2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Nego Nego sagol canim valla herkes kime benziyo diyor farkli bi cocuk bizden.ben de kendine benziyo diyorum:)

Biz de 1 yas kontrolunde 82cm 10.600 kg di....simdi ne alemde bilmiyrum

Duha22 Duha22 Nego Nego maşallah kuzularınoza çok tatlı olmuşlar eflalim küçüğün oyuncaüına büyüğün karizmasuna bayıldım çok yakışıklı maşallah:)

I imspecial maşallah gülen ayvaya oğğlun çok tatlı sempatik beni sevin diye kendini çekiyor resmen:) ısırasım geliyor ah vi yakalasam onu ne mıncıklarım

@Mrssuperfine sen ne kadarda sabırlısın yaaa ben senin yerine sinir oldum eşim ben hamileyken böyle emrivakiler yapıyordu erkek. Kuzenlerini sürekli yatıya getiriyordu bigün artık yeter drdim karnım burnumda doğuma az kaldı trmizlik işine girişmişim ev girilmeyecek haldesen hala misafir. Getiryorsun dedim bidaha getirmedi biraz küstük ama canıma tak etmişt.. .
Çimdi bacım sana tavsiyem tavrını koy bu ne şimdi sanki bana yapılmış gibi. Hissetim allah sana sabır versin canım:KK43:

Kuzlar yazamıyorum oğlym çok frna öksürüyor boğazı berbat vaxiyette antibiyotik kullanıyıruz şimdi hastaneden geldik takatim kalmadı eşim drsen ayrı dert onada yetişemrz olfum hergün kıyafet değiştiriyor ben ve oğlumunda ondan farkı yok 7 24 elbise yıka kurut ütüle:KK43: köyden geldik diye məsafir geliyor yazsam roman olur:KK43:

İlk defa bal gözle bakab güleryüzlü bi keş kafa görüyorum:) genelde bebekler gariban çocuğu gibi oluyor mahzunluk geliyor yüzlerine hiç sevmiyorum o yüzden traşı maş ahmet e..
Oğlusun saçlarını görünce bu tepkiyi verdim gariban çocuğuna benzemiş dedim :)
Moralim çok bozuk kızlar...

Az biraz zamanım kaldı doğuma evde bebek var doğuma giderken ablama bırakır gideriz diye yanıma ablam geliyor..
İşini çocuklarını ailesbi bırakıp geliyor keyfine gelmiyor yani..

O geliyor diye eşimin kuzeni de buraya dil kırsına gelecekmiş. Gelebilir mi değil gelecek. Bir de bana dil kursu ayarlamamı yakın bir yer olmasını söylüyorlar. Yakın olmazsaablan alır bırakır diyorlar.
Zannediyorlar ki keyif yapıyoruz...
Ablam yemek bulaşık çamaşır ilgilebecek kızıma bakacak.. Bir de 20 yaşındaki kızla ilgileneceğiz..

Bir kere arayıp sormazlar keyif çatmaya gelince oh.. Şimdi eşimle kavga edicem:) boşuna ağlıcam zrlıcam kuzen gebe gelecek hizmet edicez ben doğum yapınca eşim obu gezdirme telaşına düşecek.. Sonra bir de beni tanımıyormuş triplerinde gezecek bu kız bir teşekkür olmayacak gıcık oluyorum:KK43:((
Ne ayıp yaa dusuncesizlik diyeceğim bu kadar olamaz gayet de düşünülerek sinir etme operasyonu gibi geldi bana o yüzden amacına ulaştırma kimseyi önce moralini bozma sinir olma eşinle de tartışma sana söylediklerinde direkt kendin reddet bence canım

Pmetre Pmetre 9.9 kg 80 cm di en son

Safransari Safransari saol canım bende seninle ve Nego Nego minione minione @bestemeste Duha22 Duha22 ile cay içmek isterdim:KK50:
ayyy bnde isterim bendeeee :KK66:
Günaydın anneler...

