2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Gulce27 Gulce27 ve B bensenobizsizonlar arkadaşlarımızdan cevap vermelerini isteyelim :KK9::KK9:

Kizlar ben transferden sonra anneme yerlestim. 1 hafta orada kaldik. 2 gun tuvalete ve yemege kalktim sadece.Sonraki gunlerde de evde takildim. Bahcede dinlendim. Masa hazirladim en fazla taptigum is buyduBeslenme konusuna gelince her gun mutlaka 2.5 llitre su ictim. Kabiz olmamaya dikkat ettim. Kuru incir ve kayisi tukettim.8. Gunumde 20 dakikalik yuruyus yaptim. Sebze ağırlikli beslendim. Her sabah yumurta yedim.Sabirla bekledim.Oldu sonundaa minigimmm.... Hepinize bol sabir ve şanş diliyorummm:dua::emir_bebek::anneadayı: papatyyaa123 papatyyaa123 betul61 betul61

evet bu sorunun cevabını bende merk ediyorum:)

2-3 gün yattım sadece onda da sürekli ona buna kalktım günde abartısız 4-5 litre su içtim ama içim yanıyor hala da içiyorum. Gezdim araç kullandım pikniğe gittim valla her şeyi yaptım sadece temizlik yapmadım ağır hiçbir şeye elimi sürmedim. Bu kadar valla :) ha bir de her gün kefir içtim kabız olmamak için mucize bir içecek o hiç de olmadım :)

Kizlar ben transferden sonra anneme yerlestim. 1 hafta orada kaldik. 2 gun tuvalete ve yemege kalktim sadece.Sonraki gunlerde de evde takildim. Bahcede dinlendim. Masa hazirladim en fazla taptigum is buyduBeslenme konusuna gelince her gun mutlaka 2.5 llitre su ictim. Kabiz olmamaya dikkat ettim. Kuru incir ve kayisi tukettim.8. Gunumde 20 dakikalik yuruyus yaptim. Sebze ağırlikli beslendim. Her sabah yumurta yedim.Sabirla bekledim.Oldu sonundaa minigimmm.... Hepinize bol sabir ve şanş diliyorummm:dua::emir_bebek::anneadayı: papatyyaa123 papatyyaa123 betul61 betul61
PEMBE KABLI DEFTERİME NOT ALDIM

2-3 gün yattım sadece onda da sürekli ona buna kalktım günde abartısız 4-5 litre su içtim ama içim yanıyor hala da içiyorum. Gezdim araç kullandım pikniğe gittim valla her şeyi yaptım sadece temizlik yapmadım ağır hiçbir şeye elimi sürmedim. Bu kadar valla :) ha bir de her gün kefir içtim kabız olmamak için mucize bir içecek o hiç de olmadım :)
Kefir iç
2-3 gün yat
3 litre su iç
yumurta ye
sebze ye :)

Tebrik ederim saglıcakla kucagına alırsın inşallah bizlerede dua edin canım

Kizlar transferden sonra yada oncesi de istahi kapanan oldu mu benim hicbirsey yemek canim istemiyor onceden daha oburdum simdi zorundaliktan yemeye calisiyorum ama icim almiyor

Şükürler olsun gözün aydın canım tebrik ederim Rabbim sağ salim kucagına almayı nasip etsin.
Sayımızı artır Allahım darısı bizlere inşallah :dua:

Bu topic fire vermeyecek herkes patır patır hamiş kalacak:KK71:

Ayy canım benim cok sevindim sıkı sıkı tutunsunlar inşallah güzelce dinlen Rabbim güzel haberler vermeni nasip etsin
Amin canm çok sağol dinleniyorum aynen.

X