2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Bizde iyiyiz tam atlatamadik ama cok sukur bu halimize....yazamadım gecmis olsun dilekleriniz icin col sagolun kizlar.....

temizlik yapmaya calisiyrum kac gunde biter mechul.iki hafta once mutfak dolaplarinim iclerini ve gardrobu halletmistim..dunde mutfagi duvarlari camini hallettim...sabah da uyku tutmafi abdullah kalkana dek kileri temizledim....temizlik terapi bana cok huzurlu oluyrum baslamadan gozumde buyuyor ama baslayinca da guzel oluyr....ama su yaz temuzligini 3-4 gunde bitirenlere masallah diyorum....ben firsat buldukca yapiyrum az az...
Mutfak dolabiyla gardolap bittiyse işin büyük kısmı bitmiş demektir canım eline sağlık. Benim de düzenlenmesi lazım bu ara tikistirma modundayim aklım orada ama yapasım da yok darısı başıma :)

Acılden yenı geldik annem sınır krızı gecırdı aslında sınır krizi oldugunu bılemedık beynım kasılıyor dedi gerıldı kılıtlendı gıbi doktorlar saolsun çok ilgılıydı mr tomografi herseyı yaptı serum diazem sakınlestırıcı yaptılar hıcbısey yok sındi gayet ıyı kardesıme üzülüyor ünüversitede okuyor sanırım..bide teyzem yakında oturuyor babamla saçma sapan dalaştılar aksam aksam babamda kendı hastalansa pervanr olalım kadına sacmasapanm konusuyor yok lüks eve cıktı bana hava atuyot falan hıc alakası yok bazı erkek grupları çok ınat oluyor ben ababam kadar hem saf hemde bıldıgım bıldık adamı görmedim neyse ayarın sabah dönüyorum ama aklım burda kalacak inşallah düzelir annem pıskıyatrıden randevu aldık ..her hastalık duzelıyotda ruh çok zor sınırlerınıze sahıp çıkın kızlar annem benı doğurunca deptesyona gırmıs atlatmış ama bahar dönemlerinde boyle yenılıyor malesef:KK43:
Geçmiş olsun canım.. Allah şifa versin inş. Hiç bişey için değmiyo ruh sağlığı çok önemli..

hihami hihami canim hadi hayırlısı.saglikla tamamlatsin rabbim ins....planli bi gebelikmiydi canim merak etyim...bende o cesaret hiç yok da.masallah sana

temizlik de aynen oyle onlar gizumde buyuyrdu cok oyaliyr cikti aradan.yavaştan yapiyrum.

istisna olarak olabilir...aslinda nasip bu isler..kesin bisey yok cinsiyeti belirleyen

hihami hihami canim hadi hayırlısı.saglikla tamamlatsin rabbim ins....planli bi gebelikmiydi canim merak etyim...bende o cesaret hiç yok da.masallah sana

temizlik de aynen oyle onlar gizumde buyuyrdu cok oyaliyr cikti aradan.yavaştan yapiyrum.

istisna olarak olabilir...aslinda nasip bu isler..kesin bisey yok cinsiyeti belirleyen
Planlı değildi canım ama hep 30 a gelmeden 2 çocuğum olsa ve araları 2 yaş olsa diyodum yaş 29 bu arada :) Bu ay da içimden geçmişti bu ay hamile kalsam 2 yaş olacak diye bakalım hayırlısı olsun inşallah kalp atışını duymadan hayal kurmak istemiyorum :))

Herkese merhaba kızlar aranızda ücretsiz izinde olan var mı kadame ilerlemesinden yararlanabiliyormuyuz acaba yarım gün çalışma hakkından yararlanamıyoruz sanırım

Planlı değildi canım ama hep 30 a gelmeden 2 çocuğum olsa ve araları 2 yaş olsa diyodum yaş 29 bu arada :) Bu ay da içimden geçmişti bu ay hamile kalsam 2 yaş olacak diye bakalım hayırlısı olsun inşallah kalp atışını duymadan hayal kurmak istemiyorum :))
Hayirli uğurlu olsun canım. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah. Allah gönlüne göre vermiş.

Acılden yenı geldik annem sınır krızı gecırdı aslında sınır krizi oldugunu bılemedık beynım kasılıyor dedi gerıldı kılıtlendı gıbi doktorlar saolsun çok ilgılıydı mr tomografi herseyı yaptı serum diazem sakınlestırıcı yaptılar hıcbısey yok sındi gayet ıyı kardesıme üzülüyor ünüversitede okuyor sanırım..bide teyzem yakında oturuyor babamla saçma sapan dalaştılar aksam aksam babamda kendı hastalansa pervanr olalım kadına sacmasapanm konusuyor yok lüks eve cıktı bana hava atuyot falan hıc alakası yok bazı erkek grupları çok ınat oluyor ben ababam kadar hem saf hemde bıldıgım bıldık adamı görmedim neyse ayarın sabah dönüyorum ama aklım burda kalacak inşallah düzelir annem pıskıyatrıden randevu aldık ..her hastalık duzelıyotda ruh çok zor sınırlerınıze sahıp çıkın kızlar annem benı doğurunca deptesyona gırmıs atlatmış ama bahar dönemlerinde boyle yenılıyor malesef:KK43:

çok geçmiş olsun canım,Allah şifa versin. Stres sıkıntı sinir hep bunlara yol açıyor zamanla geçen ay babam öyle beyin felci geçirdi çok şükür hafif atlattı. Sinirlenme takma demekte çare olmuyor bazen.

