2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .

Oh maşallah canım, inş bundan sonraıs da kolaycacık geçer.. Darısı bizim başımıza.
İnsanın yardımcısı olması hayatını kolaylaşyırıyor..

Bendeki şansa bakar mısınız kızlar ya:)) işyeri kcoamı yurtdışı görevi için görevlendirdi dört haftalığına...

Ben kızımla doğumumu beklicem, eşim gene yok.. Şaka gibi on kez işyerine sormuştjk yok demişlerdi, eğer göbdereceklerse erken gideyim demişti şindi zaten doğumuna 5 hafta var.. Gene strese sokuyorlar...
Allahtan ablam gelecek iki üç gün sonra..

Eşim de bu sefer yetişemeyecekmişim gibi geliyor, ben gelmeden doğurma lütfen diyor:))) elimde sanki...

Canim uzuldum yaaa
Sende sik disini biraz

Canım ılkinde de stres olmuştun yetisemeyecek diye boş yere üzüldün hamile halinle sıkma canını bu sefer, elinizden geleni birşey yoksa. Esin kendi işini yapıyor diye kalmış aklımda gitmeme durumu yok mu? Eğer yoksa da takma olacağı yere varacak iyi ki ablan var

canım Maşallah size oğlusunda sağlıkla gelsin yurtdisindaydin sanırım çok sevindim annenin geldiginr hamilelikte zaten 2.bebk stresi olmuyor dogum sonrasi inşallah rahat olursun kizin uysal olurda hayırlı dogumlar

hayırlı kolay bir doğum olur inşallah, sonrasında da bol bol güç kuvvet diliyorum

Ne zamandır merak ettiğim bir konu var kızlar. O da şu yok o gün hamile kalırsan erkek olur bugün hamile kalırsan kız olur. Bunlar ne kadar doğru?
çin takvimini zaten geçtim de yumurtlama günleriyle ilgili takipler var beslenmenin asidik bazik olmasıyla en azından daha akla yatkın ,bilimsel şeyler var.Hepsi bir karmaşa içerisinde. Bildiğim ve emin olduğum şu ki benim hamileliğim adet bitimimden 3 gün sonra oldu ve erkek oldu

canım Maşallah size oğlusunda sağlıkla gelsin yurtdisindaydin sanırım çok sevindim annenin geldiginr hamilelikte zaten 2.bebk stresi olmuyor dogum sonrasi inşallah rahat olursun kizin uysal olurda hayırlı dogumlar
Amin canım.. Söylediğin gibi canım insan stres olmuyo çok 2. Hamilelikte ama fiziki ağrılar tahammül katsayısını zorluyo insanın bu hamileliğimde belim müthiş ağrıdı. inş. Canım kıskanmaz huysuzlanmaz umuyorumm
Saglicakla kucagina al insallah canim
Teşekkür ederim inş. Canım..
Oh maşallah canım, inş bundan sonraıs da kolaycacık geçer.. Darısı bizim başımıza.
İnsanın yardımcısı olması hayatını kolaylaşyırıyor..
Umarım canım.. Allah sana da hayırlı bir doğum nasip etsin inş. Yardımcı olan birileri önemli evet ama inan insan şartlarına göre psikolojisini ayarlıyo zor elbette ama ömrünün sonuna kadar bu durum sürmüycek geçecek zorladığın günlerde sabrını tüketme.. Zor günlerin elemi gider lezzeti kalır.. Büyüyünce iyiki birlikte büyümüşler diycez inş.
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
Amin canım inş.
hayırlı kolay bir doğum olur inşallah, sonrasında da bol bol güç kuvvet diliyorum
Amin inşaallah canım..

Sen söyleyince aklıma geldi baktım şimdi otomatik çin takvimi hesaplayacisindan ilk bebeğim erkek çıktı ki erkek şimdiki de erkek çıktı inanmalı miyim yanlış çıkan var mı kızlar :)) Ben de beslenmeyle ilgili birşeyler duymuştum sebze ağırlıklı beslenilirse kız protein ağırlıklı beslenilirse erkek diye bilimsel bir araştırmaymis bu. Çevreme bakıyorum sebzeci arkadaşlarımın hakketen kızı var hep :)

eski bir yöntem de benden doğumdan sonra hemen regli olursan ilk bebeginle cinsiyeti aynı olurmuş ikincisini :) ben iki doğumumdan hemen sonra olmuştum ikisinde de 3 aylıkken :) Çin takvimi ikisinde de tutmadı

Çin takvimi bende tutmadı canım :)

Bende dogumdan hemen sonra adet oldum 2.yi yapsam erkek olma ihtimali var yani Nego neyseki öyle bir düşüncem yok:)
Bilmem artık :) kesinliği yok koca karı yöntemi :) senin şimdi böyle düşünmen normal bir beş sene sonra değişebilir düşüncen:)
2 gündür 4 tane falan sünnet haberi aldim tanidiklardan herkes sünnet yaptiriyor bebelerisünnet ayı diye birsey mi var acaba
darısı başınıza :)

canım ben erkek duası var oğlumda onu yapmistim hamile kalınca 3.aya kadar yapılıyor ben inaniyorum 2arkadaşım daha yaptı oldu kızım olmasaydi kız duasini da yapardim internette arat kız istersen birde oğluna hamile kaldigimda yumurtlama gününün 3gün sonrasi damla damla pembe kan yerleşme kanamasi oldu ve kanamali hamilelikler genelde erkek oluyor diye duydum kızımda hic olmadi

cin takvimi bendede tutmadı bi bakayım yinede

canım bu mantık bana uymuyor kızımda hemen adet olmadım 17 aylıkken oldum düşün ama ahmet oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…