2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .

Ay canim ne guldum
Akrep degil esim koc ama akrepten kalir yani yok

Canim gecmis olsun
Benim.kizda duz bahcede oynarken merdiven var bahcede oradan dustu
2 merdiven indi 2 merdiven dustu.
Sukur kanama felan olmadi agliyor diye parka goturdum 10 dk sonra baktim ki anli morarmis.

Rabbim daha buyuk kazalardan korusun

oyyy ck gecmiss olsunnn bayiliyorlar degilmi sokak kedisi gordulermi dayanamiyorlar
kasla goz arasinda gecen parkta golden cinsi ev kopegi vardi sevdi sevdi tutmus dilini hayvanin cekelemeye kalkmiss ödüm koptu isircak diye sor kactikkk vallw
aminnn cnmm
Allah korumus valla
oyle yaramazlarki nasil ne ara nereye cikiyorlar anliyamiyorum aniden yapip geri kalmiyorlar valla
bu arada kahvalti burnumuzdan geldi
10 dk duramadik ufaklik miz miz kiz meger dun tasli bir ortum vardi tasini koparip agzina atmisti takir tukur agzinda ceviriyor ,asla cikaramadim agladim sinirimden ustumdeki t shirtu yirttim o kdr korktumki birsey olcak diye ama yuttu sonunda cok buyuk degildi amabyinede evham ettim
yatmadan evvel iki kyru kayisi haslayip blwnderdan gecirdim muzla ezip yedirdim ki yumusatsin sabah kaka ile cikar dedim hayy allah ne biliyim dokuncagini sen sabah oksur oksur sari sari kuss ,ne kahvalti yapti ne bizr yaptirdi eve nasil geldik agla ya aglaya emerek uyudu ac karnina gunumuz boylece mahfoldu demekki hicc plan yapmicaksin coxukla ,Allah ne yazdiysa o oluyor valla

Anamm bende diyorum bu kim
Okudum deşifre olanı

Yaaa geçmiş olsun kuzucum çok zor gb duruyyor
Dun bende gittim benimde dişlerimin çoğu sut dişi kalıcı dişlerim çıkmamış
Damağımda 2 tane gömülü vardı yanda
Onlarda kaymış one gelmiş şimdi ust on dişlerimi itiyotlar ust damağı açıp onları alıcam dedi ama yaptırmayı hiiiçç duşunmuyorum hakkı da yapılcak mecbur diyor bitanede eksik dişim var o yapılacak

Bu ara senle ikimizin diş işi uzun bebelerle napcaz bilmem

Emzirme bitince yaptirim diyorum ağrı kesici falan alırı

Evet canım zormus saol inşallah kolay gecer bu arada kullanıcı ismimi değiştim bi kullanıcı deşifre olmuş bende temkin aldım aklimca
Sen kimsin bacım diyecektim ki

C Cucu cnm gunaydin dusundum sizin sunnetinizi beklcem ben ondan sonra kestircem yanii fikir almak onemli ,neler yasandi neler olmali olmamali tecrubelerine ihtiyacim var
Gnydn tatlım
Haftaya pzt randevu aldım bakalım hangi gun diyecek

İlahi zeynep
Benimki aslan pazar gozunu açar açmaz nereye gitsek diye uyanıyor

n

Ohh atsılar enerjiyi
Çok geçmiş olsun canım

@safransari canım sizede geçmiş olsun
Az once gorumcemler vardı kahvaltıda yapabileceğin tek şey her ay duzenli sadaka diyor,çok mantıklı geldi bana
Arhan da 1 sn bile durmuyor geçen gın kolzetin ustunden lavaboya geçmiş suyla oynuyordu
Mama sandayesinden masaya sehpalardan koltuklara atlıyor

Gunaydın annişler
Şu sunnet merasimi biteydi bi
Bu perşembe çok yakım arkadaşımın kınası var pazar da duğunu o yuzden haftaya pzt aldım randevuyu
Aslında annem ben bakarım sen git duğune dedi ama aklım burda kalacak 1 saat uzaklıkta ilçeye gidicez kınaya

Arhan atıyorum haftaya çarşamba falan sunnet olsa ben c.tesi güne gidebilir miyim

