2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Evet canım senin merkez cumartesi kapatılan sağlık birimleri listesinde vardı. Arayıp haber verememeleri normal.

Cok sevindim canim benimde erkek problemi ileri sayi 8 milyon civarinda ileri haeketlilik dusuk bizim..senin esinin problemi neydi..erkek problemi olup hamile olanlar umut oluyor..Allahim sag salim kucagina almayi nasip etsin..
Bizde de sayı ve hız problemi vardı. En son hazirandaki test sonucumuzda ml.de 10 milyondu. İleri hızımızda %6 ydı.

Ay geçmiş olsun CAnm hangi hastaneydi gittiğin yer. Belki paralel bağlantılı bir yerdi o yüzden kapandı. S
teşekkürler canım istanbul tüp bebek merkezi aret kamardı. büyük ihtimalle o yüzden yoksa başka ne olabilir. hemşireyle konuştum zaten açılıp açılmayacağıda belli değilmiş. bakalım hastane arayışındayım. neyse ki embriyolar güvende.

Hangi hastahaneydi canim senin..cok kotu olmus ya..cemeaat hastahanesiydi demekki..uzulme her serde bir hayir vardir..teselli olurmu bilmiyorum ama sana..
sağol canım. istanbul tüp bebek merkezi aret kamar.

Bizde de sayı ve hız problemi vardı. En son hazirandaki test sonucumuzda ml.de 10 milyondu. İleri hızımızda %6 ydı.
Cok Şanslisin Allah ol dedimi oluyor iste..benim esimin sperm sayisi 18 milyin ciktigida oldu..ama 2 kere tup denedik olmadi..bende hicbir sikinti yok hersey normal..2.denemede histeroskopi yapip rahme bakti doktor normal dedi..ama olmuyor iste..bu sefer emriyolara genetik test yapilacak..bakalim hayirlisi artik..bizlerede dua et canim..

çok da yoğun bir merkez orası :/ tedavisi yarıda kalanlar olmuştur? embriyolarınız iyi olsun da inşallah bir an önce kurulur koç üni.de birim.

Okadar haklısın ki. Genetik test vs yaptırmadık bız hıc. Tup bebek tedavıme cok az zamn kldı aklım karısık bırsuru soru işaretı.. Dr baska bırseye gerek yok dedı ne genetık kromozom ne hıstereskopı yapılmadı

çok da yoğun bir merkez orası :/ tedavisi yarıda kalanlar olmuştur? embriyolarınız iyi olsun da inşallah bir an önce kurulur koç üni.de birim.
aynen canım çok yoğun ve o kadar memnundum ki doktorumdan hastaneden çalışanlardan. çok şaşırdım. koç hastanesiyle tekrar görüştüm hasta kabulüne falan başlamışlar. çok kısa zamanda tamamlanacakmış. bakalım artık hayırlısı. çok sağol.

Ayy canım o kadar cok sevindim ki Rabbim mucizeni tüp bebege bir adım kala göndermiş
Allah sağ saglim kucagına almayı nasip etsin inşallah.bizede bol bol dua et canım
Bu topicte herkes hamile kalacak inşallah açılışı bomba gibi yaptık

tebrik ederim bu arada. Allah kucağına da almayı nasip etsin.

Canım bizede hiçbiri yapılmadı onları bebek tutmazsa yapıyorlar sanırım
Daha once sadece dna hasarına bakılmıştı ama drumuz varikoselden dolayı yuksek cıkması normal demişti.ayrıca cok önemli bi detay degil demişti

hgnm canım üzüldüm inşallah koç unide biran once tedavine baslarsın hakkında hayırlısı olsun

inşallah canm benm çok sağol

Oy oy oyy masallah yumoşlarına hepsi bebiş olsun inşallah
Birsey soracagım iğnelere adetin 2. Gunumu baslanıyor canım bide ilk kontrol kacıncı gun cagırıyor

Canım açılmaz orası o yüzden bir an önce başka bir merkez bulman lazım. Allahtan embriyoları saklamışlar.

Gerçekten herşeyimizi tüp bebek için ayarlarken geldi minnoşumuz. İnşallah sorunsuz gebelik ve doğumla kavuşurum. Sizin sayınız da bizimkinden benim tuttuysa sizinkininde tutması lazım İnşallah en kısa zamanda yavrucuğun sana gelir

simarik83 listede altında ben varım inşallah aynı açıklamayı benim içinde yazmak nasip olur
İnşallah uğurlu gelir bu topic herkese. Hatta ben bu topiği açtığımda hamileymişim zaten. Sizlere de uğur getirir inşallah. Hepimiz sağlıklı gebelikler, sağlıklı bebiş haberleri veririz umarım.

Canım açılmaz orası o yüzden bir an önce başka bir merkez bulman lazım. Allahtan embriyoları saklamışlar.
aynen canım adet olunca gidip muayene olup hastane ortamına falan bakacağım eğer memnun kalmazsam başka hastane bulup embriyolarımı taşırım bakalım artık ya.

Oy oy oyy masallah yumoşlarına hepsi bebiş olsun inşallah
Birsey soracagım iğnelere adetin 2. Gunumu baslanıyor canım bide ilk kontrol kacıncı gun cagırıyor
canım bana ilk kontrolümde 2. yada 3. gün gel demişlerdi, 2. gün gittim tahliller yapıldı ve başlandı, çarşamba günü ilk kontrolümdü, ctesi ve bu sabah da kontrol oldu, çarşamba yine gideceğim inşallah. belki başka merkezlerin farklıdır işleyişi. bol şans dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…