2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Selam canlarım yoğun geçiyor yine bu ara ofis ev derken bi de halsizlik başladı deli gibi istahim açıldı çınarda böyle olmamıştım günde 5 öğün yiyorum resmen tartılmaya da korkuyorum,burayı takipteyim hep aslında yorum yazmaya fırsat bulamadım fotolariniza da bayıldım minione i görüyorum zaten instagramda Nego Nego i çok beğendim fıstık olmuş resmen. Eşim ben yeni doğum yapınca bi kaç arkadaşla birlikte yanyana arsa almıştı onun inşaatına başlandı acayip vaktimi alıyor oranın detaylari da ekimde taşınıriz diye hesaplıyoruz ama bu işler her zaman gecikir bebiş olursa gecikecek 1 ayımız bile yok orayı da düşünmek istemiyorum bu arada oturduğumuz evi satılığa çıkardık bakmaya gelen oluyo hurrraaa bi ev toplama modu üst üste geldi herşeyim

Bende fotoğraf yükledim, bugünden.

Oğlunun arkadaşlarının kutlaması vardı son kez ,ona gittim yine :) bu sefer küçüğü götürdüm çok şükür huysuzluk etmedi çok tedirgin olmuştu.

Sahnedekilere bakıp bizimki de kolları salladı.

Büyük paşam da sahne fobisini attı çok şükür.

Sene sonunda 4 piyesde rol alacak , biri bireysel Yunus Emre olacak inşaallah, ondan çok ben heyecanlıyım.
Ne guzel heyecalar eflalim bunlar bayılıyorum zaten senin parlak çocuklarına maşallah maşallah

saol cnm yaa Allah razi olsunn
bir iste su devasa mimiklerimi sevmiyorum birde malesef midem karnim cok fena
bir disimi sıksam cok degil iki hafta ebru salliyla sirf karin videom var bilgisayarda onu yapsam eser kalmicak biliyorumda iste arda uyurkenben pilatesi diilde uyumayi sectigim icim sisiyorum da sisiyorum :KK70:
Off aynen ya uyumuyorum aslında gunduz ama uzun oturuyorum hep :))

Gunaydin kızlar minione minione resimler çok hoş valla kızlar sizi görünce ben kendimden utandim zayiflayip üstüne kilo aldim nerdeyse başladığım kiloya geri döndüm zamanla gidecek insallah sabah sabah biciriklara kek yaptım insan dayanamıyor ama ramazan var ona güveniyorum hem agustosa törene kadar zayiflarim inşallah bide regl oldum ya istahim azaldı şükür :dua: minione bence kaş seklini değiştir canım sadece o sert gosteriyor yoksa fıstık gibisin:süslü:
Yaa gamzecan şu senin topiği canlandırsak mı duzenli fotili falan

Kizlar biz de kursum bitsin sunnet ettiricez ramazan a yakin olur heralde.esim beni dinlemiyrdu ne olduysa yatti kafasina sunnet ettiricem diyip duruyo
burda dogum yaptigim hastanede lokal olarak yaptirdi arkads memnun.350 ye yaptirdilar...bizde oraya yaptiricaz ins
canın geçmiş olsun

Bizde 10 gune kadar sunnet olucaz inşallah
Ben en uygun 750 ye buldum
Doüum yaptığım hastanede 1000 tl diyor plastik cerrah yaparsa 1000 uzeri dedi fiyat vermediler
Sırf dr um orda diye zaten tonla para bayıldım konyanın en soyguncu hastanesi
Bu sefer devlete gidicem
Yazışalım burdan genel mi lokal mi olacaz
Dr lar buyuk oldukları için lokal olmaz diyor ama yaptıran çok

350 tl çok iyi demişler
Kızlar sabaha karşı çok güzel bi rüya ggördüm rüyamda ben şehadet getiriyordum abdullahta kusursuz bi şekilde tekrarlıyordu acaba nedir bu gördüğüm...
Normalde konuşuyor tam net değil ama ben anlıyorum ne dediğini rüyamda öyle görünce çok goşuma gitti..
Ayyçok etkileyici