Ayyy gulmeyin nolur

sevdigine sevindim canım bizimki bu gece çok kalktı dunde yatmadan kiraz cekirdegi boğazında kalınca ne var ne yok cikardi zaten üç beş bisey yemişti neyse

canım ben hem kendim akrebim hem esim hemde kızım sadece ahmet oğlak ...ben cimri değilim esim hafif cimri dışarıda gezmeye falan bayılır harcamaya da ama kıyafeti gereksiz bulur dun ise yaramayan bi bebek aldık kıza ben alma dedim 105lira verdi sinir oldum dişini fırçalayan bebek mis ahmet korktu bebekten kafasini sallayip konuşunca biz daha yeni çıkacağız çünkü tam çıkacakken ahmet bey uyudu onun kalkmasını bekliyoruz havada kapali inş.güzel ge cer seninki kötü geçmiş puff

geçmiş olsun canım ya benimkide çok seviyor ama dokunamiyr hayranları görünce kuduruyor ama korkuyor emir büyük tırsmamış

ne cesaret dilini çekiyor bide ay ne komik bu cocuklar Allahtan bisey yapmam is ...bu arada artik b.kunda boncuk ararsın taha ninçıkar canım merak etme bizden ne silgiler boyalar cikti

canım sanada geçmiş olsun disi ihmal edersen daha çok isler açılıyor başına bk benim önceden bi ara agriyordu gitseydim operasyonsuz olacakti sende gecikmeden yaptır emzirirken par ol alabiliyorsun bana antibiyotik bile verdi sıkıntı olmaz ..sunn et hakkında bilgim yok inşallah gidebilirisn düğüne

seninki yine bonkor bir akrepmis

kizlar kimlrr online ise bir yardimci olsaniz,ufaklik ya usuttu ya yedigi dokundu sabahtan beri kusuyor,oglen sevindik bir kofte yedi yogurt yedi diye az evvel hepsini cikardi haliya korkunc kustu ustune emzirdim uyudu
ne yapmak gerek,ne yerse iyi gelir?
telas etmelimiyim dr a gotursem mi? yoksa bekliyim birseylermi yapayim?

Geçmiş olsun canım... Baygınlık ateş halsizlik vs bunlardan biri yok, sadece kusuyor sanırım.
Hiçbir şey yedirme, nanelimon vermeyi teklif et. Midesini üşütmüşse iyi gelir.. Ondan sonra da sevdiği yemeklerden birini tek çeşit ver. Mesela tarhana çorbası gibi. Hem midesini yormayacak ağır gelmeyecek bir şey gibi işte...
Benim doktorum 3 gün sürmeyen hiçbir şey için kabul etmiypr ateş hasralık va ne olursa.. Hep bebeği yorma gözlemle diyor... İnş işe yarar bilgiler..
Geçmiş olsun tekrar..

