2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

İnanıyorum ki sen de bu sefer başaracaksın, Allah yardımcın olsun

Hilalle beraberdik biz hatta bugun tek guzel olan sey tanismamizdi diyebiliriz cnm kendisi hbr versin isterim gerci ama malesef ikimizin esindende sperm bulunamadi birbirimize destek olduk
ne diyosun yaaaaaaaaaa... Rabbim sabrınızı artırsın yanlış anlamazsan bi şey söylicem. bizimde sperm sayımız azdı. dr bize her sabah 1 yemek kaşığı bala 1 polen karıştır ye dedi sayımız artmıştı az da olsa. bide hacemat yapmak çok iyi oluyormuş bilgin olsun

Kızlar merhaba,
Dün çok yazmak paylaşmak istedimm ama internet paketim bittiği için yazamadım.
Dün gerçekten bizim için çok zor bir gündü teseden önceokadar kalbim ferah ve rahattı ki elimizden geleni yapmıştık çünkü aylarca araştırdık sorduk sabrettik dua ettik. Tek bir şey kalmıştı yapabileceğimiz oda beklemek gerçekten G GNCBRL de yazdığı gibi kendimi dışardan birisiymişte sanki bunları ben yaşamıyormuşum gibi hissediyorum hissisleştim sakinim şükrediyorum bugünüme de eşimde şeker olduğu için dünden beri ciddi bir şekilde yükseldi saatlerce ona söyleyemedim. evet çocuk, onun kokusu benim için bir çok şeye değerdi ama eşimin canından sağlığından önemli değil bu bize rabbimin verdiği bir sınav biliyorum bu kadar umutsuz değildim eşim ameliyattaydayken hala da değilim aslında biliyorum derdi veren rabbim dermanınıda vericek dünden geriye kalan en güzel şey goncaydı G GNCBRL RL iyiki vardınn arkadaşım inan kendimkini duydugumdan daha çok sizde de çıkmadığını duyunca acıdı içim birbirimize yoldaş olduk. Bizi merak eden şimdiye kadar destek olan herkeze çok teşekkür ederim. İnş siz hayırlı sonuçlar alırsınız da bizim kalbimiz öyle ferahlarr. Cuma günü tekrar kontrole gidicez bizde inş bizim içinde yeni umutlar vardır.

kızlar ne kötü bi güne başladık ya offf HILALCEEE ve G GNCBRL çok kötü oldum ben... duam sizinle...ya ben bugun çalışamam artık...

Canımıniçiii allah razıolsun ben bile geldim işe inşş senden güzel haberler alıcaz alıcaz ki ferahlıcaz bize umut olucaksınızz. eşimi bırakmak çok zordu ama herşeye rahmen dayanmak zorundayız. Dünn haykırmak bağarmak istedim ağladımda eşim teseden çıkıncaya kadar sonra nefes aldım ilk defa ağladğını gördüm eşimin sadece ben olsam geçicek yaralarım ağlıcam sızlıcam gecicek ama onu görmek canımı acıtıyor onun için dik durmak zorundayım

Hayat devam ettiği sürece umut hiç bitmez. Eşlerinizle birbirine destek olun ve sabredin kızlar. HILALCEEE ve G GNCBRL Tanışmanız da ne güzel olmuş ayrıca. Güzel bir dostluğun başlangıcı olmuştur. Dualarımdasınız.

Canim masallah sizin böyle tevekkülünüz sabriniz beni cok etkiledi kendimden bir kere daha utandim ben cok sabirsizmisim size bakinca Rabbim insallah bu sabrinizin sonucu olan meyvelerinizi verecek cok yakinda bir kul Allaha bu kadar yakin samimi olur da Rabbi onu gormezlikten gelir mi hic elbet O sizin yaninizda herdaim hic ummadiginiz anda gerceklesecek hayalleriniz insallah bizde dua edicez ikinize de kizlar sizi tanimasam da manevi olarak yaninizdayim insallah

amin canım dularım seninle ben bugün gerçekten çok kötü oldum. ama derdi veren allah verecek dermanını. rabbim gününü göreceğimiz sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin. dualrım cidden seninle

