2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Canım vidalar takıldı dişide üç ay sonra takıcaz dediler bu aralar gidicem şuan bi sıkıntı yok şükür..
1000 yl iyi benimkileri 1750 tly yaptılar ama iyisi kötüsü var galiba adam ömür boyu garantili sizin yaptığınız dedi...

Ama 1000 tl iyi bizim burda 1500 den başlıyor galiba yada benim duyduklarım bu fiyata..

Canım yanlış anlama sakın ama eşin askerdi galiba askerler biraz sert ve gaddar oluyor nedense eşlerine çocuklarına karşı bizim ailede de var arkadaşlardan da duyuyorum hep aynı sorunlar Allah yardım etsin herkesin sırt çevirmesi neyse de eşin öyle yapması çok koyuyor insana ama me yapacaksın boşver kimsenin huyu değişmiyor ne yapsan boş öyle kabul etmek lasım yoksa yıpranan sadece sen oluyorsun o yine aynı havalarda devammm

ordada pahalıymıs burası bide teyze kızım var onun ındırımınj yapıyorlar bana ondan ındırımlı soylenmıs olabılır dırek çünkü bu ameliyat 480di bana 250ye yapıldı kemiktozu eklemesı fıyatını soyeldıler oda 1000tl civarı ...neyse sana gerçekten çok fahiş fiyatlar insanlar korkuyor diye can sonuçta özel olsun dıye kullanılıyoruz sonuçta bu praya insanlar bir ay ev geçindiriyor

saol canım haklısınbdogru hatırlıyorsun adam her olayda karnını haklı görüyor sürekli onlar dınlense onlar super egoları yuksek malesef bide benmki ekstra bilmiş ama neyse idare edicez mecbur yarın gidiyor zaten bi hafta yok simdi hala artistlik yapıyor bakalım ne zaman duxelcez ama geri adım atmıcam yalvarıp özür dıleyene kadar ona sıradan biri giib davranılan..erzurum hakkındada verdıgın bılgıler için teşekkürler

İkitane canım doktor korkma diyor ama konu diş olunca korkmamak mümküün değil ben daha ağzımı açmadan ay demeye başlıyorum
Ay çok güldüm bende ağzımı açarken diyorum daha aynen :)))))

Slm kizlar surekli okuyorum ama oglandan yazmaya firsat bulamıyorum I imspecial gecmis olsun dis cok sıkıntı nasilsin simdi benimde 2 disim soguk birsey ictigimde sızlıyor disciyede gitmedim bunun icin korkuyorum cunku disciden
Bir sürü yazacagim vardi unuttum yaaa ha cocuklariniz cok guzel seyler yapabiliyor uzuldum kendi bebegim adina benimki hic konusmuyor oyle nesneleri tanimiyor sunu getir bunu getir dedigimde bilmiyor oyuncak hic oynamiyor ayakkabiya alistirdik en sonunda tek yaptigi parkta ya da bahcede cilginca saga sola kosmak bi de 2 haftadir geceleri hic uyumuyor sabaha kadar yatakta dönüyor sabaha karsi uykuya daliyor

Kızlar selam hepinize
Haftasonu telaşı duğun telaşı evin ustunden tır geçmiş gibi arhanı uytunca topladım bi onun odasıyşa banyo kaldı supurulecek diğer taraflar silinecek offf iş çok ama onemli olan toplamaktı şukur bitti

Arhancım cuma sunnet olacak inşallah teyzeleri sabah gittik gun aldık
Dr çokiyi guleryuzluydu ama g.anestezi olacak ve yanında olma şansınız yok dedi lönk diye
Devleti bu yuzden sevmiyorum işte
Doğum yaptığım hastanede olsa pipisini bile tutardım heralde kesilirken :))
Bari bir iki foto çekin diye rica edicem artık

Nego ilahi eflal ya ne guldum 40 gun işine :))
Guzel ve mantıklı bi yontem ama nerden aklına geldi

canım saol sen yinede ihmsl etme.. kuızum sen ögretmnsn bu kadar anlatıyrodsun hic doktors götrdun mu pıskologa fddaalan ALLha korusun otixmden suphe etmiştin hatırlardsan olmaz ınsallahta olmaz ama en azından icin rahatlar

Benim arkadaşım içeri telefonunu verdi videoya almış ve resim çekmişler devlette.. Sen de dene şansını, büyük adamlar olsunlar inş aklı başında..