saol cnm Allah razi olsun
uyuyor suan uyansin nane limon vermryi deneyecegim

bu sonuncu kusmasi birazda uzuldu korktu agladi midesine vurdu yavrumun ondan oldu biz sebep oldun cunku,babasiyla korkunc kavga ettim yaziklar olsunn,7 yilimi verdim,gecmisi acsamm sayfalar almaz,ne tek tasim oldu,ne dugunum,gelin arabasi bile bnm arabam
olmustu guzel model diye kpederim bir esya almadi para yokkk diye cigliklwri halen kulagimda,esim arabasini satip oyle evlenebilmistik,7 yildir esim hicbir mal sahibi olamadigi gibi takilarimi sormadan alip isyerine transporter minubus almisti bugun bakiyorum o araba ortada bile yok ,1 lira kenarina para atamadi ama bu zmn zarfinda kpeder ciftlik kurdu kuzular keciler belki 100 milyar yatirdi,30 milyara tekne,50 milyara arsa,100 milyarda yazligina harcadi,bunlar bnm bildiklerim ama esim hicbirsey alamadigi gibi en iyi arabasi en eski arabaya kdr dustu ,yine diyorum
hic muhimdegil cana gelmesin ama ortada ensyi gibi calisip eline parq gecmiyorsa ve hic calismayan baba cukkaya atiyorsa orda durrr dicen
en son gecen ay patlak verdi kavga etti isi birakti sart koydu dukkana gelmessen gelirim diye bir ayon sonunda zafere ulasti be artik dukkanda tek calisiyot ama sunu anliyorumki dukkanin isler epeydircok kotu,birakin yenibir esya almayi anca karnimizi doyurabiliyoruz o kadar
neyse yinede halimize hamdolsun,ben kizlar tam 10 sene calistim,7 yil evliligimiz boyunca hic musriflik yapmadim,bir kere sezonda magzalardan birsey almadim,ne zmn ne indirime girmis onu buldum ucuzu alip yakistirdim,bikac senedir pant dis giysi ic camadir haric inu bile pazardan aliyorum t hirt tu gomlekti vs ,esim gec gelir eve eli bos gelir ne eksik sormaz,yfakligi zaten gec grlmesinden toplasan aksam 1 saat gorur onunda 45 dk sini survivor izler yada cep telefonu kurcalar ,iste simdi yeni yeni gece 15 dk salincakta sallamaya basladi zaten arda dogdugundan beri sevgim yerlerde,babaligi cok iyi beceremedi yardimci olmadi,gozum artik hic gormuyor ardadan baskasi umrumdada diil hal boyle olmusken bu sabah balkonda otururken yok iste karsi komsu regmumda 1+1 evini 150 bine satiyor,senin arabayi 75 e versem,motorumu satsam,munubusu versem iste borcsuz aliriz,o daire 900 lira kita getiriyormus,sana 20 liraya bir araba aliriz rvin kirasi krediyi oder deyince kan beynime sicradi,dedim hayattaki tek varligim sahip oldugum sey arabam,tek mutlulugumux oglumla onunla gezmek,alisverise giderim tek,hastaneye giderim tek,dul gibi yasiyorym zaten,bunca sene babanin yaninda dedim bir mal sahibi olamadin,sana ne dugun yaptilar ne esya aldilar dedim ama kiz kardesi ev almadan asla evlenmem deyip 700 milyara ev aldirdi,simdi arabasi ni satip benm arabami cok begeniyomus ustune kocasi 50 milyar katcakmis bnmkinden alcaklarmista,sonra dedim ben sattim
arn dedim kendine alamadinda bana nasil almayi garanti edebiliyorsunki dedim,birde dedim,o daire bnm icin bi yatirim ifade etmiyoki,elindekini saticam neymis kira getircekmis gencsin 34 yasindasin git calis kazan dedim oyle caliski karicigim satalim daha gencini alalim demen gerek dedim
bu dahada delirdi,vay efendim biz hicmi mal sahibi olmiyalim arabanin tursusunu kur,milletin karisi ne fedakarlik yapsin,halbuk oyle bir ark yok,hic bir arkadasinin esi calismiyor hepsinede kocasi araba almistir neyse delirdimmm agladim cinnet gecirdim ,7 yillik kinimi kystum,almadigi tek tastan tutunda,vs vs
sonra yavrum hep korkarak bizi izliyordu sonynda kustu hemn aldim emzirdim uyuttum oda defolup gitti
oylee uzuldumki kizlarr,bu nasil bir adam karinin arabasina goz koyup satmalar ve bunu ilk defa yapmiyor 7 yil icinde bu 4. cudyr satalip su arabayi alalim mi der dedigi arabada hiz arabasi kendi kuklanipbnm asla binemecegim bir model
tek kelimeyle bencil bir adam,kafamiz hic uyusmuyor kizlar,hicte mutlu degilim , @eflalim cnm arkadasim her evlilikte goruyorsun aksilikler oluyor,bnm ck sukur annem destegim bugun geri gitsem buyur der ama onlarin evdede gunun sonunda evime kacsam diye ucarak geliyorum ,amw hissediyorum bir gun ben bu adami bosicam ama bakalim ne zaman
kizlsr cok uzun oldu kusura bakmayin
cok dolmusum cok sinirlerim bozuk yazmak
istedimiste

Son düzenleme:
Evet canim cicukla hic program yapilmiyor. Uyuma kalkma saatleri hic belli degil bizimkinin de

