2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Oy masallah canım boyu uzun, ben kısa diye üzülüyorum zaten, persentilde boy da kiloda alt sınır da, ilk zamanlar üst sınırda olan boy kilo bu hale geldi. Artık yiyor çok şükür demir eksikliği dışında sıkıntı da yok niye kilo almıyor uzamıyor anlamıyorum. Abisi de kısa dünyanın sütünü içiyor yine de tık yok.
Doktorlar birden uzar deyip duruyor tek tesellim abimin oğlu elimizde büyüdü kısaydı şimdi 17 yaşında 1.80 boyunda kaslı bir delikanlı :)))) büyük oglumla huyları da benziyor o da çok çok hareketliydi şimdi adım atmaya eriniyor umudum o oldu
Minik çene baz abisi kılıklı normal anneleri de öyle babaya çekselerdi hım evet hayır yok yeterli kelimeler olurdu

Dün ilk kez saçını kestim bizimkinin saçı çok seyrekti bağlanacak kadar uzayınca, kendim traş ettim keltoş oldu

Ardanın boyu uzun ya o boya kilosu az durmuyor bu nasıl oluyor anlat bana onun digil digilini yerim, cool çocuk kendini ağırdan satıyor ağır abi havası var onda, benimki cem yılmaz kılıklı

Canım tuvalet konusunda en önemli şey senin hazır olman, ben ilkte yaşadıklarımı düşünüp bir türlü başlayamıyorum

Allah yar ve yardimciniz olsun canim.
Hadi bismillah cok guzelmis aparatlar...alisir.abdullah oyuncaklara bile ilk korkuyr yaklasmiyr yavas yavas isiniyor
Masallah cinar a baya baya hazirmis canim senin kuzu...bir cesaret baslarsin ins
Canim bidik buyuk tuvaletini. 4-5gunde bir yapiyr...gelince tuvaleti halinden anliyrum hemen hazir bezini takiyorum...yani elimden
geldigince cisine denk getiriyrum...hic yapmadi daha büyüğünü...3-4 aydir kullaniyrum yikanabilir bezini
Duana kocaman aminn diyorum....masallah ardaya...boyunu söylemedi hemsire bende soramadim abdullah oyke bir agliyrdu ki boyuna kafa olcumune bakarken telastan unuttum,merak ettim bak simdi
Kilomuz 10.5 cikti...boyu uzun abdullahin cok belli cubuk kraker gibi olduk(

Canim ikizim erkek ve cocuklugumuzda benden cok kisaydi annem cok uzulurdu birden boy atti simdi 1.85 boyu masallah
Senin kuzularda boylu Poslu yakisikli birer delikanli olurlar gor bak Allah in izniyle

Canım o zaman sen tuvalete kolay alıştırırsın düzeni varmış çünkü

İnşallah uzarlar bana çekerlerse yandım :) ya da dedelere dayilara :) kız olsa dert değilde erkek kısa olmuyor :)

Canım o zaman sen tuvalete kolay alıştırırsın düzeni varmış çünkü

İnşallah uzarlar bana çekerlerse yandım :) ya da dedelere dayilara :) kız olsa dert değilde erkek kısa olmuyor :)
Oyle mi canim ins.
Uzarlar uzarlar babalari uzun bildigim kadariyla
Bizde annem babam kardesim uzunlar ablalarim da cok uzun degil ama normaller
Esimde normal boyda
Kp kv tum sulalesi kisa boylular...
Ben onemsemiyrum acikcasi saglik. Olsun guzel huylu olsunlar yeter...senin yakisiklilarin yuz güzelliği yeter canim

iyi fikir canım bi deneyeyim..
Ne güzel çabuk alışır tuvalet eğiitimine erteleme bence canom nekadar erken kessen okadar rahat edersin..

Teşekkür ederim canım:)
Öyle pek pahalı da değildi 30 tl ye aldım..
Maşallah ardaya boyuda kilosuda iyi bizde 18 ay aşısını yapınca kilo 12 küsur du ama boyu ölçmedik bi ölçeyim en son 84 tü bizimkidr..

Tuvalet eğitiminde zorlamayacaksın canım zorladınmı olur o yazdığın sorunlar bizde ağır ağır alıştırmaya çalışıyoruz inş alışır..
hadi inşallah canım..

Evet canım alıştırma kilodu ama çiş akmıyor yanılmıyorsam üzerinde yıkanabilir bez de yazıyordu..
Senin eklediğin resimdekinden varda bende alıştırma külodu çiş yapınca dışı naylon olsada akıyordu, farklı mı aldın sen, o bezler çıt çıt lı oluyor foto ekliyim de bak, fiyatı da 40 lira falan

Bende de var bitane akıyor ama bunlar akıtmadı gerçi bi kere giyidik...

Canım 1 yaşından beri söylüyo benimki de ilk lazimlikla uğraştım oturtamayinca başka lazımlıkmı mi alsam nasıl oturturum diye biraz zaman veriyim alışsinla geçti, facede tuvalet iletişimi diye bi grup gördüm resmen yenidogandan itibaren tuvalet alışkanlığı kazanır bebekler diyo orada bizim çocukları büyük diye tanımliyolar zaten lazımlıkmı filan olmaz adaptör diye onu deneyince doğruymuş dedim. Şimdi de söylediğinde gidince hep geç kalmış oluyorum yaparken söylüyo galiba biyolojik saatler var aslında onlarla başlamak lazım ama bu ara bi görsen diğer evim hazırlıkları taşınma modu derken karmakarışık olmuş moddayım. Diğer bebiş olmadan şu wc olayını halletmem lazım ama

Canım bezsiz bebek yöntemi var grup o yöntemi uyguluyor sanırım, bende bakıyım faceden kullanıyorum artık. Sende haklısın bu kadar hengamede zor olur. Madem söylüyor işlerini halledince başka canım insan sonra çok pişman oluyor, emire çok pişman olmuştum iki yaşından önce olmaz diye beklettim nerdeyse büyük tuvaleti için 4 yaşına kadar uğraştım biliyorsunuz yazdım buraya da

Haklısın canım bi de farkındalıklari artınca bişeyleri öğretmek zorlaşıyor sanki bu sıpalara:)

Kızlar çok kötüyüm abdullah başını duvara çarptı 10 saniyede yumurta gibi oldu başı ne yapacağımı şaşırdım elim ayağım tutmadı eşimi aradım pislik geldi oğlumu aldı ben tam arabaya binecektim sürdü arabayı bu onun yanına kalmayacak onu allaha havale ediyorum şuan evde hüngür hüngür ağlıyorum abilerim yanındaydılar aradım flim çekmişler şükür bişeyi yokmuş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…