Erken doğum riskiyle gene başım dertte.. Eşim bunu da doğur iki çocuk daha isticdm başka istemicem diyor:))))))

Çocuklarınız napıyor kızlar? Her gün süzenli parka ya da dışarı çıkarmayan var mı? Ben çıkaramazsam vicdan azabından ölüyorum onu eve kilitlemiş gibi, kardeşi olunca da muhtemelen çıkaramam ama aslında herkes her gün çıkarmıyor değil mi? Ühüühü :))
hergun cikariyordum cnm sabah ayri aksam ayri eve gel kostur kostur markete git alisveris yap ne yemk yapiyim oylemi boylemi cokkk bikmiskrn 15 gunlugune annmle babm antalya tstiline cikiyolardi hmnn peslerine takildim arsiz gibi bizde geldik sirf disari cikarmak zor geldi burda doya doya gezsin diye getirdim ama burdada cok pis alisti cimenler temiz hava gunes cokkk kudurdu korkunc yaramax edepsiz canavar bir cocuk oldu cikti basim dertte
vaaavvv diyorum yine sana maşallah saçın çok hoş olmuş kilo vermissin, Arda da tam lokum maşallah sert erkeğe :)

geçmiş olsun canım zordur tabi:KK43:

iyi kendi doğursun:)

ohhh miss aldım canım bende Sağol güzelmiş; )

Burdan bildirim gelmiyordu yazan yok sandım bende :)

Küçük paşam iki haftadır yürüyor, çimenle tanışmamıştı tanıştı ve ağladı :KK70: dokunmadı :KK70:

Günlerim yoğun geçiyor, bir yandan bahar temizligi yapmaya çalışıyorum bir yandan çocuklar diyet, temizlik yaptığımı sanıp evi dağıtıyorum:KK70:

Asaf beni çok yoruyor, abisini götürürken onu her gün almıyorum yanıma yoruyor napıyım :)

Emire yoğunlaştım okul öncesi park sonrası park

Evimin halini çeksem eflal bu ne hal dersiniz her yer her yerde , boya yapılacak güya :KK70: doğum günü yapıcam güya :KK70:

Plansız geçiyor günler ortada icraat yok.

Küçük paşam tam dil baz bıd bıd susmuyor hiç, sabahın beşinde kalkıyor anne baba emir abi çiçek dede adda mama artık ne kadar kelimesi varsa sıralıyor oyuncakların yanına götürelim diye:)
Meme bağımlılıģı devam başkalarının yanında aç aç diyor acmazsam göğsümün olduğu yeri öpüyor mamaaaa diye:KK45:

Birde kapaklı ne bulsa aç aç diye bize veriyor
ayyy cok saol tatlimmm o senin guzelligin :KK66:
ilk adimlariniz hayirli olsun bol bol kosturmalar gelir artik
Selam kızlar bi vize donemi daha geçti bu seer hic calismamistim bakalım finallere daha iyi çalışmaliuim ama berbat değil sanırım:KK66: letgo ya eliptik bisikleti koymustum ama satilmadi incelerken koşu bandı buldum vfit voit sıfırı 800 ama oraya 450 koyulmus bende 350te pazarlik yaptım esim le bugun ogleden sonra gittik biz bekledik o denedi aldik arabaya zor soktular kapi kapanmadan zorla getirdik 1 saat yaptim aksam hergun sabah alama 1 saat yuruycem esim zumbaya gitme diyo para verdim ona da bi ay gidicem insallah ama çoruma da gidicem aman neyse koşu bandim var çok mutluyum hergun sporumu artik yaparim kaçış yok :KK66: size dazlak oglumu koyaym minione minione teaş etmek ne zormus çöp poşeti gecirdik balkonda yaptık Eki Görüntüle 1816037 :nazar:
ahHaa kesinlikle zorrr o yuzden daha evde yapmiyorum dogru berberee gidiyorum alistim
artik kocami beklemeden ben goturuyorum berbere :KK70:

@Queen_21 Geçmis olsun bu arada kansızlık icin

Moralim çok bozuk kızlar...

Az biraz zamanım kaldı doğuma evde bebek var doğuma giderken ablama bırakır gideriz diye yanıma ablam geliyor..
İşini çocuklarını ailesbi bırakıp geliyor keyfine gelmiyor yani..

O geliyor diye eşimin kuzeni de buraya dil kırsına gelecekmiş. Gelebilir mi değil gelecek. Bir de bana dil kursu ayarlamamı yakın bir yer olmasını söylüyorlar. Yakın olmazsaablan alır bırakır diyorlar.
Zannediyorlar ki keyif yapıyoruz...
Ablam yemek bulaşık çamaşır ilgilebecek kızıma bakacak.. Bir de 20 yaşındaki kızla ilgileneceğiz..

