2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canım sizin haberi alana kadar iyiydim
Sevinemiyorum suan cnm benim yaa gerçekten çok zor şeyler yaşıyoruz Rabbim yüzümüzü güldürsün diye dua ediyorum hep

Canım sizin haberi alana kadar iyiydim
Sevinemiyorum suan cnm benim yaa gerçekten çok zor şeyler yaşıyoruz Rabbim yüzümüzü güldürsün diye dua ediyorum hep

Sayınn anne adayıı sizee üzüntüü yasakk kendinizi toparlayınn kemerlerinizi bağlayın bebişiniz için kendinizi hazırlayın 5 6 gün sonra hamişsinn bebeğim sana sende ona kavuşacaksın inşş Alya_naz bize hayırlı haberler verin innş

HILALCEEE ve G GNCBRL kızlar herşeyin bir zamanı var sabır çok büyük erdem. ben de dokuz senedir evliyim ve iki kaybım var, biri yedi aylıktı üstelik, o kadar zor ki bazı şeyler. hamile kalırsam birgün bebeğimi kucağıma alana kadar inanmayacağım bebeğim olduğuna diyorum. bu dünyada sınanıyoruz biz sabretmek gerek.

Canım sin yaa İnşallah bizde sonra size de Rabbim hiç ummadiginiz zamanda gonderir bebisler cnm benimmm

Sağol ca nm benim. Olur mu öyle burda sevincimiz de üzüntüyü de beraber paylasiyirz. Burada adete bir arkadaş kardes gibi olup destek oluyor z birbirimize. Senin ve gonca nin da güzel haberlerini alıp mutlu olacaz burada inşallah zamn herseyin ilacı kuzum pes etmek yok yola devam :*)

Sağol ca nm benim. Olur mu öyle burda sevincimiz de üzüntüyü de beraber paylasiyirz. Burada adete bir arkadaş kardes gibi olup destek oluyor z birbirimize. Senin ve gonca nin da güzel haberlerini alıp mutlu olacaz burada inşallah zamn herseyin ilacı kuzum pes etmek yok yola devam :*)

G GNCBRL canımın Allah yardımcın olsun. Sen yüreğini temiz tut. Rabbim hayırlsısını nasip ediyor. Ne desem boş biliyorum. Sadece duygularını anlıyorujm paylaşıyorum. Üzgünüm.

HILALCEEE arkadaşım, daha 23 yaşında olmana rağmen bu kadar güçlü, dik durabilen, sabırlı, inancı kuvvetli, yaşadığı sıkıntıya rağmen hala insanların mutluluklarıyla bu kadar Mutlu olabilmeyi başarabilen bir insan olduğun için seni içtenlikle tebrik ederim. Allah güzel kalbini en güzel hediye ile mükafatlandırır inşallah. Aynı dileklerim senin için de geçerli G GNCBRL Senin de bu sıkıntılı günlerindeki dik duruşun çok etkiledi beni. Dostluğunuz baki olsun kızlar

Sizin dualarınızla inş kavuşucaz biliyorum zor olucak ilk sinyalleri aldık. Zaten bukadar kolay olmasını ummuyordum. Rabbim sana karşı gelmiyorum ağlamaya korkuyorum sabahtan beri şükrediyorum sadece şükrüm dilimde olsunda istemiyorum. Her zaman herşeyi kendim yaptım kazandım güzel yaşadım elimdeydi herşey çabaladım eşimi seçmekte elimdeydi ama bu elimde değil sabırla beklicez. inşallahh G GNCBRL

Kizlar.. beni de listeye ekleyin gecen ay tedaviye baslicaktim ama yumurtam catlamamis adetle atilmasini bekledik bu aksam kist var mi yok mu baktirmaya gidicem insallah yoktur.. dua edin ne olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…