2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

merhaba arkadaşlar, ben 20 temmuzda, adetimin 2. gününde tedavime başladım, inşallah herşey yolunda giderse transfer ağustos ayında olacak.
32 yaşındayım ve ilk denemem.
inşallah hepimiz güzel sonuç alırız.

Hoşgeldin canım. Tedavin hayırlı olsun seni de listeye ekliyorum. :) Hangi merkeze gidiyorsun?

Cok tesekkur ederım paylastıklarınız için.
Ne kadar süredır istıyorsunuz acaba ve hoc kımyasal veya boş gebeliğiniz oldumu? Bende hıc gebelik olmadı 2. Yıldır.. Sebepsiz oluşu oyle bır bılınmezlikki ilk tedavınızde neden olmadıgı soylendımı

Cok tesekkur ederım paylastıklarınız için.
Ne kadar süredır istıyorsunuz acaba ve hoc kımyasal veya boş gebeliğiniz oldumu? Bende hıc gebelik olmadı 2. Yıldır.. Sebepsiz oluşu oyle bır bılınmezlikki ilk tedavınızde neden olmadıgı soylendımı

5 yıllık evlıyım son 1.5 senedır ıstıyorz ama olmuyor .
Daha once herhangı bır gebelık yaşamadım .
yumurta kalıtesı orta kalıte oldugu ıcın tutmamıs .Yaşım genç oldugu ıcın cok dusuk de olsa tutma ıhtımalı oldugu ıcın denemek ıstedık orta kalıtelerle .2 tane 1.kalite dondurulmus embrıyom var . Yanı sil baştan tedavıye başlamıycam .Sadece bu ay transferım olacak .

Bu arada tüp bebek esnasında gecırecegın operasyonlar gozunde buyuttugun kadarıyla cok akla deve degıl . O konuda da ıcn rahat olsun . Göbekten ıgne vuruluyorsun 15 gun felan o da ınsulın ıgnesı gıbı kendın yapıyorsun .

Sayı yaklaşık 2 milyon hız ortalama yüzde 20.direk tüp bebek uygulamamız gerektiği söylendi..
Biz 1 miyondan 12 milyona çıkardık sayıyı ml de ama ileri hızımız %6 da kaldı. O yüzden tüp bebeğe yöneldik. Doktor aşılamada yapılabilir dedi ama zaman kaybı bence.

Biz 1 miyondan 12 milyona çıkardık sayıyı ml de ama ileri hızımız %6 da kaldı. O yüzden tüp bebeğe yöneldik. Doktor aşılamada yapılabilir dedi ama zaman kaybı bence.
Bize hiç aşılama ile vakit kaybetmeyin dendi..zira yaşımız da vakit kaybına pek müsait değil..inşallah tüp bebekten olumlu sonuç alacağız..allahım herkese bu güzel duyguyu yaşatır..

Bize hiç aşılama ile vakit kaybetmeyin dendi..zira yaşımız da vakit kaybına pek müsait değil..inşallah tüp bebekten olumlu sonuç alacağız..allahım herkese bu güzel duyguyu yaşatır..
Aynen biz de yaştan dolayı zaman kaybetmek istemedik. İnşallah bebişlerimiz gelir

Slmlar arkadaşlar. Ben yeni katıldım aranıza 6yillik evliyim 30yasindayim sebepsiz infertilite ile 5 yıldır mücadele ediyoruz. Bir negatif om var şimdi ikinci deneme. uzun protokol ile adetin 21. Gunu basladim. Asil ignelere de dun basladik. 20 temmuz bat . Ilk kontrol 26 temmyzda . Başkent kışla da yaptiriyorum tedavisi (Adana) listeye eklenir sevinirim :) .hepimuzn hakkında hayırlısı olsun inşallah pozitifleri görür bebisletimize kavusiriz

Hoşgeldin aramıza tedavin hayırlı olsun canım. Listeye ekliyorum hemen :)

Kızlar aramızda tedaviye başlayan 3 arkadaşımız var. İnşallah kaliteli yumurtaları olur ve sorunsuz transferden sonra göbüşleri dolar Sırayla topiğimiz hamile haberleriyle dolar inşallaaaahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…