Bir kere arayıp sormazlar keyif çatmaya gelince oh.. Şimdi eşimle kavga edicem:) boşuna ağlıcam zrlıcam kuzen gebe gelecek hizmet edicez ben doğum yapınca eşim obu gezdirme telaşına düşecek.. Sonra bir de beni tanımıyormuş triplerinde gezecek bu kız bir teşekkür olmayacak gıcık oluyorum:KK43:((
amannnnnn agzi durnayan bir kv ,kendi gelir elalemi getirir laf sokar bir dunys birde bu yetmezmis gibi bu kiz nerden cikti ayyycok sinir bir durumm simdi uzaktanakil vermek kolay geliyo ama bu gercekten sacma olmus yanii dogum oncesi uc canli bir kadinin evine ne ayipp ne cahillik
kesinlikle kabul edilmemeli ,esinn bu isi bozsunn kizsin azarlasin ayy bana sinir geldi yeminle

kg lardan bahsedilmis ne gxl eflalim 68e dusmus
gamxe sana sasirdjm 72 idin ne ara 77 oldun valla inanasim gelmiyor
bende durum gzldi 68 e kdr dusmustum sonra 69 oldum ve acil bufeli tatildeyim suan ve 16 gun :S sonumne olucak bilmiyorum ama suan yarisi bitti tatilin dugmelerim zor kapaniyor midem cikti sanki 4 aylik gebeyim gibi en az 4kg Aldimi hissediyorum umarim eve 75 ystu kg la donmem cok uzulurum :KK43:( hayvan gibi yiyorumm donunce 5 gunde 3 kg yogurt diyetine baslicam acil aldiklarimi vermem lazim

@Mrssuperfine ayy cnmsana bir kotu haberim daha var :KK43:
hani su mimislrrimizi ablamincerraha yaptiracaktik ya tugrulturana ,adamzaten iki defa motorsikletiyleölümden dönmüstu bu sefer kozyataginda enniyet seridinde giderken ustune araba kirmis altinda kalmis ölmüs gecen hafta topraga verilmis ,deliydi doluydu manyakti ama isinin ehliydi,Allah rahmet etsin ne diyelim

bende durum gzldi 68 e kdr dusmustum sonra 69 oldum ve acil bufeli tatildeyim suan ve 16 gun :S sonumne olucak bilmiyorum ama suan yarisi bitti tatilin dugmelerim zor kapaniyor midem cikti sanki 4 aylik gebeyim gibi en az 4kg Aldimi hissediyorum umarim eve 75 ystu kg la donmem cok uzulurum :KK43:( hayvan gibi yiyorumm donunce 5 gunde 3 kg yogurt diyetine baslicam acil aldiklarimi vermem lazim
Aman canım bulmuşsun açık büfeyi ye:) dönünce halledersin , azmim gitmezse 5 li sayıları görmek istiyorum

canım ben çok kolay veririrm çokta kolay alırım okul veliler aldırdı ..ama diyetisyenle gitmiştm geçen ay onun etkiside var ters tepti artik önlem aldm tam listeyi uyguluyorum vericem:KK66:

@Mrssuperfine ayy cnmsana bir kotu haberim daha var :KK43:
hani su mimislrrimizi ablamincerraha yaptiracaktik ya tugrulturana ,adamzaten iki defa motorsikletiyleölümden dönmüstu bu sefer kozyataginda enniyet seridinde giderken ustune araba kirmis altinda kalmis ölmüs gecen hafta topraga verilmis ,deliydi doluydu manyakti ama isinin ehliydi,Allah rahmet etsin ne diyelim
Allah rahmet eylesin i haberi gördüm canım

Bak önlem alıyorum yürüyorum aartik zumbada bi başlayamadi çarşamba baslar inşallah

Eklentiler

• P_20160419_084115.jpg
    P_20160419_084115.jpg
    25,8 KB · Görüntüleme: 43
canım ben çok kolay veririrm çokta kolay alırım okul veliler aldırdı ..ama diyetisyenle gitmiştm geçen ay onun etkiside var ters tepti artik önlem aldm tam listeyi uyguluyorum vericem:KK66:

Allah rahmet eylesin i haberi gördüm canım

Bak önlem alıyorum yürüyorum aartik zumbada bi başlayamadi çarşamba baslar inşallah
Hayırlı olsun canım koşu bandın geçen haftalarda düzene bindirmistim 20-30 dk yürüyüp arkasından spor yapıyodum çok iyi gelmişti ruhen de bedenen de iyi hissettiriyor spor ama koşu bandını alalı 4 yıl olmuştur toplasan 20 kere yurumemisimdir daha inşallah benim gibi olmazsın. Ben de kilo almaya başladım deli gibi saldırıyorum bu ara tüm yiyeceklere ne zorluklarla 62 yi görmüştüm bugün baktım 63 olmuş 1 kilo çok bişi değil ama bu almaya başladım demek oluyo durdurmak lazım 70 leri yine görmeden