Cok haklisin camim.
Bende insallah bundan sonra duzenli sadakami cikartacagim

Komsum grcen kizlara almak icin konusan bebek arastiritordu bende bakindim onunla
Aman allahim nasil pahalilar. Biberonla sut icen, mama yiyen altina iseyen 200 e kadar var bebek. 100 e orta halli birsey aldilar, kizlar 3 ve 5 yasindalar cok guzel oynuyorlar
İpekte sever insallah.
Ablam hamileyken benim dogum.gunude bir bebek almisti kizima, oda biberonla mama emiyor, akliyor kaldirinca guluyor vs. Nisa cok seviyor. Oynuyor salliyor yemek yediritor simdiden

Canim yasadiklarini gorunce sasirdim
İnsanin en cok zoruna giden zaten ailesi tarafindan atilan kazik
Ama cevreden de yasadiklarimdan da tecrube ettim ki esine fedakar olmayacaksin, senden eksiliyor ama aradan 2 ay gecince eline sahlik demiyor minnet duymuyirlar hic.
Dedigin gibi kendi evin reisi bulsun parayi alsin evi yapsin yatirimi.
Cok iyi olmus patladigin, erkeklerin ara ara hatirlatilmasi gerekiyor bazi seyler.

kesinlikle katiliyorum
ne kadar fedakar olsanda yinede seni ailesi gibi gormuyor kendi kardesi ailesini inan bizden daha ck onemsiyor diyebilirim
o kdr cok kotu olduki ufaklik o kdr kustu ve ishal olduki o panikle ne kavgayi dusunuyorsun yine konusup yine birlikte endise edip yine dertlesip o satayim dedigi arabaya muhtac olup onunla ucarak acile gittik,O yuzden Allah kocanda olsa muhtac ettirmesin kimseyi kimseye ve evlatlarimiza saglik sihhat versin insallah

Üşütmüştur canım tuzlu şeyler yedir ve bol su içir mümkünse bisey yedirme çubuk kraker makarna yatistirir çok geçmiş olsun yarına kadar bi bak canım ama kusmaya pek bisey vermiyorlar süt mayasi gibi bi surp oda çok aci içemiyor

Yarın kontrolüm var canım artık bebek ne zana. Gelirse :) hastane çanrasıyla geziyoruz..
hadi hayırlısı canım sağlıkla doğur inşallah heyecan yaptim

aynen canım sanki altın alıyoruz alt tarafi bebek diğer bebekler varken bunu aldık ya neyse çok sevdi parkta bile gezdirdi birde babası ödül olarak aldı tırnaklarını koparmadı bir hafta bide hic koparmayacak söz verdi yoksa hayatta oyuncaga bu akdar para verdirmem eğitici biseyler alirdim neyse oynasin nisa simdiden sevdiyse buyuyunce alacaklarini düşün

@minione ne ne diyeceğimi bilemedim canım ardanin yaninda olması kötü olms kavganin kiyamam çok korkmustur çok haklisin eğer ailesine bi cekseydi biraz rahatlardinix ki ailenin tek erkek evladı sanırım hic mi oğulları için özenmezler senin için çok üzüldüm arabani kesinlikle verme herşeyi vermissin zaten herşey ikinizin ama onu satarak degilde tekrar kazanip yatırım yapsin ama nerde anlayacak adam canım valla erkek bunlar zeka farklı disim çok agriyor sacmalamis olabilirim kusura bakma kuzum için ferahlasin Allah esinin aklını başına getirsin insallah

minione canım benim çok üzüldüm olayların ardanın yanında olması harici iyi olmuş aslında kavga anında üzülüp sinirlensek de sonradan iyi ki olmuş derim hep aslında eşin insan olarak iyi biri sadece zamanında tüm sorumlulukları kendin alıp ona birşey yüklemedigin için şu an fazlaca rahat yavaş yavaş ona da yüklersen beklentilerini ara sira hatirlatirsan düzelir canım inşallah

saol cnm
yeni geldik dr dan salgin varmis enfejsiyon dedi
antibiyotik verdi,kusma engelleyici surup vermis sanirim dedigin o sut mayasi gibi gercekten ck kotuydu tadi amw o kdr mide bos o kdr acki onu bile severek isti dusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…