Kızlar herkese günaydın,

Dünden beri dozunu daha da artıran ve sürekli devam eden adet ağrısı çekiyorm. Bugün transferin 7. günü ve ben pes ediyorum. Bu ilk denemem değil ve düzenli kendini hissettiren bir ağrının sizlerden de gördüğüm üzere gebelik ağrısı olmadığını biliyorum. Dün gece bile bile yaptığımız progesteron iğnesi sonrası kendimi zor topladım. Şimdi insanım tam uygulayamasam da biliyorum ki, bizler sağlıklıyım. Ciddi bir rahatsızlığımız olsa bu tedavi dahi olmayacaktı. Bununla avunup tutunmaya çalışıyorum. Doğmamış yavrularımın sıcaklığını düşünerek ısınıyorum. Birgün gelecekler. Onları bekliyorum. Keşke bir tanesi tutunsaydı ama kısmet değilmiş. Rabbim güç kuvvet temiz zihin versin. Yavrularınızı sağlıkla kucağınıza almanızı dilerim.

burdaki her arkadaşın ayrı ayrı hakkı var üzerimde içimm nerelere daraldıda beni rahatlattınız allah bin kere razı olsun. Şimdidi yazdıklarınızı okudukça tüylerim diken diken oluyor Rabbim isteyen, özlem çeken herkeze yardımcı inş ondan başka sığıncak kimsemiz yok

Canım benim yazdıklarını gözlerim dolu dolu okudum , Rabbim eşinle mutlu huzurlu uzun yıllar nasip etsin ve bu güzel yıllarınızı da en kısa zamanda hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlarla taçlandırsın, G GNCBRL ve senin haberini almak için sabah iş yerine ulaşır ulaşmaz topiği açtım ama bütün enerjim tükendi, Allahım sen bizlerinde muradını ver

Canim daha dur pes etmek ne demek her bunyede ayni sey olmaz ki bende hic agrim yok diye üzülüyorum tutunmadi mi acaba diye hem hamileleik belirtileri ile adet belirtileri birebir aynidir unutma ne olur kotu dusunceler salma bebislerine daha 4 gün var test gününe biraz daha sabir canim

Hangimizin kaderinde neler yazdığını bilmiyoruz. Başa geleni çekiyoruz ve kader kısmet diyoruz. Diyorum ki bu zamanlarda gösterdiğimiz sabrın sonu elbette ki selamet. Gözyaşımız,dualarımız,isyan etmememiz,ümidimizi kesmememiz, en çokta döven sokağa atan vicdanı olmayan reddeden anne baba olmayacağımızı bilerek yaptığımız yakarışlarımızı Allahım görüyor biliyor ama bizim için en doğru zamanı bekliyor. Ne mucizeler var. Demek ki bizim içinde ümit var. Neden bizim için de güneş doğmasın. Bizim de mis kokulu evlatlarımız olacak. Kucaklarımız dolacak. Evlerimiz şenlenecek. Ha baktım olmuyor yaş geçti ben elimden geleni yaptım ama nafile. Evlatlık edinmeyi bile düşünüyorum. Varsın canımdan kanımdan olmasın. Ama o vakte kadar pes etmek yok. Yarıda bırakmak yok. İnşallah en en en kısa zamanda anne olmak nasip olsun sana canım. Yalnız değilsin. Bizler en iyi ve en kötü günümüzün nasıl olduğunu bildiğimiz için kalplerimizde bir. Bizim aslında hem kimsemiz yok hemde çok var. Tanışmasakta isimlerimizi dahi bilmesekte bazen anne babamızdan bile daha yakın oluyoruz. O yüzden bütün herşeyi arkada bırakıp yola hepberaber kaldığımız yerden devam

Çok sağol canım benim. Ben bi gün umut doluyum bi gün umutsuz. .. dun çok umutluydum heyecanlı mutlu. Ama Bu gün günlerden mutsuzz luk sanki huzunluyum sıkilgan ve umutsuz... haktan hayırlısı artik

Yavrum benim sen nasılsınn kuzumm hep aklımdaydınn nasıll bebişimiz
Kuzu ben iyiyim yatıyorum beline ağrıyor dün bende rahatsızlandım hastaneye kaldırıldım eve geldim ilk isim sana bakmak ne yaptigini ne olduğunu duymak seni gerçekten çok seviyorum güçlü bir insansın takdir ediyorum Rabbim en yakın zman nasip edecek ne hikayeler okuyoruz an gelecek sen bizden daha güzel haberler vericekssin canın arkadaşım bende yanınızda olmak isterdim ama gönlüm gonca ve seninleydi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…