Nego Nego wuhu 5 li rakamlar çok iddialı hayal bile edemiyorum

Hayırlı olsun canım koşu bandın geçen haftalarda düzene bindirmistim 20-30 dk yürüyüp arkasından spor yapıyodum çok iyi gelmişti ruhen de bedenen de iyi hissettiriyor spor ama koşu bandını alalı 4 yıl olmuştur toplasan 20 kere yurumemisimdir daha inşallah benim gibi olmazsın. Ben de kilo almaya başladım deli gibi saldırıyorum bu ara tüm yiyeceklere ne zorluklarla 62 yi görmüştüm bugün baktım 63 olmuş 1 kilo çok bişi değil ama bu almaya başladım demek oluyo durdurmak lazım 70 leri yine görmeden

Nego Nego wuhu 5 li rakamlar çok iddialı hayal bile edemiyorum
Niye canım sen benden yakınsın o rakamlara :) 5 kilo ver tamam:) benim en az 10 kilo vermem lazım

Niye canım sen benden yakınsın o rakamlara :) 5 kilo ver tamam:) benim en az 10 kilo vermem lazım
Gitmiyo canım ya 63 de kilittim 62 yi lahana diyetiyle görmüştüm işte :)) 62 yetiyor bana aslında ama 60 olup rahat rahat yemek istiyorum :))) Hem 50 ler yakışmaz bana heheheh (olamıyorum ya kendimi böyle avutuyorum )

Eflalim ne uyguluyorsun bilmiyorum ama benim diyetisyenin listesi çok doyurucu yaparsan
P_20160217_120408.jpg

hihami hihami canım çok zorlukla getirdim kocamin çenesi durmaz valla hergn aksam 1saat yuruycem en azından mutlu ve sikilasmis olurum sabah ta 15 di cocuklar uyanana kadar bindim..sende ama benim gibi salma sakin nasıl kendime bu kötülüğü yaptım anlamıyorum ne güzel vermistim ..ramazanda geliyor tekrar 70 olursam ramazandada veririm 6li rakamlar iyi olur:KK66:agustosta esimin rütbe toreninde güzel olmaliyim

Gitmiyo canım ya 63 de kilittim 62 yi lahana diyetiyle görmüştüm işte :)) 62 yetiyor bana aslında ama 60 olup rahat rahat yemek istiyorum :))) Hem 50 ler yakışmaz bana heheheh (olamıyorum ya kendimi böyle avutuyorum )
Çok hoşsun:) takıldın demek ki , boy da önemli 1.60 ım 50 olsam normal bana:)

Eflalim ne uyguluyorsun bilmiyorum ama benim diyetisyenin listesi çok doyurucu yaparsan Eki Görüntüle 1816775

hihami hihami canım çok zorlukla getirdim kocamin çenesi durmaz valla hergn aksam 1saat yuruycem en azından mutlu ve sikilasmis olurum sabah ta 15 di cocuklar uyanana kadar bindim..sende ama benim gibi salma sakin nasıl kendime bu kötülüğü yaptım anlamıyorum ne güzel vermistim ..ramazanda geliyor tekrar 70 olursam ramazandada veririm 6li rakamlar iyi olur:KK66:agustosta esimin rütbe toreninde güzel olmaliyim
Canım diyet listelerini ezberledim artık, a Bur cuburu hamur işini kestim ilk hafta bu hafta buna yürüyüş ve 3 litre su ekliyorum öyle hafta hafta gidicem günlüğüme yazıyorum, belli listen yok yani:)

Eflalim ne uyguluyorsun bilmiyorum ama benim diyetisyenin listesi çok doyurucu yaparsan Eki Görüntüle 1816775

Hahaha iyi iyi başında sıkıştıran biri olursa mecbur hissedip yürünür en azından :) Ben de salinca aynen sen gibi nasıl aldığımı bile anlamıyorum taa ki biri fotoğrafımı çekene kadar :))
Çok hoşsun:) takıldın demek ki , boy da önemli 1.60 ım 50 olsam normal bana:)
Takılmakla kalmayıp üstüne alıyorum bi de :)) Benim boy da 1.70 60 iyi olur heralde

X