2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

20 agustos test günüm canim alt karin bölgemde batmalar oluyor canim senin

Benim 18 inde test günüm bende de aynı ağrılar var hatta dün daha fazlaydı bugün ara ara belimde de ağrı var. Ben yalnızım yarım edecek kimsem yok eşim çalışıyor yurtdışındayım yatıp kalktıkça korkuyorum açıkçası tutmayacak diye.

Sana daha erken gün vermisler test icin canim benim 5.gün embriyosuydu 20 agustos dediler. Canim ben annemde kaliyorum ama yatmiyorum surekli dolaniyorum evde oturuyorum kafami oyalamak icin elisi yapiyorum benim de esim sehirdisinda annemlerdeyim suan ama sen oyle dusunme doktorlar cok yatarak tutmanin bir iliskisi olmadigini soyluyorlar

Bir iki gün disaridan yemek söyleseniz canim

Benimde 5. Gün Embriyosu. Bende ağır iş yapmıyorum eşim Sağolsun kahvaltıyı bile o hazırladı. Bugün dışardan sipariş etcem ama kabız olmaktan korktuğun için ben yine de çorbada yaptım. Allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah bebişlerimiz sıkı sıkı tutunur bırakmaz bizi. Bende ki Ağrılar adet ağrısı gibi

Insallah canim.insallah benim agrim yatarken kalkiyorun ya yerimden o zaman cok batma oluyor sendede varmi

Yok canım bende yatarken ara ara batma oluyo bazıları çok şiddetli oluyo ama sadece 5-6 saniye sürüyo ayağa kalktığım Zaman bel ağrısını daha çok hissediyorum hatta sandalyede bile oturamıyorum yemek için. 5. Gün embriyoları ilk iki gün tutunmaya başlıyomuş dosya yüklüyorum bakarsan. Aynı gun transfer olmamız iyi oldu birbirimizdeki değişimlerden takip edebiliriz.

Eklentiler

• image.png
    142,8 KB · Görüntüleme: 50
Bende hicbirsey yok canim ya oyle bel agrisi karin agrisi falan yok sadece batmalarim oluyor kalkarken ama agri olmasi iyi birseydir canim tutunma belirtisi olabilir sana kac tane transfer edildi canim

Bende hicbirsey yok canim ya oyle bel agrisi karin agrisi falan yok sadece batmalarim oluyor kalkarken ama agri olmasi iyi birseydir canim tutunma belirtisi olabilir sana kac tane transfer edildi canim

İnşallah Can'ım ama adet Ağrı'sına benzediği için korkuyorum sadece bide herkes belirti olmuyo zaten. 1 tane canım

Tutar canim insallah bebisin birdaha da birakmaz insallah seni bana da 2 tane transfer edildi canim bol su icmeye calisiyorum ama tuvalete cikmaktan usaniyorum tuvalette de batmam cok oluyor peki hangi ilaclari kullaniyorsun canim

Tutar canim insallah bebisin birdaha da birakmaz insallah seni bana da 2 tane transfer edildi canim bol su icmeye calisiyorum ama tuvalete cikmaktan usaniyorum tuvalette de batmam cok oluyor peki hangi ilaclari kullaniyorsun canim

Amiiiin canım bebişlerimiz tutunur inşallah Allah kimsenin umudunu boşa çıkarmasın. Bende sıkıldım artık tuvalete çıkmaktan ben sadece progestan fitil kullanıyorum sabah akşam 400mg lık.

kizlar ne diyecegim bilemedim Rabbimin bir bildigi vardir muhakkak ama siz hangi hastanelerde yaptirdiniz bu islemi iyi bir yermi

Hilalle beraberdik biz hatta bugun tek guzel olan sey tanismamizdi diyebiliriz cnm kendisi hbr versin isterim gerci ama malesef ikimizin esindende sperm bulunamadi birbirimize destek olduk
Canım çok üzüldüm sizin toplama işleminiz gerçekteşti mi peki yumrtalarınızı donduracaklar mı? Nasıl oluyor pek bilmyrm ama öyle bişey varsa dondurtup daha sonra eşinizn duruma göre dölleme sağlayamıyorlar mı?

Malesef canim sperm bulunamadi ilk basta dunya basima yikildi sanki ama şımdı iyicw hissizlestim sanki ben yasamiyormusum da disardan izliyormusum gibi hayirlisi olsun Rabbim büyük diyorum. Ins sizlerin guzel hbrlerini aliriz
An gelecek sizinde güzel haberlerini okuyacağız bugün uzlmus olabilirsiniz ama yarin sevineceksiniz inş hilalim ahh hilal aklım hep sizdeydi kac kere buraya baktığını bilmiyorum bugün bir haber bi r umut için

Kızlar yarın opu'm olacak. bişey hissediyor muyuz işlem sırasında ağrı acı vs. Birazcık korkuyorum. Dualarınızı bekliyorum.
Canim bende gecen cuma oldum bnde korkuyordum ama anestezi verdikten sonra hicbisey hissetmiosun.gozumu bi actim yataktayim hic agrim sizim olmadi sende korkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…