Yemek tutunma yeri vs hiçbirinin bilimsel kanıtı yok. Üç hamilrliğimdr de çin takvimi tutmadı bebek yutunma yeri vs tutmadı.

Ama yumurtanın ilk çatladığo günler birleşme olması erkek ihtimalini artırıyor, bu bilimsel ve pey. De erkek isteyene bunu tavsiye etmiş.
Ama ben bu işi anlamadım. Şimdi yumurta oluşuyor çatlıyor adet görüyoruz v.s. bu kavramların sırasını bilmediğim için belki anlatılanları pek anlamıyorum.
Bildiğim adet görüp kanama geldiğinde yumurta çatlamış oluyor. erkek spermler dayanıksız olduğundan bu tarihlerdeki ilişkilerde tutunma olasılığı yüksek.
yumurta çatlamanın 3-4 gün öncesinde birliktelikte kızlar daha dayanıklı olduğundan bekliyorlar ve kız tutunuyor.
Şimdi ben doğru mu anlamışım yani ???Doğru anladıysam adet bitimimden 3 gün sonra(kesin) oluşan hamilelikten olan dünyalar tatlışı oğluş nerden oldu:spor: . Geç döllenme nedir?biri bana bilmeyene anlatır gibi anlatsın lütfen merak ettim:KK70:

Selam kizlar.. nasilsiniz allah iyilik versin herkese..
Babasi oglusumun sacini kesti habire kel kafasini opesim geliyo sıpanın:) evde kesmemize ragmen kiyametler kopardi zor oldu ama guzel oldu fotograf atacagim teyzeleri bakarsiniz :)

Haftasonu kaynım sözlenecek yuzukler takilcak hazırlık yapiyoruz. Tepsi denilen bisey oluyomus kizlar ben de yeni ogreniyorum oglan tarafindan kiza hediyeler gidiyomus herkes bir tepsiye gonlunden ne koparsa hediye koyuyomus geline.. örn:havlu ic camasiri parfum vs. bohca gibi bisey oluyor yani :) ben ne alsam nasil hediyeler koysam farkli seylerde almak istiyorum sizinde fikrinizi alayim dedim ne yapsam ya :)

Bu arada tek elti olacagım :KK70:

Babasi oglusumun sacini kesti habire kel kafasini opesim geliyo sıpanın:) evde kesmemize ragmen kiyametler kopardi zor oldu ama guzel oldu fotograf atacagim teyzeleri bakarsiniz :)

Haftasonu kaynım sözlenecek yuzukler takilcak hazırlık yapiyoruz. Tepsi denilen bisey oluyomus kizlar ben de yeni ogreniyorum oglan tarafindan kiza hediyeler gidiyomus herkes bir tepsiye gonlunden ne koparsa hediye koyuyomus geline.. örn:havlu ic camasiri parfum vs. bohca gibi bisey oluyor yani :) ben ne alsam nasil hediyeler koysam farkli seylerde almak istiyorum sizinde fikrinizi alayim dedim ne yapsam ya :)

Kapali biriyse başörtüsü alabilirsin aklima bir o geldi canim

canım çok çok geçmiş olsun yeni gördüm, şimdi nasıl annen?

Ama ben bu işi anlamadım. Şimdi yumurta oluşuyor çatlıyor adet görüyoruz v.s. bu kavramların sırasını bilmediğim için belki anlatılanları pek anlamıyorum.
Bildiğim adet görüp kanama geldiğinde yumurta çatlamış oluyor. erkek spermler dayanıksız olduğundan bu tarihlerdeki ilişkilerde tutunma olasılığı yüksek.
yumurta çatlamanın 3-4 gün öncesinde birliktelikte kızlar daha dayanıklı olduğundan bekliyorlar ve kız tutunuyor.
Şimdi ben doğru mu anlamışım yani ???Doğru anladıysam adet bitimimden 3 gün sonra(kesin) oluşan hamilelikten olan dünyalar tatlışı oğluş nerden oldu:spor: . Geç döllenme nedir?biri bana bilmeyene anlatır gibi anlatsın lütfen merak ettim:KK70:
adet hemen bitince olunca erkek oluyor ,yeni adet dönemine yakınsa kız

yerim keltoşu; )

Bilemedim canım pijama takımı terlik olur

Selamlar, bildirim niye gelmiyorsa anlamadım.

Beklenen son geldi hanımlar okullar tatil olunca gidiyorum baba evine, 1.5 ay sıkıcam dişimi, bu sürede eşimin değişeceğini sanmıyorum zaten.

Yolun açık olsun dedi zaten.

Benden haberler böyle, doğum günü de kalır haliyle.

Kapali biriyse başörtüsü alabilirsin aklima bir o geldi canim
Açık canım ama ben yinede yazma türü bisey koyacagım mevlude falan giderse takabilir sagol bu arada

canım çok çok geçmiş olsun yeni gördüm, şimdi nasıl annen?

adet hemen bitince olunca erkek oluyor ,yeni adet dönemine yakınsa kız

yerim keltoşu; )

Bilemedim canım pijama takımı terlik olur
Aaa tesekkurler canım iyi fikir :)

Selamlar, bildirim niye gelmiyorsa anlamadım.

Beklenen son geldi hanımlar okullar tatil olunca gidiyorum baba evine, 1.5 ay sıkıcam dişimi, bu sürede eşimin değişeceğini sanmıyorum zaten.

Yolun açık olsun dedi zaten.

Benden haberler böyle, doğum günü de kalır haliyle.

Ayy tuylerim urperdi okurken cok uzuldum canım insallah hersey yoluna girer hakkinizda hayirlisi olsun

X