuzla denedik ancak Malesef tekrar olumsuz sonuç aldık. İki olumsuz sonuç umudunuzu azalttı elbette ama yola devam etmekten başka çare yok. Muhtemel adet tarihim 6 Ağustos. Sanırım 8 Ağustos gibi iğnelere başlarız. Medicana'da tedavi göreceğim. Beni de listeye eklerseniz çok sevinirim. Hamile olan arkadaşları tebrik ederim, bizlere de bol şans dilerim.

Hoşgeldin canım. Eşinde sperm çıkışı olmadı mı hiç? tese mi oldu?

Hoş bulduk canım. Hayır hiç olmadı. Daha doğrusu eşim 5 yıl önce lenfoma tedavisi gördü. Neyse ki Tedaviye başlamadan sperm dondurttu. Eşim iyileşti çok şükür ama kemoterapi ilaçları da böyle bir etki bıraktı Malesef. Doktorlar, bir ihtimal Zamanla spermlerin kendiliğinden tekrar oluşabileceğini söylediler. Dediğim gibi Allahtan tedavi öncesi dondurtmayı akıl etti de biz şuan onlarla tüp bebek deneyebiliyoruz.

İyi ki dondurtmuşsunuz. Geçmiş olsun bu arada. İlaçların etkisi geçince tekrardan sperm çıkışı olur. İnşallah bu sefer bebişiniz size gelir

Canim hoşgeldin aramıza. Umarim sana uğur getiririz. Güzel haberlerini sabırsızlıkla bekliyorum

Kim bilir belki :) İnşallah isteyen herkesin olur. Her açıdan ciddi emek veriyoruz ve yıpranıyoruz her defasında. Umarım başarılı oluruz hepimiz.

Hoşgeldin canım
İnşallah 3. De o guzel haberi alırsınız
Allah hiçbirimizin emeklerini zayi etmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…