Her çocuk farklıdır canım.. Yapmak istediği özel şeyler yok mu? Suyu seviyorsa banyoda vakit geçir köpüklü küvey hazırla oyuncakları lavaboda yıka bol bol konuş yanında... İpad tv tel açma..
Babasına gidip gelirken bye byr yapsın bunu rutine dönüştürüyor mu onu takip et..
Ya da sokakta gköpek kedi bulub hav hav ları dikkatini çekiyor mu vs.. Bunlara bak.. Küçük küçük de olsa ilgisi neyi çekiyorsa ordan yakala..

canım üzülme hiç her bebek farklı inan , bak eltiminki iki ay büyük ıh ıh diyor her şeye konuşmuyor pek anne baba mama ama onunda farkı meziyetleri var her yere tırmanıyor falan . Sen her nesnenin adını bastırarak söyle ısrarla söyle iki oğluma da öyle yaptım hep konuştum bıdı bıdı, için rahat etmiyorsa götür doktora yinede , benimkiler bence çok konuşuyor normalden, belki genetiktir ne bileyim , mesela büyüğün okuldan bir dosya doldurmam için vermişlerdi orda ilk ne zaman konuştu ne zaman cümle kurdu her şeyini sormuşlar, emirin ilk cümle kurmasına öğretmenlerin de erken demişti.
7 yeğenim var hepsi farklı zamanda konuştu geç konuşan da oldu erken konuşan da , onların da karakteri var neticede

canım özelde olsa almazlar ameliyata hem sunnet kısa sürüyor bizim testis ameliyatı da vardı o yüzden 1 saat sürdü.

Bir tavsiye canım 40 gün metodu : )

Benim arkadaşım içeri telefonunu verdi videoya almış ve resim çekmişler devlette.. Sen de dene şansını, büyük adamlar olsunlar inş aklı başında..
Amin canm
Ayy inşallah kabul ederler

15 dk dedi 35 dk sonra çıkarmış

Nego I imspecial Pinking Tree kızlar bu nick degistirme kotu oldu ya alinti yaparken zorlandim kim kimdi diye:)))
2 yasina kadar bekleyim diyorum 2 yasina kadar konusmazsa bu tepkisizligi devam ederse doktora goturucem abiminde 2 bucuk yasinda cocugu oda hic konusmuyor ama onu doktora götürdüler otizm degil ilgisizlikten gelisim geriligi yasamis demis anne ve babasi yogun calisiyorlar oda bakicilarla kaldi gun boyu ondan oldu heralde

bizde tatlim konusmuyoruz ama surekli agzinda laflar var bir cozebilsem bazen susmadan anlatiyoda anlatiyo amw iste anliyabilcegimiz kelime yok iste,eflalimin dedigi gibi her coxugungelisimi farkli ben inaniyorumki oglununda cok basarili oldugu konular mutlqka vardir
canim hayirli olsun sunnetinizz kolaycacik ilessin arhan pasa, oyle hastaliktan cektimki simdi gozumde buyuyor sunnet isi

Heee buldum Pinking Tree mrssuperfineymis ilahi hepimiz değiştik orjinal kalan olmadı yalniz dikkat ettim benim gibi çok konuşan kendini desire edenler genelde değişti nickini

Hehe yok canım ya:)) değiştim ama bahçemdeki ağacın resmini koydum kendimi daha çok deşifre etmek hibi oldu..

Bu kohuşma olayı gerçekten de değişken.. Tek yeğenim özürlü mü acaba diye ağlardık bi büyük ablamla biz küçükken:)
Kulak doktoruna da götürebilirain çevresine karşı ilgisizse.. Kulağını da kontrol ettir..
Ve bir sürü şey bekleme, neyi seviyorsa ordan yol al köpel kpvalamak mı suyla oynamak mı.. Bunlar en basiti.. Bir dee bebeğinin abladığı bir rutini yok mu? Dabahları mama sandalyesine oyurmak babayı yolcu etmek uykusu gelince uastığını getirmek gibi mesela??

I imspecial valla şu bdv beni de paranoyak yaptı. Somurtup gelse senin derdin var diyorum gülse derdi var diyorum, her şeyden nem kapar oldum. Mrsajda kocaman baş harflermiz var ama tam da bdv den konu okurken gelince:))) ahan daa ranza oldu benim gözler:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…