2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Bizimkide 2 yaş diyor beklemenin iyi olmadığını biliyor ama bi düğün sevdası varki onda sorma:halay:
bizimkidlerdede var kaynanamlar köyde yapacakmıs esim nefrete der dügünden ama kucuk yasta sunnet ettıren bı kac arkadas bı dah operasyon yaptırdıalr o yuzden bekletıyor benım ki:kahve:

:KK70:bizimkide geç yaptrma taraftari o zaman 7 yasa kadar yolu var:olamaz:

Mücver denememistim saol canim bu arada profiliniz yakıyor anaogul romantizm:KK37:
saoll cnmmm 23 nisan hatiramiz :KK70:
Mucveri 1 kabakla yapiyorum cnm eger evde cok yenmicekse ufakliga yapicaksan yster bikac tane artabilir
1 kabak rendesi
1 ufak sogan rendesi
1 yumurta
bikac sap dere otu
1 yumurta
2 ym kasigi un :KK66:

Merhablar bende mart annesiyim bem yaptirdim sunnet oglumu devlet hastanesinde 3gunde uyilesti hic zor olmadi uykusu duzene bile girdi keske daha kucukken yaptirsaymisim cocuk buyudukce bence cok zor oluyor bezini degistirmek
ayyy cesaret verdinizzz ,lokalmi oldu peki sizin?

Merhablar bende mart annesiyim bem yaptirdim sunnet oglumu devlet hastanesinde 3gunde uyilesti hic zor olmadi uykusu duzene bile girdi keske daha kucukken yaptirsaymisim cocuk buyudukce bence cok zor oluyor bezini degistirmek
Merhaba kaç aylıkken yaptırdınız lokal mi biraz anlatabilir misiniz

bizimkidlerdede var kaynanamlar köyde yapacakmıs esim nefrete der dügünden ama kucuk yasta sunnet ettıren bı kac arkadas bı dah operasyon yaptırdıalr o yuzden bekletıyor benım ki:kahve:
Kuzu kilo alımı bile artıyormuş serpiliyormuş diyorlar

C Cucu
hic denememistim bir acip okutayim
ikna olmazsa cokta tin
hastane iki adim otede alir gider kestirir geliriz:KK66: kafama koydummu yaparim cok iyi tanir beni :KK70:

Hahaaa valla ben bile beklerim senden o performansı :KK70::KK70::KK70:

kizlar istahimiz hicc yokk ama gel gelelim mucvere hayir demiyor ama cok hayretki bir bnmkini seviyor ne annm ne teyzesi yediremiyor
denemediyseniz mutlaka deneyinderim ,ben sanirim kasikla tavaya koyunca bayagi bir yayiyorum bu yuzden ince oluyo cips gibimi geliyor ondan severek yiyor heralde,haftada bir yapmak zorunda kaliyorum bu seferde :kk77:

Yesinler de bir şeyi yesinler ne olacak, şifa olsun kuzuya...
Benimki bir tek domates yerdi artık onu da bıraktı:KK43: bir de sizde 16 dişin üstüne öi çıkıyor? Bizim 15- 16. Diş geliyor ve artık son diye ümit ediyordum:KK43:( daha çıkacak azı var mı ya:KK43:((

@Lokumcukk fotolara baktım şimdi ne güzel maş... Kocaman olmuş abdullah:)

Bir de emirgan da kahvaltı demişsin ya biz dışarıya kahvaltıya gitmekten nefret ediyoruz çocuk inliyor her ueri dağıtıryorpeşinde gezmekten mahvoluyoruz.. Her şeyi mıncıklıyor hiçbir şeyi yemiyor derken sabah sanah cinnet geçiriyorum:))en güzeli evde yapmak. Kendisi yemese de en azından salıyorum ben çayımı içiyorım:))

Yesinler de bir şeyi yesinler ne olacak, şifa olsun kuzuya...
Benimki bir tek domates yerdi artık onu da bıraktı:KK43: bir de sizde 16 dişin üstüne öi çıkıyor? Bizim 15- 16. Diş geliyor ve artık son diye ümit ediyordum:KK43:( daha çıkacak azı var mı ya:KK43:((

@Lokumcukk fotolara baktım şimdi ne güzel maş... Kocaman olmuş abdullah:)

Bir de emirgan da kahvaltı demişsin ya biz dışarıya kahvaltıya gitmekten nefret ediyoruz çocuk inliyor her ueri dağıtıryorpeşinde gezmekten mahvoluyoruz.. Her şeyi mıncıklıyor hiçbir şeyi yemiyor derken sabah sanah cinnet geçiriyorum:))en güzeli evde yapmak. Kendisi yemese de en azından salıyorum ben çayımı içiyorım:))
malesef var cnm :) toplam 20 dismis
biz 16 disliydik d gununde :)

Bende fotoğraf yükledim, bugünden.

Oğlunun arkadaşlarının kutlaması vardı son kez ,ona gittim yine :) bu sefer küçüğü götürdüm çok şükür huysuzluk etmedi çok tedirgin olmuştu.

Sahnedekilere bakıp bizimki de kolları salladı.

Büyük paşam da sahne fobisini attı çok şükür.

Sene sonunda 4 piyesde rol alacak , biri bireysel Yunus Emre olacak inşaallah, ondan çok ben heyecanlıyım.

Bende fotoğraf yükledim, bugünden.

Oğlunun arkadaşlarının kutlaması vardı son kez ,ona gittim yine :) bu sefer küçüğü götürdüm çok şükür huysuzluk etmedi çok tedirgin olmuştu.

Sahnedekilere bakıp bizimki de kolları salladı.

Büyük paşam da sahne fobisini attı çok şükür.

Sene sonunda 4 piyesde rol alacak , biri bireysel Yunus Emre olacak inşaallah, ondan çok ben heyecanlıyım.
cok zayiflamissin super gozukuyorsunnb

X