Selam canlarım yoğun geçiyor yine bu ara ofis ev derken bi de halsizlik başladı deli gibi istahim açıldı çınarda böyle olmamıştım günde 5 öğün yiyorum resmen tartılmaya da korkuyorum,burayı takipteyim hep aslında yorum yazmaya fırsat bulamadım fotolariniza da bayıldım minione i görüyorum zaten instagramda Nego Nego i çok beğendim fıstık olmuş resmen. Eşim ben yeni doğum yapınca bi kaç arkadaşla birlikte yanyana arsa almıştı onun inşaatına başlandı acayip vaktimi alıyor oranın detaylari da ekimde taşınıriz diye hesaplıyoruz ama bu işler her zaman gecikir bebiş olursa gecikecek 1 ayımız bile yok orayı da düşünmek istemiyorum bu arada oturduğumuz evi satılığa çıkardık bakmaya gelen oluyo hurrraaa bi ev toplama modu üst üste geldi herşeyim
Hayırlı olsun canm
Ayy herşeyini istediğin gb yaparsı ne guzel

Eşinle yavrularınla ağız tadıyla oturun inşallah

C Cucu plastik carrahımı inan varya sesli güldüm:KK70:
Dirrk aklıma gelen şu oldu orayadamı estetik yapıyorlar daha neler :KK70:
Şimdiki bebeler ne şanslı yaa sünneti bile plastik cerrahı yapıyor eskiden sünnetçiler vardı canlı canlı kesiyorlardı garipleri yamuk düzgün şans işi artık :KK70:

Son düzenleme:
Kızlar sabaha karşı çok güzel bi rüya ggördüm rüyamda ben şehadet getiriyordum abdullahta kusursuz bi şekilde tekrarlıyordu acaba nedir bu gördüğüm...
Normalde konuşuyor tam net değil ama ben anlıyorum ne dediğini rüyamda öyle görünce çok goşuma gitti..
Hayrolsun canım güzel bir rüya :)
Sağol canım.

Kolay gelsin canım gönlünce olsun evin :)

Ne guzel heyecalar eflalim bunlar bayılıyorum zaten senin parlak çocuklarına maşallah maşallah

canın geçmiş olsun

Doüum yaptığım hastanede 1000 tl diyor plastik cerrah yaparsa 1000 uzeri dedi fiyat vermediler
Bu sefer devlete gidicem

350 tl çok iyi demişler

Ayyçok etkileyici

Hayırlı olsun canm

Sağol canım o sizin parlaklığınız :))

canın geçmiş olsun

Bu sefer devlete gidicem

350 tl çok iyi demişler

Ayyçok etkileyici

Hayırlı olsun canm

Amin canım benim inşallah :))
Hayrolsun canım güzel bir rüya :)
Sağol canım.

Kolay gelsin canım gönlünce olsun evin :)

Sağol canım o sizin parlaklığınız :))
İnşallah canım Allah hepimizin gönlüne göre versin :)

Günaydın kızlaaaar

C Cucu plastik carrahımı inan varya sesli güldüm:KK70:
Dirrk aklıma gelen şu oldu orayadamı estetik yapıyorlar daha neler :KK70:
Şimdiki bebeler ne şanslı yaa sünneti bile plastik cerrahı yapıyor eskiden sünnetçiler vardı canlı canlı kesiyorlardı garipleri yamuk düzgün şans işi artık :KK70:

Hahaa oyle dedi valla artık kaç bine yapacaksa :))
Gidip sunnetçiye kestirecem o olacak :KK70:

Kızlar dışım ağrıyordu iki gündür kaplamanin altı azı dış kanal olmuştu zaten nasıl ağrısı anlamadim parka gitmisken yakin diye muayene olayım dedim sinir ucu iltihaplanmış çene kemiginde:işsiz:ceneyi yandan yarip cerahi operasyonla bosaltacaklarmis dikiş falan off korktum çarşamba yapalım dedi calisamazsn ogun dediler bende randevuyu cumartesiye aldim antibiyotik ve agrikesici aldım haftaya kadar ne çektim su dişlerden be:kızgın: off oğlumda çekiyor patlamadi sinir dişler mosmor :KK43:neyse geçecek düzeleceğiz..iyi hafta sonlari herkesr:KK52:

Kızlar dışım ağrıyordu iki gündür kaplamanin altı azı dış kanal olmuştu zaten nasıl ağrısı anlamadim parka gitmisken yakin diye muayene olayım dedim sinir ucu iltihaplanmış çene kemiginde:işsiz:ceneyi yandan yarip cerahi operasyonla bosaltacaklarmis dikiş falan off korktum çarşamba yapalım dedi calisamazsn ogun dediler bende randevuyu cumartesiye aldim antibiyotik ve agrikesici aldım haftaya kadar ne çektim su dişlerden be:kızgın: off oğlumda çekiyor patlamadi sinir dişler mosmor :KK43:neyse geçecek düzeleceğiz..iyi hafta sonlari herkesr:KK52:
Offf çok geçmiş olsun canım çok zor diş bide cerrahi işlem gerekiyor galiba dikiş atılınca çok zor oluyor benim implantlarada dikiş atmışlardı baya bi zor geçti inş seninki acısız ağrısız geçer

Offf çok geçmiş olsun canım çok zor diş bide cerrahi işlem gerekiyor galiba dikiş atılınca çok zor oluyor benim implantlarada dikiş atmışlardı baya bi zor geçti inş seninki acısız ağrısız geçer
Evet canım zormus saol inşallah kolay gecer:dua: bu arada kullanıcı ismimi değiştim bi kullanıcı deşifre olmuş bende temkin aldım aklimca:deli:

bugun niyet kahvaltiyi disarda yapmak
kismetse,adama masraf olmasin diye ucuz olsun diye acik bufe kahvalti seyidoglunda 14.90 kisi basioraya giderix diyorum sonrada hmn kosede mado var birer kahve icerix ordan parka ordan eve doneriz diyorum gozunu aciyo ohaa diyeee
yaaa bu akreplerle evli olmak ne zor yaa
cimriiii herifffff , hihami hihami de akreple evliydi onun disinda akrep le evli olaniniz varmi kizlar ??

kismetse,adama masraf olmasin diye ucuz olsun diye acik bufe kahvalti seyidoglunda 14.90 kisi basioraya giderix diyorum sonrada hmn kosede mado var birer kahve icerix ordan parka ordan eve doneriz diyorum gozunu aciyo ohaa diyeee
cimriiii herifffff , hihami hihami de akreple evliydi onun disinda akrep le evli olaniniz varmi kizlar ??
:KK70::KK70: Kız sen de gözünü acar açmaz sıralamissin adama napsin,ben de şimdi uyandım aklımda kahvaltı fikriyle maksat evde hazirlamamak olsun benimkiler 6.30 da uyanıp aşağı indiler,şimdi gidip diyeceğim bakalım ne diyecek. Diğer akrep eşleri ne dicek bakalım benim akrebim pinti değildir ama diğer özellikleri kopyala yapıştır :KK70:

Evet canım zormus saol inşallah kolay gecer:dua: bu arada kullanıcı ismimi değiştim bi kullanıcı deşifre olmuş bende temkin aldım aklimca:deli:
Çok geçmiş olsun canım bende diyorum kim bu:deli: kime yakalandın:bicak:
C Cucu cnm gunaydin dusundum sizin sunnetinizi beklcem ben ondan sonra kestircem:KK53::KK45: yanii fikir almak onemli ,neler yasandi neler olmali olmamali tecrubelerine ihtiyacim var:rapci:
Canım gözünde çok büyütme, ilk iki saat anestezi etkisiyle zor ağlıyor bilinçsiz yani , yanında annen olsun bana çok faydası oldu . Sonra emzirebiliyorsun o zaman sakinleşiyor zaten , sonrası çok kolay kağıt bardak kesip koymuştum pipiye demesin bez falan diye ,bizim testisde ameliyat olduğu halde çabuk geçti, ilk gün kendi çok hareket etmedi sonra fıldır fıldır dolandı yani , bir an önce yaptır ne kadar erken o kadar iyi , emirim de olaydı keşke kuzum yaşayacak o korkuyu :KK43:
Ha hay benimki gıcık bir başak :duduk: her türlü gıcıklık mevcut:bicak:

Günaydın, dün anneme gittim büyük paşamı kedi tırmaladı, dedim kaç kere elini uzatma sokak kedisi oğlum tırmalar dinlemedi kaşla göz arası dokunmuş o da elini bir güzel tırmaladı, dönüşte acile gittik aşı yaptırdık.
Bahçeli ev büyük şans kirlendiler ettiler ama enerji attılar

X