2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Teşekkür ederim canım:)
Biz tek gitmedik canım abim yengem yeğenlerim vardı iki bebekle güzel geçti bide dışarıya yemeğe filan gitsek eşim önce yiyiyo bende o arada oğlumu doyururum sonra ona eşim bakıyor ben yiyiyom öyle idare ediyoruz:)

baktım ve pek beğendim, sen bana diyorsun da asıl kilo veren sensin fıstık olmuşsun maşallah, Arda da yakıyor yine :)
saol cnm yaa Allah razi olsunn
bir iste su devasa mimiklerimi sevmiyorum birde malesef midem karnim cok fena
bir disimi sıksam cok degil iki hafta ebru salliyla sirf karin videom var bilgisayarda onu yapsam eser kalmicak biliyorumda iste arda uyurkenben pilatesi diilde uyumayi sectigim icim sisiyorum da sisiyorum

Sık dişini canım iki hafta ne ki :)

Gunaydin kızlar minione resimler çok hoş valla kızlar sizi görünce ben kendimden utandim zayiflayip üstüne kilo aldim nerdeyse başladığım kiloya geri döndüm zamanla gidecek insallah sabah sabah biciriklara kek yaptım insan dayanamıyor ama ramazan var ona güveniyorum hem agustosa törene kadar zayiflarim inşallah bide regl oldum ya istahim azaldı şükür minione bence kaş seklini değiştir canım sadece o sert gosteriyor yoksa fıstık gibisin

Hayirli cumalar guzel anneler ve tatli bebisleri hos bebek degil artik delikanlı olmuslar masallah
pazartesiden bu yana haril haril temizlik yapiyrum cogu bitti azi kaldi ins
yorgun ve uykulu gozlerle baktim gece gece fotolariniza....muhteşemsiniz Nego ve minione fistiklar...cok fit olmussunuz
delikanlilara gelince abdullah arda eymen masallah barekallah cokk yakisikli olmuslar...emir de buyumus eflalim

bize gelince yine hastayiz gecenin 1 inde acile gittik.badrmvikleri iltihaplanmis sesi kisik nefes alamiyrdu korkuttu bizi.ben uykusuz ve yorgun gunu geciriyrum

Kizlar biz de kursum bitsin sunnet ettiricez ramazan a yakin olur heralde.esim beni dinlemiyrdu ne olduysa yatti kafasina sunnet ettiricem diyip duruyo
burda dogum yaptigim hastanede lokal olarak yaptirdi arkads memnun.350 ye yaptirdilar...bizde oraya yaptiricaz ins

çok geçmiş olsun canım bizde temizlik yapınca hep hastydık allah şifa versin kuzuya

Cok sagol canim. Cikar sorunsuz insallah

Resimleriniz cok guzel bu arada, dun instigramda da gorup begenmistim

cnm sende iyisin yaaa en azindan iradelisin istesen verirsin
kaslarimi aslinda kirdirdim rengini modelide guzel ama dugunde o makyozum diye gecinen beceriksiz koyu renk kalemle boyadida boyadi yagli boya yapar gibi

cokkk gecmis olsunnn cnmm Allah acil sifalar versin insallahh

çok gecmiş olsun caanım yeni atlattık bizde sunettınızde sorunsuz biter inşallah..mis gibi evde otru baaklım
cnm sende iyisin yaaa en azindan iradelisin istesen verirsin
kaslarimi aslinda kirdirdim rengini modelide guzel ama dugunde o makyozum diye gecinen beceriksiz koyu renk kalemle boyadida boyadi yagli boya yapar gibi
verirm inş. tatlım..koyu oldgundan birde kirpiklerle bana sert geldi demekki canım

hihami nerde hep kacırdı sohbetleri

Canım sen verirsin ki :) hem de uzun boylusun daha fıstıksın :)
Sağol canım çok geçmiş olsun sizede
hadi gözün aydın

beğenisi var kendi yok :) ofisdeyse :)

Kızlar sabaha karşı çok güzel bi rüya ggördüm rüyamda ben şehadet getiriyordum abdullahta kusursuz bi şekilde tekrarlıyordu acaba nedir bu gördüğüm...
Normalde konuşuyor tam net değil ama ben anlıyorum ne dediğini rüyamda öyle görünce çok goşuma gitti..

Canım sen verirsin ki :) hem de uzun boylusun daha fıstıksın :)

Sağol canım çok geçmiş olsun sizede
hadi gözün aydın

beğenisi var kendi yok :) ofisdeyse :)
olabilir çalışıyordur:) saol tatlım
tabirlere baksana canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…