2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canım ben ordan serdar koça yaptırcakken normal hamile kaldım sonra düşük oldu
şimdi 3 aylık bekleme süresindeyim o arada hastane araştırıyorum
Ulun bey nasıl memnun musun? Benim evime yakın diye medicalpark bahçelievleri istemiştim ama araştırınca kafam karıştı nerde yaptırsam diye değim gibi şimdi hemen yaptıramayacağım için görüşmeler yapıyorum hastane ve tüp bebek merkezleriyle
Canm ben on gorusme yapmistim ccokkkmemnun kaldm beni rahatlatti benm icin en onemli nedenlerden bri o kdr ilgiliki anlatamam bundan 8sene once halamda orda tedavi grdu su anda ikizleri var ilkdenemede oldu herkes bana onu tavsiye etti. Tavsiye ederm

Kızlar adetine 4 gun var çok ağrım ve bulantım var test yaptım silik pembe cikti
Daha 3-4 günün var regle ve bhcg iyi çıkmış. Ayyyyy tebrik ediyoruuuummm seniiii hoşgelmiş bebiiişşşş :anneadayı::KK200::emir_bebek::nazar: inşallah artışın devam eder. Topicimizde 1 hafta içinde 2 hamiş haberi var yuppiiii :KK9::KK71::KK71::KK70:

Daha 3-4 günün var regle ve bhcg iyi çıkmış. Ayyyyy tebrik ediyoruuuummm seniiii hoşgelmiş bebiiişşşş :anneadayı::KK200::emir_bebek::nazar: inşallah artışın devam eder. Topicimizde 1 hafta içinde 2 hamiş haberi var yuppiiii :KK9::KK71::KK71::KK70:
Canim çok teşekkür ederim. Adetime daha var. İnşallah devami da guzel olur . Birlikte gün sayarız

Meraba kızlar bende ağustos ayında tüp bebişimi alıcam inşallahh..29 yaşındayım merkezm antalya tüp bebek 3. Denemem olacak ilk ikisinde pozitif sonuç almama rağmen birisi kimyasal diğeri düşükle sonuçlandı. Umarım bu tedavmde bebişime kavuşurum.. Bizdeki sorun iki taraflı eşimin morfoloji %1 benm rezervler az.. İnşallah ağustos ayı tedavide olanlara uğur getirir.. Buarada hamile haberi alan arkadşları tebrik edyrm :) aranıza alırsanz sevinirim..

Meraba kızlar bende ağustos ayında tüp bebişimi alıcam inşallahh..29 yaşındayım merkezm antalya tüp bebek 3. Denemem olacak ilk ikisinde pozitif sonuç almama rağmen birisi kimyasal diğeri düşükle sonuçlandı. Umarım bu tedavmde bebişime kavuşurum.. Bizdeki sorun iki taraflı eşimin morfoloji %1 benm rezervler az.. İnşallah ağustos ayı tedavide olanlara uğur getirir.. Buarada hamile haberi alan arkadşları tebrik edyrm :) aranıza alırsanz sevinirim..
Yarın listeye eklicem canım hoşgeldin aramıza :)
Canm benim tarihide düzeltebilirsin. Bugün gittim doktor ile görüştüm dondurulmuş tedavime başldım bugün itibariyle. Hastanede koç hastanesi olarak değişti.
Tamam canım hadi hayırlısı olsun

X