2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Canım diyet listelerini ezberledim artık, a Bur cuburu hamur işini kestim ilk hafta bu hafta buna yürüyüş ve 3 litre su ekliyorum öyle hafta hafta gidicem günlüğüme yazıyorum, belli listen yok yani:)
Şu sisteme de bayıldım çok mantıklı abur cubur çıkarmakla ben de başlayayım

Valla diyetisyenin listesiyle hem adam gibi doyuyorum hemde abur cunurla bi yiyip bi yemeyerek kendimi uzmuyorum kiloda almiyorsun en sagliklisi düzenli beslenme

Zumba nisan başı baslayacakti guya ay sonu geldi koşu bandı aldim sinir oldum boşa bakiciyla konustum esimi ikna ettim bugun kaydimi alicam haftaya annmlere gidiyorum insan mayis ayi diye yaptirmiyorki kaydi plan yapıyoruz sonuçta belediyeye hayranim

Canim benim kiz 76 cm, 9400 gr. Seninki ?
bizim 79 sanırım kilo 11 tabi bunlar ev şartlarında(boy skalası var odasında güç bela önünde tutup ölçüyorum,kilo da elektronik terazide çıkıyor o şekilde) 15 aylık ölçümler bunlar son dakika yani . 1 yaşında 77 di. Ama kızlar için boy birkaç cm kısa oluyor zaten normal.

kaç hızla yürüyorsun anlayamadım ama 4 veya 5 ise az biraz hızlanman gerekir. Bir ara bu yürüyüş işleri benden sorulurdu deli gibi yürürdüm. Neyse kalp ritmin hızlanması lazım normal nabzının bilmem ne kadar üstüydü ama şimdi unuttum.

canım program uıyguluyorum 4le baslıyor 5 ve 6 arası en yuksek 6yapıuyorum 7de yapamadım cok kötü oluyoırum nabzım 120yi 130u buluyor 1saat uyguluyorum

Sizinkileri duyunc maşallah dedim benim bebeğiöin kilosunu yazmaya utanıyorum:) annem mercimek hanım mini mini hanım dite seviyor

Ahahahahaha benim 3 yıldır aram yoktu canım abur cuburla nolduysa son diyetten sonra oldu hiç yemeyecegim iyyy dediğim şeyleri yiyorum yedikçe de bağımlılık yapıyo bak yine canım istedi :))
Bende öle tiksindiğim şeyleri bile yutarak yiyip strese giriyordum allahtan hamile kaldım iştah gitti inş lphuslaıkta aynı hataları uygulamam(

Arkadaşlarım merhaba hayırsız kaçak tuğba geldi hepinizi ozledim iyisinşz inşallah minikleriniz nasıl

Artık hergun gelmeye çalışıcam inşallah
Bİz de sizi özledik gel canım..

Allah şifasını versin inş tüm hastalarla birlikte. 1000 tane çektim ben.

Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…