2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Nasıl içimee dokundunn ben aynı şeyii hep söyledim eşimede kendimede duyduğumuz başladığım ilk günden beri hemde şuan değil ben çocukmu istiyorum inş rabbim verecek doğru duada doğru zamanda uğraşcaz didincez gerekirse seni sürükleyerek götürürümm hee baktık olmuyormu bizim kanımızdan canımızdan... evlatlık bize kan olcak can olcak bir sürü çocuk var hiç tereddüt etmem evimi barkımı çevremi değiştiririm gerekirse alırım yine çocuğum olursa kardeş olur. Rabbim bize hayırlı kapılar açsın allah razı olsun sizden de

Kızlar sizlerin test tarihleri ne zaman? Test sonuçlarınızı bekliyoruz merakla
15 agustos benimki canım. Bu gün 8. Gün zor tutuyorum kendimi evde test yapmak istiyorum eşim test getirmiyor izin vermiyor ama cumartesi yapıcam pazartesiye bekleyemem. Kan sonucunda nkorkuyorum evde yaparsam negatif de çıksa kendimi hazırlamis olcam

Canımıniçii çok geçmiş olsun iyimisin şimdi niye kötü olmuşsunnn pekiii . Bende seni çok sevdim inan hepiniz okadar özelsiniz ki bazen annemle babamla paylaşamadım sizinle konuştum. Sabır etcez pınarım.

Çok sağol canım benim. Ben bi gün umut doluyum bi gün umutsuz. .. dun çok umutluydum heyecanlı mutlu. Ama Bu gün günlerden mutsuzz luk sanki huzunluyum sıkilgan ve umutsuz... haktan hayırlısı artik
Günaydın canım hiç umudunu yitirme. Bu gunleri cabuk gecirmenibsaglayacak bir ugraş bul kendine. Mesela puzzle yap. Zamanin nasil gectigini anlamazsin. Ya da bir oyun bul indir onu oyna. Ben oyunlari cok severim ve boyle gecirdim.

Günaydın canım hiç umudunu yitirme. Bu gunleri cabuk gecirmenibsaglayacak bir ugraş bul kendine. Mesela puzzle yap. Zamanin nasil gectigini anlamazsin. Ya da bir oyun bul indir onu oyna. Ben oyunlari cok severim ve boyle gecirdim.
Hiç bişey teselli etmiyor sanki . Bi de annemi ailemi cokk özledim sonucu öğrensem durmiycam gidicem inşallah. Hiç kimsenin haberi yok tedavilerden ben memlekette değilim eşimin görev dolayısıyla. İzne de çıkamıyoruz zaten genel anlamda yaz boyu biyere gidemedigimz için sıkıldım bi de bu süreç dağa da yıpratti beni. Annem gel diyor ama bu durumu bilmediği için bişey de diyemiyorum. uff Rabbim dayanma gücü ver hayırlı kapılar aç yuzumuzu guldur inşalla.. ..

Canım bu kadar olumsuz düşünce negatif sonuçlar doğurabilir. Şuan böyle düşünmen için hiç bir sebep yok, çünkü belirtiler benzer birbirine. Aslında bu işte belirti falan da yok. Rahat olup, gününü bekle. Böyle tedavi yöntemleri olması ve sana uygulanabiliyor olması bile büyük şans, emin ol. Bu durumu 10,15 yıl önce yaşıyor olsaydık eğer, kendimize kısır diyip ağlaya ağlaya durumu kabullenecektik. Çok şükür çaresi var ve şansını deniyorsun.

HILALCEEE G GNCBRL Kızlar çok üzüldüm ya ama Allahtan ümit kesilmez. Daha zamanı değilmiş. Kendinizide eşlerinşzi de toparlayın yola devam edin. Kk da neler okuyoruz azosperm olan kaç kişi çocuk sahibi olmuş. Sadece biraz daha sabır isyan etmeden yorulmadan duaya ve çabalamaya devam.

Canım benim seni okadar merak ettim ki..
Rabbim.güç kuvvet versin biz birlikte uzulur birlikte seviniyoruz burda cok üzüldüm inan dün yazmayın hissettim ama dedim kendime inşallah hayırlı haberler alirlar; (
hilalcim Rabbim şu tevekkulunu görüyor inşallah sana güzel bi emaneti ni gonderecektir inanıyorum

Canim benim.. cok uzuldum tedaviye baslamadan once olmuyor mu bu ameliyat . Ona gire baslayip ilac kullanmak dahs mantikli degil mi ? Rabbim senin ve hilalce nin sabrini arttirsin güç versin size kuzum. Hayat çok garip hepimiz türlü sebeplerle dünyaya bir evlat getirmek için ugraş veriyoruz. Kimimizde hiç yumurta olusmuyir olursa da gelişmiyor tedavi iptal kimimizde Sperm yok tedavi iptal Kimimizde Sperm var yumurta var hiç sorun yok ama sonuç yine hüsran... Hepimiz evlat sahibi olma yolunda bir sjnavdayiz. Rabbim imtihanimizi kolay kilsin . Ne diyeyim

Gonca nin yazdıklarını şimdi gördüm cnm dualarimiz sizinle Rabbim Bi yerden kapı açar inşaallah

Canimsin geçmiş olsun çok üzüldüm ikinize de Rabbim sabır güç versin. Imtihanini kolay kilsin erkekler dahs çok etkileniyor kuzum sen dik dur destek ol eşine. Biz kadınlar ağlayıp zırlayıp paylaşarak rahatliyiruz ama erkekler paylasamiyir hep içine atıyor. İnşallah sperm arttırıcı şeyler yedir eşine bal corekotu karışımı her sabah yedir. Keçiboynuzu kürü yap vitamin E kullansn araştır uygulayın faydasını gorursunz inan. Rabbim tez vakit kavustursun yavrina

ğ

Canımm hep aklımdaydınız inş bende buna inanıyorum. rabbime sığınıyorum. bir süre goncaya belli etmemek için yazmadım o benden sonraydı morali bozulurdu yazamadım sonrada internetim bitti kalplerimiz bir atıyor kendimden biliyorum nasıl sevinilir nasıl üzülünür. İyiki varsınız. sen nasılsınn nasıl geçtiiii canım ben

canımm siz naptınızz inş iyisinizdir Alya_naz güzel haberlerinizi bekliyorumm
Canım benim HILALCEEE
öncelikle gercekten senin adına ve G GNCBRL adına cok üzgün oldugumu bil ama şunu da unutma hicbirsey bitmedi henuz. Eminim en güzel günleri cok yakında göreceksiniz tatlim, Allahim yardımcınız olsun ins. Ben dün biraz zor toparlandım, agrım vardi biraz. O yüzden gece girdim nete. Simdilik iyiyim ve toplanan yumurtalarla ilgili hastaneden haber bekliyorum.

Biz şükredip yeni çareler arıyacağız. İlk duyduğumuzda nasıl alıştıysak bunada alışacaz. Ben hiç geçmez acısı diyordum o geçti buda geçer allahın izniyle. Sizden güzel haberler alırızz inş canım benim tek umudum oo iyi bakın kuzularınıza bizide okuyup okuyup üzmeyin kendinizi siz iyi olucaksınız inşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…