2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

simarik83 simarik83 beni unutmuşsun sanki :KK17: bir daha yazayım yaş 38 Fulya bahçecideyim. bu hastanede birinci denemem. daha önce bir kez denedik transfer olmadı ama. bu sefer üç yumurta gelişti. opu bu cuma günü. umarım herşey iyi olur bu sefer kaliteli embriyo toplanır :dua:
Gözden kaçırmış olabilirim daha önce yazdıysan pardon :) yarın sabah eklicem tabloya şimdi telden giriyorum zor oluyo eklemek :)

Canım mrb öncelikle bebegin hayırlı olsun hep seninle olsun bir kaç sorum var seni yormassam cevap verebilir misin esinde morfoloji sorunu da varmiyi o kullandığı ilaçları hangi doktor verdi isimlerini ve günde kaçar adet kullandığını yazabilirsen çok mutlu olurum şimdiden tesekkurler
Morfolojiye 1 kere Ankarada mart ayında baktırdık %1 di diğer test sonuçlarımızda morfoloji yoktu o yüzden düzeldimi noldu bilmiyorum. Ürolog sadece proxeed plus verdi. Diğerlerini ben araştırdım buldum. Evicap 400 morfolojiye iyi geliyomuş günde 1 içti. Pharmaton günde 1. Balparmak apitera apimix sabah akşam 1 tatlı kaşığı yedi. Keçiboynuzu pekmezi ve özü yedi ayrıca kürünü de yaptım her akşam. Son 1 aydırda sabahları zeytinyağında bekletilmiş incirde yediriyodum. Ama gebeliğimde etkili olan rahim filmi çekilmem oldu bence. Rahime verilen ilaç spermleri hızlandırıyormuş. Aynı dönem film çekildiğim arkadaşlarda hamile kalmışlar. İnşallah sağlıcakla kucağımıza alırız bebişimizi.

Morfolojiye 1 kere Ankarada mart ayında baktırdık %1 di diğer test sonuçlarımızda morfoloji yoktu o yüzden düzeldimi noldu bilmiyorum. Ürolog sadece proxeed plus verdi. Diğerlerini ben araştırdım buldum. Evicap 400 morfolojiye iyi geliyomuş günde 1 içti. Pharmaton günde 1. Balparmak apitera apimix sabah akşam 1 tatlı kaşığı yedi. Keçiboynuzu pekmezi ve özü yedi ayrıca kürünü de yaptım her akşam. Son 1 aydırda sabahları zeytinyağında bekletilmiş incirde yediriyodum. Ama gebeliğimde etkili olan rahim filmi çekilmem oldu bence. Rahime verilen ilaç spermleri hızlandırıyormuş. Aynı dönem film çekildiğim arkadaşlarda hamile kalmışlar. İnşallah sağlıcakla kucağımıza alırız bebişimizi.
Çok sağol canım benim

X